Bartłomiej Szymon Lopko
Numer zawodnika: 107
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1997
Przynależność klubowa: UKS Spartakus Otyń
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 28151
Numer licencji okres.: 3411
Data wydania: 29.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 11:00 ⇨ 2023-09-18 16:30
2. Spartakus Otyń - Uczniak Szprotawa 8:4
3   C LOPKO Bartłomiej Y BLACHA Henryk 3:0 (11:3, 11:9, 11:9) ⇑
5   A LOPKO Bartłomiej
STASIK Tomasz
W MAŁACHOWSKI Dariusz
ZJAWIN Wiesław
1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 8:11) ⇓
10   C LOPKO Bartłomiej Z KOZŁOWSKI Krzysztof 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇓
12   C LOPKO Bartłomiej W ZJAWIN Wiesław 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 11:00
9. Tęcza Krosno Odrzańskie - Spartakus Otyń 5:8
4   D MENIO Jacek Z LOPKO Bartłomiej 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇑
5   A SCHAUER Kamil
MENIO Jacek
W LOPKO Bartłomiej
STASIK Tomasz
0:3 (11:13, 5:11, 8:11) ⇑
10   C SCHAUER Kamil Z LOPKO Bartłomiej 3:0 (11:3, 11:5, 12:10) ⇓
13   B KRUPA Jarosław Z LOPKO Bartłomiej 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 9:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00
13. Spartakus Otyń - Dziesiątka Nowa Sól II 8:1
3   C LOPKO Bartłomiej Y FUDALEJ Mariusz 3:1 (11:6, 11:9, 4:11, 11:3) ⇑
5   A LOPKO Bartłomiej
STASIK Tomasz
W ŁYSIAK Krystyna
MATKOWSKI Sławomir
3:1 (11:5, 11:6, 9:11, 11:4) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
18. Prus Żary - Spartakus Otyń 3:8
3   C NOWAK Marek Y LOPKO Bartłomiej 1:3 (6:11, 6:11, 11:3, 9:11) ⇑
5   A NOWAK Marek
KORKUŚ Krzysztof
W LOPKO Bartłomiej
STASIK Tomasz
0:3 (5:11, 9:11, 10:12) ⇑
9   D POLANOWSKA Ewa Y LOPKO Bartłomiej 1:3 (10:12, 11:7, 9:11, 5:11) ⇑
11   A MIKOŁAJCZUK Mateusz Y LOPKO Bartłomiej 1:3 (5:11, 11:4, 7:11, 10:12) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 11:00
24. Spartakus Otyń - Teja Łęknica II 8:3
3   C LOPKO Bartłomiej Y TRĄBIŃSKI Marek 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) ⇑
5   A LOPKO Bartłomiej
STASIK Tomasz
W SZAŁĘGA Jacek
MIKOŁAJCZUK Leszek
3:2 (9:11, 8:11, 11:6, 11:9, 11:8) ⇑
10   C LOPKO Bartłomiej Z IWUĆ Stefan 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
27. Dziesiątka Nowa Sól I - Spartakus Otyń 2:8
3   C BELARDO Paolo Y LOPKO Bartłomiej 1:3 (11:13, 5:11, 11:8, 1:11) ⇑
5   A BELARDO Paolo
GAC Krzysztof
W LOPKO Bartłomiej
STASIK Tomasz
0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇑
9   D FRYDRYCHOWICZ Jacek Y LOPKO Bartłomiej 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-11 16:30
36. Spartakus Otyń - Budowlani Lubsko 8:5
4   D LOPKO Bartłomiej Z JASINSKI Eugeniusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) ⇑
5   A LOPKO Bartłomiej
STASIK Tomasz
W KOPECKI Andrzej
MUSIELAK Dariusz
3:2 (11:9, 7:11, 6:11, 11:9, 11:5) ⇑
9   D LOPKO Bartłomiej Y KOPECKI Andrzej 0:3 (17:19, 6:11, 5:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 11:00 ⇨ 2023-12-23 11:00
45. KSTS Podmokle Wielkie - Spartakus Otyń 8:3
3   C KANIA Przemysław Y LOPKO Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) ⇓
5   A KANIA Bartosz
PRZĄDKA Marek
W LOPKO Bartłomiej
STASIK Tomasz
1:3 (6:11, 3:11, 12:10, 9:11) ⇑
9   D PRZĄDKA Marek Y LOPKO Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) ⇓
11   A LEMANOWICZ Tomasz Y LOPKO Bartłomiej 3:1 (11:7, 11:2, 6:11, 11:7) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 11:00 ⇨ 2024-03-16 11:00
49. Spartakus Otyń - Dziesiątka Nowa Sól I 8:3
2   B LOPKO Bartłomiej X FRYDRYCHOWICZ Jacek 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇑
5   A LOPKO Bartłomiej
STASIK Tomasz
W BELARDO Paolo
GAC Krzysztof
3:0 (13:11, 11:8, 11:6) ⇑
8   B LOPKO Bartłomiej W GAC Krzysztof 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) ⇑
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 11:00
50. Budowlani Lubsko - Spartakus Otyń 2:8
2   B JASINSKI Eugeniusz X LOPKO Bartłomiej 0:3 (9:11, 14:16, 10:12) ⇑
5   A DEKA Jan
JASINSKI Eugeniusz
W LOPKO Bartłomiej
STASIK Tomasz
0:3 (7:11, 3:11, 9:11) ⇑
7   A STANIEWSKI Mateusz X LOPKO Bartłomiej 2:3 (9:11, 11:7, 9:11, 11:8, 6:11) ⇑
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 11:00 ⇨ 2024-04-22 16:30
52. Spartakus Otyń - Prus Żary 8:6
3   C LOPKO Bartłomiej Y POLANOWSKA Ewa 3:0 (13:11, 11:5, 11:7) ⇑
5   A LOPKO Bartłomiej
STASIK Tomasz
W NOWAK Marek
KORKUŚ Krzysztof
3:2 (9:11, 11:8, 11:7, 12:14, 11:3) ⇑
10   C LOPKO Bartłomiej Z NOWAK Marek 3:1 (11:4, 11:7, 11:13, 11:8) ⇑
12   C LOPKO Bartłomiej W MIKOŁAJCZUK Mateusz 1:3 (11:13, 15:13, 9:11, 4:11) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 18:00 ⇨ 2024-05-07 18:30
55. Uczniak Szprotawa - Spartakus Otyń 8:5
2   B MAŁACHOWSKI Dariusz X LOPKO Bartłomiej 1:3 (9:11, 12:10, 10:12, 8:11) ⇑
6   B KOZŁOWSKI Krzysztof
BLACHA Henryk
X LOPKO Bartłomiej
STASIK Tomasz
0:3 (7:11, 6:11, 9:11) ⇑
7   A ZJAWIN Wiesław X LOPKO Bartłomiej 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:9) ⇓