Daniel Jarmolonek
Numer zawodnika: 158
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1978
Przynależność klubowa: Fiber Nowogród Bobrz.
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 45343
Numer licencji okres.: 6548
Data wydania: 05.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
1. Fiber Nowogród Bobrzański I - Fiber Nowogród Bobrzański II 7:7
1   A PAWLAK Dariusz W JARMOLONEK Daniel 3:2 (11:6, 11:6, 7:11, 7:11, 11:5) ⇓
5   A PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
W SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
2:3 (5:11, 11:8, 6:11, 11:6, 9:11) ⇑
8   B BABIAK Emanuel W JARMOLONEK Daniel 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) ⇑
12   C BABIAK Filip W JARMOLONEK Daniel 1:3 (11:5, 7:11, 7:11, 13:15) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00
6. Zorza Mozów - Fiber Nowogród Bobrzański II 6:8
2   B DRĄG Arkadiusz X JARMOLONEK Daniel 3:2 (4:11, 11:9, 11:7, 9:11, 11:9) ⇓
6   B KAŃDUŁA Damian
OTULAK Marcin
X SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
3:0 (13:11, 11:7, 11:8) ⇓
7   A KAŃDUŁA Damian X JARMOLONEK Daniel 1:3 (11:7, 7:11, 7:11, 3:11) ⇑
14   D OTULAK Marcin X JARMOLONEK Daniel 1:3 (11:4, 8:11, 8:11, 8:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
11. Fiber Nowogród Bobrzański II - Olimpia Lubsko 6:8
2   B JARMOLONEK Daniel X LESIAK Dominika 3:1 (4:11, 11:9, 11:8, 11:6) ⇑
6   B SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
X LESIAK Dominika
LESIAK Monika
3:0 (11:7, 11:1, 11:4) ⇑
8   B JARMOLONEK Daniel W KAMIŃSKI Adam 0:3 (7:11, 3:11, 9:11) ⇓
13   B JARMOLONEK Daniel Z PUZIO Lena 1:3 (11:9, 5:11, 9:11, 9:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
16. MKS Cargovia Kargowa - Fiber Nowogród Bobrzański II 8:1
2   B POKORSKI Rafał X JARMOLONEK Daniel 3:0 (11:6, 14:12, 11:8) ⇓
5   A POKORSKI Rafał
MOLENDA Michał
W SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
3:0 (11:2, 11:4, 11:3) ⇓
7   A MOLENDA Michał X JARMOLONEK Daniel 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
21. Fiber Nowogród Bobrzański II - Budowlani Lubsko II 4:8
2   B JARMOLONEK Daniel X STANIEWSKI Mateusz 0:3 (8:11, 13:15, 7:11) ⇓
6   B PAWLISIAK Lech
JARMOLONEK Daniel
X BOGDANOWICZ Mateusz
KUCHARSKI Fabian
1:3 (11:13, 13:15, 11:7, 9:11) ⇓
8   B JARMOLONEK Daniel W PUŁAWSKA Helena 0:3 (10:12, 10:12, 4:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
26. Dziesiątka Nowa Sól III - Fiber Nowogród Bobrzański II 5:8
2   B BAKUSIEWICZ Agnieszka X JARMOLONEK Daniel 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) ⇑
6   B BAKUSIEWICZ Agnieszka
ARDELLI Leszek
X SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
3:2 (11:6, 8:11, 9:11, 15:13, 11:6) ⇓
7   A ŁYSIAK Jacek X JARMOLONEK Daniel 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00
31. Fiber Nowogród Bobrzański II - Jofrakuda Świebodzin II 7:7
1   A JARMOLONEK Daniel W JOŚKO Krzysztof 3:1 (11:9, 11:5, 9:11, 11:9) ⇑
6   B SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
X ŚLIWA Piotr
REBA Aleksander
3:2 (11:13, 14:12, 5:11, 11:8, 11:5) ⇑
7   A JARMOLONEK Daniel X ŚLIWA Piotr 0:3 (7:11, 3:11, 10:12) ⇓
11   A JARMOLONEK Daniel Y REBA Aleksander 0:3 (6:11, 13:15, 4:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-10 11:00
36. ZKS Zielona Góra VI - Fiber Nowogród Bobrzański II 4:8
3   C BŁASZCZYK Jakub Y JARMOLONEK Daniel 3:0 (11:6, 11:3, 11:3) ⇓
6   B JASIŃSKA Barbara
MARCINKIEWICZ Laura
X SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
1:3 (11:3, 8:11, 3:11, 8:11) ⇑
9   D JASIŃSKA Barbara Y JARMOLONEK Daniel 0:3 (6:11, 9:11, 3:11) ⇑
11   A OTULAK Sebastian Y JARMOLONEK Daniel 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00
41. Fiber Nowogród Bobrzański II - Pogoń Wschowa 2:8
1   A JARMOLONEK Daniel W GÓRCZEWSKI Aleksander 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) ⇓
6   B SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
X SŁUPNY Dariusz
SMAGAŁA Jakub
1:3 (6:11, 14:12, 5:11, 7:11) ⇓
7   A JARMOLONEK Daniel X SMAGAŁA Jakub 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 17:00
59. Jofrakuda Świebodzin II - Fiber Nowogród Bobrzański II 6:8
3   C KONSTANTY Piotr Y JARMOLONEK Daniel 0:3 (5:11, 3:11, 15:17) ⇑
6   B KONSTANTY Piotr
JOŚKO Krzysztof
X SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇓
9   D ZYMA Witalij Y JARMOLONEK Daniel 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) ⇑
11   A JOŚKO Krzysztof Y JARMOLONEK Daniel 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 10:00
60. Fiber Nowogród Bobrzański II - Zorza Mozów 3:8
2   B JARMOLONEK Daniel X KAŃDUŁA Damian 2:3 (7:11, 11:4, 5:11, 11:4, 5:11) ⇓
6   B SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
X KAŃDUŁA Damian
WYBRANOWSKI Krzysztof
0:3 (3:11, 6:11, 9:11) ⇓
8   B JARMOLONEK Daniel W SAMELA Andrzej 3:2 (11:5, 4:11, 13:11, 5:11, 11:5) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 10:00
62. Fiber Nowogród Bobrzański II - Dziesiątka Nowa Sól III 8:5
2   B JARMOLONEK Daniel X MARCINKOWSKI Bogusław 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) ⇑
6   B SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
X ŁYSIAK Jacek
GIERLACH Bogusław
0:3 (9:11, 4:11, 7:11) ⇓
8   B JARMOLONEK Daniel W ŁYSIAK Jacek 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) ⇑
13   B JARMOLONEK Daniel Z BAKUSIEWICZ Agnieszka 3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 14:12) ⇑