Filip Babiak
Numer zawodnika: 146
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2010
Przynależność klubowa: Fiber Nowogród Bobrz.
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 48277
Numer licencji okres.: 6556
Data wydania: 05.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
1. Fiber Nowogród Bobrzański I - Fiber Nowogród Bobrzański II 7:7
3   C BABIAK Filip Y MĄCZKOWSKI Roman 1:3 (9:11, 10:12, 12:10, 8:11) ⇓
5   A PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
W SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
2:3 (5:11, 11:8, 6:11, 11:6, 9:11) ⇓
10   C BABIAK Filip Z PAWLISIAK Lech 3:0 (11:1, 13:11, 11:5) ⇑
12   C BABIAK Filip W JARMOLONEK Daniel 1:3 (11:5, 7:11, 7:11, 13:15) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-06 17:30
10. Olimpia Lubsko - Fiber Nowogród Bobrzański I 8:3
4   D LESIAK Monika Z BABIAK Filip 0:3 (11:13, 9:11, 9:11) ⇑
5   A STAWISKI Jacek
KAMIŃSKI Adam
W BABIAK Emanuel
BABIAK Filip
3:0 (11:5, 11:3, 11:6) ⇓
10   C STAWISKI Jacek Z BABIAK Filip 3:2 (10:12, 11:6, 11:5, 9:11, 14:12) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 17:00
19. Jofrakuda Świebodzin II - Fiber Nowogród Bobrzański I 2:8
1   A ŚLIWA Piotr W BABIAK Filip 0:3 (5:11, 2:11, 8:11) ⇑
6   B ŁUCZAK Rafał
BĄCELA Przemysław
X PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
0:3 (6:11, 10:12, 9:11) ⇑
8   B BĄCELA Przemysław W BABIAK Filip 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
23. Fiber Nowogród Bobrzański I - Pogoń Wschowa 3:8
1   A BABIAK Filip W STASIK Mateusz 1:3 (4:11, 11:9, 7:11, 6:11) ⇓
6   B PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
X BARON Zbigniew
SŁUPNY Dariusz
3:1 (14:12, 9:11, 11:8, 11:7) ⇑
7   A BABIAK Filip X BARON Zbigniew 3:0 (11:2, 11:9, 11:2) ⇑
11   A BABIAK Filip Y SŁUPNY Dariusz 0:3 (1:11, 8:11, 7:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 16:00
28. Zorza Mozów - Fiber Nowogród Bobrzański I 1:8
1   A SAMELA Andrzej W BABIAK Filip 3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 9:11, 11:9) ⇓
6   B KAŃDUŁA Damian
OTULAK Marcin
X PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
2:3 (11:9, 10:12, 9:11, 15:13, 8:11) ⇑
8   B OTULAK Marcin W BABIAK Filip 2:3 (9:11, 9:11, 15:13, 11:8, 6:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00
34. Fiber Nowogród Bobrzański I - MKS Cargovia Kargowa 1:8
1   A BABIAK Filip W POKORSKI Rafał 2:3 (5:11, 11:9, 8:11, 11:7, 7:11) ⇓
5   A BABIAK Filip
ZAPOTOCZNY Krzysztof
W MOLENDA Michał
WALICHT Patryk
0:3 (10:12, 8:11, 7:11) ⇓
7   A BABIAK Filip X MOLENDA Michał 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
37. Dziesiątka Nowa Sól III - Fiber Nowogród Bobrzański I 8:5
4   D BAKUSIEWICZ Agnieszka Z BABIAK Filip 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇑
6   B BAKUSIEWICZ Agnieszka
ARDELLI Leszek
X PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
0:3 (6:11, 4:11, 9:11) ⇑
10   C ŁYSIAK Jacek Z BABIAK Filip 3:0 (11:4, 11:2, 11:9) ⇓
13   B ARDELLI Leszek Z BABIAK Filip 3:1 (11:5, 11:9, 6:11, 11:8) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00
45. Fiber Nowogród Bobrzański I - ZKS Zielona Góra VI 0:8
2   B BABIAK Filip X GROBELNA Lena 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) ⇓
5   A PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
W GROBELNA Marlena
GROBELNA Lena
0:3 (4:11, 7:11, 7:11) ⇓
8   B BABIAK Filip W GROBELNA Marlena 0:3 (4:11, 3:11, 8:11) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00
56. Fiber Nowogród Bobrzański I - Jofrakuda Świebodzin II 7:7
2   B BABIAK Filip X JOŚKO Krzysztof 1:3 (7:11, 11:13, 11:8, 3:11) ⇓
6   B PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
X ŁUCZAK Rafał
ŚLIWA Piotr
3:0 (11:7, 11:1, 11:8) ⇑
8   B BABIAK Filip W ŚLIWA Piotr 1:3 (2:11, 11:9, 5:11, 5:11) ⇓
13   B BABIAK Filip Z ZYMA Witalij 3:2 (11:6, 6:11, 9:11, 11:9, 11:5) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 10:00
58. Fiber Nowogród Bobrzański I - Zorza Mozów 8:3
3   C BABIAK Filip Y OTULAK Marcin 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇑
5   A PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
W KAŃDUŁA Damian
SAMELA Andrzej
3:2 (11:3, 11:9, 10:12, 8:11, 11:8) ⇑
10   C BABIAK Filip Z DRĄG Arkadiusz 3:0 (12:10, 11:3, 11:8) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 10:00
61. Fiber Nowogród Bobrzański I - Dziesiątka Nowa Sól III 8:3
3   C BABIAK Filip Y ŁYSIAK Jacek 0:3 (5:11, 2:11, 7:11) ⇓
6   B PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
X BAKUSIEWICZ Agnieszka
MARCINKOWSKI Bogusław
3:1 (9:11, 15:13, 11:6, 11:9) ⇑
10   C BABIAK Filip Z BAKUSIEWICZ Agnieszka 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:6) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 10:00
65. Fiber Nowogród Bobrzański II - Fiber Nowogród Bobrzański I 4:8
1   A ZIAJA Maciej W BABIAK Filip 3:2 (5:11, 12:10, 11:3, 6:11, 11:7) ⇓
6   B PAWLISIAK Lech
ZIAJA Maciej
X PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
3:2 (8:11, 11:4, 8:11, 11:4, 11:4) ⇓
8   B MĄCZKOWSKI Roman W BABIAK Filip 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) ⇑
12   C SZYMCZAK Jarosław W BABIAK Filip 1:3 (11:6, 7:11, 6:11, 7:11) ⇑