Jarosław Szymczak
Numer zawodnika: 157
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1979
Przynależność klubowa: Fiber Nowogród Bobrz.
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 45340
Numer licencji okres.: 6555
Data wydania: 05.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
1. Fiber Nowogród Bobrzański I - Fiber Nowogród Bobrzański II 7:7
2   B BABIAK Emanuel X SZYMCZAK Jarosław 2:3 (7:11, 11:7, 10:12, 11:9, 7:11) ⇑
5   A PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
W SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
2:3 (5:11, 11:8, 6:11, 11:6, 9:11) ⇑
7   A PAWLAK Dariusz X SZYMCZAK Jarosław 3:0 (12:10, 11:7, 11:3) ⇓
14   D JANUSZ Marek X SZYMCZAK Jarosław 2:3 (11:9, 9:11, 7:11, 11:3, 8:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00
6. Zorza Mozów - Fiber Nowogród Bobrzański II 6:8
4   D OTULAK Marcin Z SZYMCZAK Jarosław 1:3 (5:11, 10:12, 11:2, 8:11) ⇑
6   B KAŃDUŁA Damian
OTULAK Marcin
X SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
3:0 (13:11, 11:7, 11:8) ⇓
10   C SAMELA Andrzej Z SZYMCZAK Jarosław 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇓
13   B DRĄG Arkadiusz Z SZYMCZAK Jarosław 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
11. Fiber Nowogród Bobrzański II - Olimpia Lubsko 6:8
4   D SZYMCZAK Jarosław Z PUZIO Lena 1:3 (8:11, 6:11, 11:9, 4:11) ⇓
6   B SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
X LESIAK Dominika
LESIAK Monika
3:0 (11:7, 11:1, 11:4) ⇑
9   D SZYMCZAK Jarosław Y STAWISKI Jacek 0:3 (10:12, 10:12, 9:11) ⇓
14   D SZYMCZAK Jarosław X LESIAK Dominika 1:3 (11:3, 5:11, 11:13, 7:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
16. MKS Cargovia Kargowa - Fiber Nowogród Bobrzański II 8:1
3   C PONIEDZIAŁEK Artur Y SZYMCZAK Jarosław 3:1 (11:8, 11:4, 8:11, 11:4) ⇓
5   A POKORSKI Rafał
MOLENDA Michał
W SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
3:0 (11:2, 11:4, 11:3) ⇓
9   D KAMROWSKI Robert Y SZYMCZAK Jarosław 3:1 (6:11, 11:6, 11:4, 11:8) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
26. Dziesiątka Nowa Sól III - Fiber Nowogród Bobrzański II 5:8
4   D MARCINKOWSKI Bogusław Z SZYMCZAK Jarosław 3:1 (5:11, 11:8, 11:7, 14:12) ⇓
6   B BAKUSIEWICZ Agnieszka
ARDELLI Leszek
X SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
3:2 (11:6, 8:11, 9:11, 15:13, 11:6) ⇓
10   C ARDELLI Leszek Z SZYMCZAK Jarosław 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) ⇓
13   B BAKUSIEWICZ Agnieszka Z SZYMCZAK Jarosław 0:3 (11:13, 8:11, 6:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00
31. Fiber Nowogród Bobrzański II - Jofrakuda Świebodzin II 7:7
4   D SZYMCZAK Jarosław Z ZYMA Witalij 3:2 (4:11, 14:12, 8:11, 11:4, 11:7) ⇑
6   B SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
X ŚLIWA Piotr
REBA Aleksander
3:2 (11:13, 14:12, 5:11, 11:8, 11:5) ⇑
9   D SZYMCZAK Jarosław Y REBA Aleksander 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) ⇓
14   D SZYMCZAK Jarosław X ŚLIWA Piotr 1:3 (3:11, 11:9, 2:11, 3:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-10 11:00
36. ZKS Zielona Góra VI - Fiber Nowogród Bobrzański II 4:8
2   B MARCINKIEWICZ Laura X SZYMCZAK Jarosław 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 3:11) ⇑
6   B JASIŃSKA Barbara
MARCINKIEWICZ Laura
X SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
1:3 (11:3, 8:11, 3:11, 8:11) ⇑
7   A OTULAK Sebastian X SZYMCZAK Jarosław 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00
41. Fiber Nowogród Bobrzański II - Pogoń Wschowa 2:8
4   D SZYMCZAK Jarosław Z KOZŁOWSKI Zbigniew 1:3 (11:8, 9:11, 4:11, 7:11) ⇓
6   B SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
X SŁUPNY Dariusz
SMAGAŁA Jakub
1:3 (6:11, 14:12, 5:11, 7:11) ⇓
9   D SZYMCZAK Jarosław Y SŁUPNY Dariusz 1:3 (11:8, 3:11, 8:11, 4:11) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 17:00
59. Jofrakuda Świebodzin II - Fiber Nowogród Bobrzański II 6:8
4   D ZYMA Witalij Z SZYMCZAK Jarosław 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) ⇓
6   B KONSTANTY Piotr
JOŚKO Krzysztof
X SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇓
10   C ŁUCZAK Rafał Z SZYMCZAK Jarosław 3:2 (11:3, 4:11, 11:6, 4:11, 11:7) ⇓
13   B ŚLIWA Piotr Z SZYMCZAK Jarosław 2:3 (4:11, 11:7, 11:9, 9:11, 5:11) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 10:00
60. Fiber Nowogród Bobrzański II - Zorza Mozów 3:8
6   B SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
X KAŃDUŁA Damian
WYBRANOWSKI Krzysztof
0:3 (3:11, 6:11, 9:11) ⇓
7   A SZYMCZAK Jarosław X KAŃDUŁA Damian 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) ⇓
11   A SZYMCZAK Jarosław Y OTULAK Marcin 2:3 (11:6, 11:9, 6:11, 8:11, 7:11) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 10:00
62. Fiber Nowogród Bobrzański II - Dziesiątka Nowa Sól III 8:5
4   D SZYMCZAK Jarosław Z BAKUSIEWICZ Agnieszka 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) ⇓
6   B SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
X ŁYSIAK Jacek
GIERLACH Bogusław
0:3 (9:11, 4:11, 7:11) ⇓
9   D SZYMCZAK Jarosław Y GIERLACH Bogusław 1:3 (11:6, 5:11, 3:11, 3:11) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 10:00
65. Fiber Nowogród Bobrzański II - Fiber Nowogród Bobrzański I 4:8
3   C SZYMCZAK Jarosław Y PAWLAK Dariusz 2:3 (4:11, 6:11, 11:9, 12:10, 4:11) ⇓
5   A SZYMCZAK Jarosław
MĄCZKOWSKI Roman
W JANUSZ Marek
BABIAK Emanuel
1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 6:11) ⇓
10   C SZYMCZAK Jarosław Z BABIAK Emanuel 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇓
12   C SZYMCZAK Jarosław W BABIAK Filip 1:3 (11:6, 7:11, 6:11, 7:11) ⇓