Jacek Frydrychowicz
Numer zawodnika: 167
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1969
Przynależność klubowa: UKS Dziesiątka Nowa Sól
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 21995
Numer licencji okres.: 9107
Data wydania: 11.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 ⇨ 2023-09-21 20:00
4. Dziesiątka Nowa Sól I - Dziesiątka Nowa Sól II 7:7
4   D FRYDRYCHOWICZ Jacek Z MATKOWSKI Sławomir 3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:9) ⇑
6   B FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
X ŁYSKAWKA Dawid
KUPCIW Piotr
1:3 (9:11, 4:11, 11:9, 8:11) ⇓
9   D FRYDRYCHOWICZ Jacek Y KUPCIW Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
14   D FRYDRYCHOWICZ Jacek X ŁYSKAWKA Dawid 3:2 (10:12, 11:8, 8:11, 11:9, 11:9) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00
7. Prus Żary - Dziesiątka Nowa Sól I 8:5
4   D NOWAK Marek Z FRYDRYCHOWICZ Jacek 3:0 (11:6, 11:9, 13:11) ⇓
6   B NOWAK Marek
KORKUŚ Krzysztof
X FRYDRYCHOWICZ Jacek
BELARDO Paolo
3:2 (9:11, 8:11, 11:9, 11:4, 11:8) ⇓
10   C POLANOWSKA Ewa Z FRYDRYCHOWICZ Jacek 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇓
13   B KORKUŚ Krzysztof Z FRYDRYCHOWICZ Jacek 3:1 (14:12, 6:11, 11:6, 11:9) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
16. Dziesiątka Nowa Sól I - Budowlani Lubsko 7:7
2   B FRYDRYCHOWICZ Jacek X MAGDZIARZ Dominika 3:1 (11:6, 11:8, 6:11, 14:12) ⇑
5   A FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
W MATLĄG Łukasz
MUSIELAK Dariusz
1:3 (13:11, 3:11, 5:11, 2:11) ⇓
8   B FRYDRYCHOWICZ Jacek W MUSIELAK Dariusz 2:3 (11:9, 11:7, 3:11, 7:11, 4:11) ⇓
13   B FRYDRYCHOWICZ Jacek Z JASINSKI Eugeniusz 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 15:30
25. ŻSTS Żagań II - Dziesiątka Nowa Sól I 4:8
2   B RADY Sławomir X FRYDRYCHOWICZ Jacek 3:2 (7:11, 6:11, 11:9, 11:8, 11:5) ⇓
6   B BUDAKOWSKI Andrzej
PŁOCEK Tomasz
X FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
0:3 (7:11, 10:12, 9:11) ⇑
7   A BUDAKOWSKI Andrzej X FRYDRYCHOWICZ Jacek 3:0 (11:7, 11:3, 12:10) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
27. Dziesiątka Nowa Sól I - Spartakus Otyń 2:8
4   D FRYDRYCHOWICZ Jacek Z MUCHA Mateusz 1:3 (3:11, 7:11, 11:7, 6:11) ⇓
6   B FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
X SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
3:0 (12:10, 11:6, 11:2) ⇑
9   D FRYDRYCHOWICZ Jacek Y LOPKO Bartłomiej 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
38. Dziesiątka Nowa Sól I - Uczniak Szprotawa 4:8
4   D FRYDRYCHOWICZ Jacek Z KOZIEŁ Marek 3:0 (11:3, 11:8, 11:2) ⇑
5   A FRYDRYCHOWICZ Jacek
BELARDO Paolo
W MAŁACHOWSKI Dariusz
ZJAWIN Wiesław
0:3 (15:17, 6:11, 8:11) ⇓
9   D FRYDRYCHOWICZ Jacek Y BLACHA Henryk 2:3 (9:11, 9:11, 11:6, 11:6, 9:11) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 11:00
46. Uczniak Szprotawa - Dziesiątka Nowa Sól I 8:1
2   B MAŁACHOWSKI Dariusz X FRYDRYCHOWICZ Jacek 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) ⇓
5   A MAŁACHOWSKI Dariusz
ZJAWIN Wiesław
W FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
3:0 (11:7, 11:9, 11:6) ⇓
7   A ZJAWIN Wiesław X FRYDRYCHOWICZ Jacek 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 11:00 ⇨ 2024-03-16 11:00
49. Spartakus Otyń - Dziesiątka Nowa Sól I 8:3
2   B LOPKO Bartłomiej X FRYDRYCHOWICZ Jacek 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇓
6   B SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
X FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
3:2 (13:11, 11:9, 7:11, 7:11, 11:8) ⇓
7   A STASIK Tomasz X FRYDRYCHOWICZ Jacek 3:1 (13:11, 9:11, 11:6, 13:11) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 11:00
53. Budowlani Lubsko - Dziesiątka Nowa Sól I 1:8
2   B BEREŹNICKI Arkadiusz X FRYDRYCHOWICZ Jacek 1:3 (6:11, 12:10, 8:11, 8:11) ⇑
6   B BEREŹNICKI Arkadiusz
JASINSKI Eugeniusz
X FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
7   A SKRZYPCZAK Artur X FRYDRYCHOWICZ Jacek 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 3:11) ⇑
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 11:00
54. Dziesiątka Nowa Sól I - Prus Żary 3:8
4   D FRYDRYCHOWICZ Jacek Z NOWAK Marek 3:2 (5:11, 11:7, 11:7, 6:11, 11:7) ⇑
6   B FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
X POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
0:3 (5:11, 3:11, 3:11) ⇓
9   D FRYDRYCHOWICZ Jacek Y POLANOWSKA Ewa 3:1 (7:11, 12:10, 11:8, 11:7) ⇑