Mateusz Mikołajczuk
Numer zawodnika: 10
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1987
Przynależność klubowa: UKS Prus Żary
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 16366
Numer licencji okres.: 7562
Data wydania: 06.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 15:00
5. Teja Łęknica II - Prus Żary 7:7
1   A IWUĆ Stefan W MIKOŁAJCZUK Mateusz 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇑
5   A TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
W POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
3:1 (12:14, 11:7, 11:8, 11:7) ⇓
8   B KIRSTE Sebastian W MIKOŁAJCZUK Mateusz 3:2 (11:7, 11:6, 9:11, 8:11, 11:7) ⇓
12   C TRĄBIŃSKI Marek W MIKOŁAJCZUK Mateusz 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00
7. Prus Żary - Dziesiątka Nowa Sól I 8:5
1   A MIKOŁAJCZUK Mateusz W FICNER Zbigniew 3:1 (11:9, 8:11, 11:6, 11:8) ⇑
5   A POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
W FICNER Zbigniew
GAC Krzysztof
3:1 (11:8, 6:11, 11:8, 11:8) ⇑
7   A MIKOŁAJCZUK Mateusz X GAC Krzysztof 3:0 (11:6, 12:10, 11:2) ⇑
11   A MIKOŁAJCZUK Mateusz Y BELARDO Paolo 0:3 (3:11, 7:11, 2:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 15:30
14. ŻSTS Żagań II - Prus Żary 2:8
1   A BUDAKOWSKI Andrzej W MIKOŁAJCZUK Mateusz 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
5   A RADY Sławomir
BUDAKOWSKI Andrzej
W POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇑
8   B HRYŃCZUK Tomasz W MIKOŁAJCZUK Mateusz 0:3 (6:11, 11:13, 7:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
18. Prus Żary - Spartakus Otyń 3:8
1   A MIKOŁAJCZUK Mateusz W STASIK Tomasz 1:3 (6:11, 11:8, 9:11, 4:11) ⇓
6   B POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
X SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
2:3 (6:11, 11:7, 11:6, 8:11, 9:11) ⇓
7   A MIKOŁAJCZUK Mateusz X SOKOŁOWSKI Wojciech 2:3 (6:11, 11:6, 11:7, 8:11, 8:11) ⇓
11   A MIKOŁAJCZUK Mateusz Y LOPKO Bartłomiej 1:3 (5:11, 11:4, 7:11, 10:12) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 11:00
23. KSTS Podmokle Wielkie - Prus Żary 6:8
3   C LEMANOWICZ Tomasz Y MIKOŁAJCZUK Mateusz 1:3 (11:6, 6:11, 7:11, 7:11) ⇑
6   B KANIA Przemysław
LEMANOWICZ Tomasz
X POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
3:0 (11:7, 11:5, 11:7) ⇓
9   D KANIA Natan Y MIKOŁAJCZUK Mateusz 0:3 (9:11, 2:11, 5:11) ⇑
11   A KANIA Przemysław Y MIKOŁAJCZUK Mateusz 3:1 (11:7, 8:11, 11:3, 11:3) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
29. Prus Żary - Uczniak Szprotawa 6:8
1   A MIKOŁAJCZUK Mateusz W ZJAWIN Wiesław 0:3 (7:11, 13:15, 10:12) ⇓
6   B POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
X KOZŁOWSKI Krzysztof
BLACHA Henryk
3:0 (11:4, 11:9, 11:9) ⇑
7   A MIKOŁAJCZUK Mateusz X MAŁACHOWSKI Dariusz 3:2 (6:11, 11:9, 10:12, 16:14, 11:8) ⇑
11   A MIKOŁAJCZUK Mateusz Y KOZŁOWSKI Krzysztof 3:2 (9:11, 11:9, 11:5, 7:11, 11:8) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00
32. Tęcza Krosno Odrzańskie - Prus Żary 5:8
1   A SCHAUER Kamil W MIKOŁAJCZUK Mateusz 3:1 (11:9, 8:11, 11:5, 11:7) ⇓
6   B BUJANOWSKI Zbigniew
MIELCAREK Andrzej
X POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇑
8   B KRUPA Jarosław W MIKOŁAJCZUK Mateusz 2:3 (11:9, 11:7, 10:12, 2:11, 9:11) ⇑
12   C BUJANOWSKI Zbigniew W MIKOŁAJCZUK Mateusz 0:3 (8:11, 6:11, 12:14) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
40. Prus Żary - Dziesiątka Nowa Sól II 8:4
1   A MIKOŁAJCZUK Mateusz W ŁYSIAK Krystyna 3:1 (11:7, 11:8, 4:11, 11:9) ⇑
6   B POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
X FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
2:3 (2:11, 11:6, 7:11, 11:5, 8:11) ⇓
7   A MIKOŁAJCZUK Mateusz X ŁYSKAWKA Dawid 3:0 (11:5, 11:2, 11:6) ⇑
11   A MIKOŁAJCZUK Mateusz Y FUDALEJ Mariusz 3:0 (11:8, 13:11, 11:8) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 18:00
41. Budowlani Lubsko - Prus Żary 4:8
1   A KOPECKI Andrzej W MIKOŁAJCZUK Mateusz 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) ⇓
6   B KOPECKI Andrzej
PUŁAWSKA Amelia
X MIKOŁAJCZUK Mateusz
GIERCZAK Krzysztof
3:2 (9:11, 8:11, 11:9, 11:5, 11:7) ⇓
8   B JASINSKI Eugeniusz W MIKOŁAJCZUK Mateusz 0:3 (9:11, 2:11, 3:11) ⇑
12   C PUŁAWSKA Amelia W MIKOŁAJCZUK Mateusz 0:3 (10:12, 8:11, 4:11) ⇑
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 18:00
51. Uczniak Szprotawa - Prus Żary 8:3
1   A ZJAWIN Wiesław W MIKOŁAJCZUK Mateusz 1:3 (10:12, 11:7, 9:11, 4:11) ⇑
6   B KOZŁOWSKI Krzysztof
BLACHA Henryk
X POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
0:3 (6:11, 7:11, 9:11) ⇑
8   B MAŁACHOWSKI Dariusz W MIKOŁAJCZUK Mateusz 3:2 (5:11, 11:9, 11:2, 9:11, 11:6) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 11:00 ⇨ 2024-04-22 16:30
52. Spartakus Otyń - Prus Żary 8:6
1   A STASIK Tomasz W MIKOŁAJCZUK Mateusz 3:0 (11:6, 11:6, 13:11) ⇓
6   B SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
X POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
2:3 (6:11, 8:11, 11:4, 11:7, 9:11) ⇑
8   B MUCHA Mateusz W MIKOŁAJCZUK Mateusz 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 8:11) ⇑
12   C LOPKO Bartłomiej W MIKOŁAJCZUK Mateusz 1:3 (11:13, 15:13, 9:11, 4:11) ⇑
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 11:00
54. Dziesiątka Nowa Sól I - Prus Żary 3:8
1   A KOZŁOWSKI Adam W MIKOŁAJCZUK Mateusz 0:3 (5:11, 9:11, 2:11) ⇑
6   B FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
X POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
0:3 (5:11, 3:11, 3:11) ⇑
8   B GAC Krzysztof W MIKOŁAJCZUK Mateusz 2:3 (8:11, 8:11, 12:10, 11:7, 8:11) ⇑