Adam Kozłowski
Numer zawodnika: 168
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1977
Przynależność klubowa: UKS Dziesiątka Nowa Sól
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 63314
Numer licencji okres.: 9112
Data wydania: 11.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 ⇨ 2023-09-21 20:00
4. Dziesiątka Nowa Sól I - Dziesiątka Nowa Sól II 7:7
2   B KOZŁOWSKI Adam X ŁYSKAWKA Dawid 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) ⇓
6   B FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
X ŁYSKAWKA Dawid
KUPCIW Piotr
1:3 (9:11, 4:11, 11:9, 8:11) ⇓
8   B KOZŁOWSKI Adam W ŁYSIAK Krystyna 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇓
13   B KOZŁOWSKI Adam Z MATKOWSKI Sławomir 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 17:00
8. Jofrakuda Świebodzin II - Dziesiątka Nowa Sól III 8:0 walkower
2   B ŚLIWA Piotr X KOZŁOWSKI Adam 1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 10:12) -
5   A KONSTANTY Piotr
ŁUCZAK Rafał
W KOZŁOWSKI Adam
GIERLACH Bogusław
0:3 (6:11, 4:11, 6:11) -
7   A ŁUCZAK Rafał X KOZŁOWSKI Adam 1:3 (5:11, 7:11, 11:8, 5:11) -
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
15. Dziesiątka Nowa Sól I - Teja Łęknica II 8:5
2   B KOZŁOWSKI Adam X SZAŁĘGA Jacek 3:0 (16:14, 11:7, 11:7) ⇑
6   B KOZŁOWSKI Adam
GAC Krzysztof
X TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
1:3 (2:11, 9:11, 11:7, 10:12) ⇓
8   B KOZŁOWSKI Adam W IWUĆ Stefan 3:1 (6:11, 11:8, 11:2, 11:9) ⇑
13   B KOZŁOWSKI Adam Z MIKOŁAJCZUK Leszek 3:1 (10:12, 11:6, 11:4, 11:4) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
16. Dziesiątka Nowa Sól I - Budowlani Lubsko 7:7
4   D KOZŁOWSKI Adam Z JASINSKI Eugeniusz 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) ⇑
5   A FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
W MATLĄG Łukasz
MUSIELAK Dariusz
1:3 (13:11, 3:11, 5:11, 2:11) ⇓
9   D KOZŁOWSKI Adam Y MATLĄG Łukasz 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) ⇓
14   D KOZŁOWSKI Adam X MAGDZIARZ Dominika 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 15:30
25. ŻSTS Żagań II - Dziesiątka Nowa Sól I 4:8
3   C PŁOCEK Tomasz Y KOZŁOWSKI Adam 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 11:7) ⇓
6   B BUDAKOWSKI Andrzej
PŁOCEK Tomasz
X FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
0:3 (7:11, 10:12, 9:11) ⇑
9   D ZACIEK Zbigniew Y KOZŁOWSKI Adam 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 8:11) ⇑
11   A BUDAKOWSKI Andrzej Y KOZŁOWSKI Adam 2:3 (10:12, 7:11, 11:7, 11:6, 9:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
27. Dziesiątka Nowa Sól I - Spartakus Otyń 2:8
2   B KOZŁOWSKI Adam X CYRULIK Bartosz 3:2 (7:11, 11:9, 11:8, 8:11, 11:6) ⇑
6   B FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
X SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
3:0 (12:10, 11:6, 11:2) ⇑
8   B KOZŁOWSKI Adam W STASIK Tomasz 0:3 (3:11, 6:11, 9:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00
34. KSTS Podmokle Wielkie - Dziesiątka Nowa Sól I 5:8
4   D KANIA Natan Z KOZŁOWSKI Adam 1:3 (4:11, 3:11, 12:10, 8:11) ⇑
6   B KANIA Przemysław
KANIA Natan
X KOZŁOWSKI Adam
BELARDO Paolo
0:3 (9:11, 3:11, 10:12) ⇑
10   C PRZĄDKA Marek Z KOZŁOWSKI Adam 3:1 (6:11, 11:4, 11:6, 11:5) ⇓
13   B LEMANOWICZ Tomasz Z KOZŁOWSKI Adam 0:3 (9:11, 12:14, 9:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 11:00
43. Tęcza Krosno Odrzańskie - Dziesiątka Nowa Sól I 7:7
4   D MENIO Jacek Z KOZŁOWSKI Adam 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) ⇑
6   B NOGGA Sebastian
MENIO Jacek
X KOZŁOWSKI Adam
BELARDO Paolo
0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇑
10   C KRUPA Jarosław Z KOZŁOWSKI Adam 3:2 (11:6, 9:11, 9:11, 11:8, 11:8) ⇓
13   B BUJANOWSKI Zbigniew Z KOZŁOWSKI Adam 3:2 (6:11, 8:11, 12:10, 11:8, 11:7) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 11:00
46. Uczniak Szprotawa - Dziesiątka Nowa Sól I 8:1
4   D KOZŁOWSKI Krzysztof Z KOZŁOWSKI Adam 3:1 (12:10, 4:11, 11:7, 11:6) ⇓
5   A MAŁACHOWSKI Dariusz
ZJAWIN Wiesław
W FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
3:0 (11:7, 11:9, 11:6) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 11:00 ⇨ 2024-03-16 11:00
49. Spartakus Otyń - Dziesiątka Nowa Sól I 8:3
4   D SOKOŁOWSKI Wojciech Z KOZŁOWSKI Adam 3:0 (11:6, 11:5, 11:1) ⇓
6   B SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
X FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
3:2 (13:11, 11:9, 7:11, 7:11, 11:8) ⇓
10   C MUCHA Mateusz Z KOZŁOWSKI Adam 1:3 (14:12, 6:11, 9:11, 9:11) ⇑
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 11:00
53. Budowlani Lubsko - Dziesiątka Nowa Sól I 1:8
1   A SKRZYPCZAK Artur W KOZŁOWSKI Adam 2:3 (6:11, 11:6, 12:10, 6:11, 3:11) ⇑
6   B BEREŹNICKI Arkadiusz
JASINSKI Eugeniusz
X FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
8   B DEKA Jan W KOZŁOWSKI Adam 1:3 (11:9, 9:11, 4:11, 10:12) ⇑
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 11:00
54. Dziesiątka Nowa Sól I - Prus Żary 3:8
1   A KOZŁOWSKI Adam W MIKOŁAJCZUK Mateusz 0:3 (5:11, 9:11, 2:11) ⇓
6   B FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
X POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
0:3 (5:11, 3:11, 3:11) ⇓
7   A KOZŁOWSKI Adam X KORKUŚ Krzysztof 1:3 (1:11, 12:10, 9:11, 8:11) ⇓
11   A KOZŁOWSKI Adam Y POLANOWSKA Ewa 1:3 (7:11, 11:7, 2:11, 3:11) ⇓