Wojciech Sokołowski
Numer zawodnika: 108
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2010
Przynależność klubowa: UKS Spartakus Otyń
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 61196
Numer licencji okres.: 3404
Data wydania: 29.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 11:00 ⇨ 2023-09-18 16:30
2. Spartakus Otyń - Uczniak Szprotawa 8:4
6   B SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
X KOZŁOWSKI Krzysztof
BLACHA Henryk
3:1 (12:10, 11:9, 6:11, 11:8) ⇑
9   D SOKOŁOWSKI Wojciech Y BLACHA Henryk 3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:7) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 11:00
9. Tęcza Krosno Odrzańskie - Spartakus Otyń 5:8
2   B KRUPA Jarosław X SOKOŁOWSKI Wojciech 1:3 (6:11, 6:11, 11:6, 9:11) ⇑
6   B BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
X SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇓
7   A BUJANOWSKI Zbigniew X SOKOŁOWSKI Wojciech 3:0 (12:10, 11:2, 11:4) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00
13. Spartakus Otyń - Dziesiątka Nowa Sól II 8:1
4   D SOKOŁOWSKI Wojciech Z MATKOWSKI Sławomir 3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:7) ⇑
6   B SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
X FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
3:2 (11:5, 6:11, 9:11, 11:8, 13:11) ⇑
9   D SOKOŁOWSKI Wojciech Y FUDALEJ Mariusz 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 12:10) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
18. Prus Żary - Spartakus Otyń 3:8
2   B KORKUŚ Krzysztof X SOKOŁOWSKI Wojciech 3:2 (8:11, 7:11, 11:1, 11:6, 11:5) ⇓
6   B POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
X SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
2:3 (6:11, 11:7, 11:6, 8:11, 9:11) ⇑
7   A MIKOŁAJCZUK Mateusz X SOKOŁOWSKI Wojciech 2:3 (6:11, 11:6, 11:7, 8:11, 8:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 11:00
24. Spartakus Otyń - Teja Łęknica II 8:3
4   D SOKOŁOWSKI Wojciech Z IWUĆ Stefan 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) ⇓
6   B SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
X TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
3:0 (11:7, 11:6, 12:10) ⇑
9   D SOKOŁOWSKI Wojciech Y TRĄBIŃSKI Marek 3:1 (6:11, 11:2, 13:11, 12:10) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
27. Dziesiątka Nowa Sól I - Spartakus Otyń 2:8
6   B FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
X SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
3:0 (12:10, 11:6, 11:2) ⇓
7   A GAC Krzysztof X SOKOŁOWSKI Wojciech 2:3 (11:8, 8:11, 11:7, 5:11, 7:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00 ⇨ 2023-12-02 11:00
35. Spartakus Otyń - ŻSTS Żagań II 8:0
4   D SOKOŁOWSKI Wojciech Z ZACIEK Zbigniew 3:2 (11:6, 10:12, 8:11, 11:6, 11:8) ⇑
6   B SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
X RADY Sławomir
PŁOCEK Tomasz
3:0 (11:4, 11:5, 11:5) ⇑
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 11:00 ⇨ 2024-03-16 11:00
49. Spartakus Otyń - Dziesiątka Nowa Sól I 8:3
4   D SOKOŁOWSKI Wojciech Z KOZŁOWSKI Adam 3:0 (11:6, 11:5, 11:1) ⇑
6   B SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
X FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
3:2 (13:11, 11:9, 7:11, 7:11, 11:8) ⇑
9   D SOKOŁOWSKI Wojciech Y BELARDO Paolo 1:3 (7:11, 11:7, 9:11, 6:11) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 11:00
50. Budowlani Lubsko - Spartakus Otyń 2:8
3   C BEREŹNICKI Arkadiusz Y SOKOŁOWSKI Wojciech 3:2 (14:12, 11:8, 6:11, 6:11, 11:9) ⇓
6   B BEREŹNICKI Arkadiusz
STANIEWSKI Mateusz
X SOKOŁOWSKI Wojciech
CYRULIK Bartosz
0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇑
9   D DEKA Jan Y SOKOŁOWSKI Wojciech 3:1 (10:12, 11:3, 11:6, 11:5) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 11:00 ⇨ 2024-04-22 16:30
52. Spartakus Otyń - Prus Żary 8:6
4   D SOKOŁOWSKI Wojciech Z NOWAK Marek 3:1 (11:4, 11:5, 10:12, 11:7) ⇑
6   B SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
X POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
2:3 (6:11, 8:11, 11:4, 11:7, 9:11) ⇓
9   D SOKOŁOWSKI Wojciech Y POLANOWSKA Ewa 1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 5:11) ⇓
14   D SOKOŁOWSKI Wojciech X KORKUŚ Krzysztof 3:1 (11:9, 12:10, 7:11, 11:8) ⇑
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 18:00 ⇨ 2024-05-07 18:30
55. Uczniak Szprotawa - Spartakus Otyń 8:5
4   D KOZŁOWSKI Krzysztof Z SOKOŁOWSKI Wojciech 3:0 (11:7, 11:7, 13:11) ⇓
5   A MAŁACHOWSKI Dariusz
ZJAWIN Wiesław
W SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
3:0 (11:2, 11:1, 11:3) ⇓