Mateusz Mucha
Numer zawodnika: 109
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2010
Przynależność klubowa: UKS Spartakus Otyń
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 48874
Numer licencji okres.: 3395
Data wydania: 29.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 11:00 ⇨ 2023-09-18 16:30
2. Spartakus Otyń - Uczniak Szprotawa 8:4
2   B MUCHA Mateusz X MAŁACHOWSKI Dariusz 1:3 (14:12, 9:11, 5:11, 6:11) ⇓
6   B SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
X KOZŁOWSKI Krzysztof
BLACHA Henryk
3:1 (12:10, 11:9, 6:11, 11:8) ⇑
8   B MUCHA Mateusz W ZJAWIN Wiesław 3:2 (12:10, 14:12, 7:11, 3:11, 11:9) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 11:00
9. Tęcza Krosno Odrzańskie - Spartakus Otyń 5:8
3   C SCHAUER Kamil Y MUCHA Mateusz 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:9) ⇓
6   B BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
X SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇓
9   D MENIO Jacek Y MUCHA Mateusz 1:3 (11:13, 11:5, 8:11, 5:11) ⇑
11   A BUJANOWSKI Zbigniew Y MUCHA Mateusz 2:3 (5:11, 11:8, 4:11, 11:9, 9:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00
13. Spartakus Otyń - Dziesiątka Nowa Sól II 8:1
2   B MUCHA Mateusz X KUPCIW Piotr 2:3 (14:12, 8:11, 9:11, 11:9, 10:12) ⇓
6   B SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
X FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
3:2 (11:5, 6:11, 9:11, 11:8, 13:11) ⇑
8   B MUCHA Mateusz W ŁYSIAK Krystyna 3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 7:11, 11:9) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
18. Prus Żary - Spartakus Otyń 3:8
4   D POLANOWSKA Ewa Z MUCHA Mateusz 3:2 (13:11, 8:11, 5:11, 11:6, 12:10) ⇓
6   B POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
X SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
2:3 (6:11, 11:7, 11:6, 8:11, 9:11) ⇑
10   C NOWAK Marek Z MUCHA Mateusz 3:2 (8:11, 6:11, 11:8, 11:6, 11:8) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 11:00
24. Spartakus Otyń - Teja Łęknica II 8:3
2   B MUCHA Mateusz X SZAŁĘGA Jacek 1:3 (11:9, 6:11, 6:11, 6:11) ⇓
6   B SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
X TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
3:0 (11:7, 11:6, 12:10) ⇑
8   B MUCHA Mateusz W MIKOŁAJCZUK Leszek 3:2 (6:11, 7:11, 11:8, 15:13, 12:10) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
27. Dziesiątka Nowa Sól I - Spartakus Otyń 2:8
4   D FRYDRYCHOWICZ Jacek Z MUCHA Mateusz 1:3 (3:11, 7:11, 11:7, 6:11) ⇑
6   B FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
X SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
3:0 (12:10, 11:6, 11:2) ⇓
10   C BELARDO Paolo Z MUCHA Mateusz 1:3 (11:8, 7:11, 10:12, 12:14) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00 ⇨ 2023-12-02 11:00
35. Spartakus Otyń - ŻSTS Żagań II 8:0
3   C MUCHA Mateusz Y PŁOCEK Tomasz 3:1 (11:3, 11:8, 7:11, 11:7) ⇑
6   B SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
X RADY Sławomir
PŁOCEK Tomasz
3:0 (11:4, 11:5, 11:5) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-11 16:30
36. Spartakus Otyń - Budowlani Lubsko 8:5
2   B MUCHA Mateusz X DEKA Jan 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) ⇑
6   B MUCHA Mateusz
NOWAK Juliusz
X DEKA Jan
JASINSKI Eugeniusz
3:0 (11:3, 11:7, 11:8) ⇑
8   B MUCHA Mateusz W MUSIELAK Dariusz 3:1 (11:7, 11:9, 11:13, 11:7) ⇑
13   B MUCHA Mateusz Z JASINSKI Eugeniusz 3:0 (12:10, 11:5, 13:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 11:00 ⇨ 2023-12-23 11:00
45. KSTS Podmokle Wielkie - Spartakus Otyń 8:3
4   D PRZĄDKA Marek Z MUCHA Mateusz 3:2 (5:11, 12:10, 7:11, 15:13, 11:5) ⇓
6   B KANIA Przemysław
LEMANOWICZ Tomasz
X MUCHA Mateusz
CYRULIK Bartosz
3:0 (11:5, 11:1, 11:9) ⇓
10   C KANIA Przemysław Z MUCHA Mateusz 3:0 (11:9, 14:12, 11:3) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 11:00 ⇨ 2024-03-16 11:00
49. Spartakus Otyń - Dziesiątka Nowa Sól I 8:3
3   C MUCHA Mateusz Y BELARDO Paolo 2:3 (10:12, 11:2, 8:11, 11:8, 8:11) ⇓
6   B SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
X FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
3:2 (13:11, 11:9, 7:11, 7:11, 11:8) ⇑
10   C MUCHA Mateusz Z KOZŁOWSKI Adam 1:3 (14:12, 6:11, 9:11, 9:11) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 11:00 ⇨ 2024-04-22 16:30
52. Spartakus Otyń - Prus Żary 8:6
2   B MUCHA Mateusz X KORKUŚ Krzysztof 1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 11:13) ⇓
6   B SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
X POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
2:3 (6:11, 8:11, 11:4, 11:7, 9:11) ⇓
8   B MUCHA Mateusz W MIKOŁAJCZUK Mateusz 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 8:11) ⇓
13   B MUCHA Mateusz Z NOWAK Marek 1:3 (7:11, 8:11, 11:5, 9:11) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 18:00 ⇨ 2024-05-07 18:30
55. Uczniak Szprotawa - Spartakus Otyń 8:5
3   C BLACHA Henryk Y MUCHA Mateusz 0:3 (9:11, 6:11, 2:11) ⇑
5   A MAŁACHOWSKI Dariusz
ZJAWIN Wiesław
W SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
3:0 (11:2, 11:1, 11:3) ⇓
9   D KOZŁOWSKI Krzysztof Y MUCHA Mateusz 3:0 (11:1, 11:8, 11:9) ⇓
11   A ZJAWIN Wiesław Y MUCHA Mateusz 3:1 (6:11, 11:6, 11:9, 11:9) ⇓