III liga mężczyzn => Grupa A
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2024-05-11
🏓=szczegóły 👤=obsada sędziowska ✔=zweryfikowany
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2024-05-11 16:00 79 Kijowianka Kije - Spójnia Ośno Lubuskie 2:8
1 1 A MIKOŁAJCZAK Maciej X MALEWICZ Kacper 2:3 (9:11, 11:5, 12:10, 11:13, 9:11) 0:1
2 2 C KACPRZYK Janusz W RUDOMINA Sławomir 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 5:11) 0:2
3 1 B WŁOSEK Mirosław Y MICHALSKI Filip 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 0:3
4 2 D GROMULSKI Paweł Z HAJKOWICZ Paweł 0:3 (7:11, 4:11, 10:12) 0:4
5 1 A WŁOSEK Mirosław
MIKOŁAJCZAK Maciej
X RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
3:2 (9:11, 9:11, 11:6, 11:7, 11:7) 1:4
6 2 C KACPRZYK Janusz
GROMULSKI Paweł
W HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
2:3 (10:12, 12:10, 11:9, 7:11, 6:11) 1:5
7 1 A MIKOŁAJCZAK Maciej Y MICHALSKI Filip 1:3 (11:9, 10:12, 8:11, 7:11) 1:6
8 2 C KACPRZYK Janusz Z HAJKOWICZ Paweł 3:1 (11:4, 11:8, 9:11, 11:8) 2:6
9 1 B WŁOSEK Mirosław X MALEWICZ Kacper 1:3 (11:8, 10:12, 10:12, 11:13) 2:7
10 2 D GROMULSKI Paweł W RUDOMINA Sławomir 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 11:13) 2:8
2024-05-07 19:00 80 Gorzovia Gorzów Wlkp. II - Pełcz Górki Noteckie 6:4
1 1 A RÓŻYCKI Daniel X CISAKOWSKI Aleksander 1:3 (8:11, 11:3, 2:11, 7:11) 0:1
2 2 C KULCZYCKA Wanessa W WIECZORKIEWICZ Marcin 3:1 (11:9, 14:12, 6:11, 11:7) 1:1
3 1 B MANIEWSKI Adam Y CISAKOWSKI Filip 3:0 (14:12, 11:9, 11:4) 2:1
4 2 D BALUKIEWICZ Paulina Z CHOJNACKI Rafał 3:1 (11:5, 11:5, 10:12, 11:6) 3:1
5 1 A KULCZYCKA Wanessa
BALUKIEWICZ Paulina
X CHOJNACKI Rafał
CISAKOWSKI Filip
3:2 (11:9, 12:14, 11:9, 10:12, 12:10) 4:1
6 2 C RÓŻYCKI Daniel
MANIEWSKI Adam
W WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
1:3 (13:15, 11:13, 11:9, 9:11) 4:2
7 1 A RÓŻYCKI Daniel Y CISAKOWSKI Filip 3:1 (11:7, 6:11, 11:5, 11:8) 5:2
8 2 C KULCZYCKA Wanessa Z CHOJNACKI Rafał 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 6:2
9 1 B MANIEWSKI Adam X CISAKOWSKI Aleksander 2:3 (12:10, 6:11, 10:12, 12:10, 10:12) 6:3
10 2 D BALUKIEWICZ Paulina W WIECZORKIEWICZ Marcin 2:3 (8:11, 4:11, 11:6, 11:6, 6:11) 6:4
2024-05-11 17:00 81 Jofrakuda Świebodzin - ZKS Zielona Góra V 8:2
1 1 A BĄCELA Przemysław X BUGANIK Marcel 1:3 (9:11, 12:10, 4:11, 6:11) 0:1
2 2 C JOŚKO Dariusz W EFFENBERG Aleksander 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 1:1
3 1 B SZWER Marek Y SZKWAREK Marcin 3:0 (11:4, 11:9, 12:10) 2:1
4 2 D FRANC Dariusz Z OTULAK Sebastian 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:7) 3:1
5 1 A FRANC Dariusz
JOŚKO Dariusz
X SZKWAREK Marcin
BUGANIK Marcel
3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 4:1
6 2 C SZWER Marek
BĄCELA Przemysław
W OTULAK Sebastian
EFFENBERG Aleksander
3:1 (3:11, 11:5, 12:10, 11:7) 5:1
7 1 A BĄCELA Przemysław Y SZKWAREK Marcin 0:3 (7:11, 5:11, 13:15) 5:2
8 2 C JOŚKO Dariusz Z OTULAK Sebastian 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:7) 6:2
9 1 B SZWER Marek X BUGANIK Marcel 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 7:2
10 2 D FRANC Dariusz W EFFENBERG Aleksander 3:0 (13:11, 11:7, 11:2) 8:2
12 | 13 | 14 | 15 | 16