Mariusz Fudalej
Numer zawodnika: 170
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1972
Przynależność klubowa: UKS Dziesiątka Nowa Sól
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 49296
Numer licencji okres.: 9108
Data wydania: 11.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
3. Dziesiątka Nowa Sól III - Budowlani Lubsko II 8:3
1   A FUDALEJ Mariusz W STANIEWSKI Mateusz 2:3 (7:11, 7:11, 11:7, 11:5, 10:12) ⇓
6   B FUDALEJ Mariusz
ARDELLI Leszek
X DEKA Jan
BEREŹNICKI Arkadiusz
3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇑
7   A FUDALEJ Mariusz X JASINSKI Eugeniusz 3:1 (11:1, 13:11, 9:11, 11:9) ⇑
11   A FUDALEJ Mariusz Y BEREŹNICKI Arkadiusz 3:2 (5:11, 11:7, 12:14, 11:7, 11:8) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 18:00
8. Dziesiątka Nowa Sól II - ŻSTS Żagań II 8:2
4   D FUDALEJ Mariusz Z RADY Sławomir 3:0 (12:10, 11:7, 11:4) ⇑
6   B ŁYSKAWKA Dawid
FUDALEJ Mariusz
X RADY Sławomir
PŁOCEK Tomasz
3:1 (11:3, 5:11, 11:2, 11:9) ⇑
9   D FUDALEJ Mariusz Y BUDAKOWSKI Andrzej 3:2 (11:3, 14:12, 4:11, 9:11, 11:2) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00
13. Spartakus Otyń - Dziesiątka Nowa Sól II 8:1
3   C LOPKO Bartłomiej Y FUDALEJ Mariusz 3:1 (11:6, 11:9, 4:11, 11:3) ⇓
6   B SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
X FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
3:2 (11:5, 6:11, 9:11, 11:8, 13:11) ⇓
9   D SOKOŁOWSKI Wojciech Y FUDALEJ Mariusz 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 12:10) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
19. Dziesiątka Nowa Sól II - KSTS Podmokle Wielkie 8:5
4   D FUDALEJ Mariusz Z KANIA Natan 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) ⇑
5   A FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
W KANIA Natan
PRZĄDKA Marek
3:0 (11:5, 11:7, 13:11) ⇑
9   D FUDALEJ Mariusz Y PRZĄDKA Marek 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 18:00
22. Uczniak Szprotawa - Dziesiątka Nowa Sól II 8:0
4   D SUCHECKI Jan Z FUDALEJ Mariusz 3:2 (7:11, 8:11, 11:7, 11:7, 11:4) ⇓
5   A MAŁACHOWSKI Dariusz
ZJAWIN Wiesław
W FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:7) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
30. Dziesiątka Nowa Sól II - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:8
4   D FUDALEJ Mariusz Z KRUPA Jarosław 3:2 (11:9, 11:5, 5:11, 8:11, 11:6) ⇑
6   B FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
X BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
0:3 (9:11, 7:11, 6:11) ⇓
9   D FUDALEJ Mariusz Y SCHAUER Kamil 0:3 (3:11, 6:11, 10:12) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 18:00
31. Budowlani Lubsko - Dziesiątka Nowa Sól II 8:3
3   C JASINSKI Eugeniusz Y FUDALEJ Mariusz 3:0 (11:9, 11:1, 11:4) ⇓
5   A MAGDZIARZ Dominika
JASINSKI Eugeniusz
W FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 11:13) ⇑
9   D MAGDZIARZ Dominika Y FUDALEJ Mariusz 1:3 (11:8, 9:11, 5:11, 6:11) ⇑
11   A KOPECKI Andrzej Y FUDALEJ Mariusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
40. Prus Żary - Dziesiątka Nowa Sól II 8:4
3   C KORKUŚ Krzysztof Y FUDALEJ Mariusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:2) ⇓
6   B POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
X FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
2:3 (2:11, 11:6, 7:11, 11:5, 8:11) ⇑
9   D POLANOWSKA Ewa Y FUDALEJ Mariusz 1:3 (4:11, 11:7, 5:11, 5:11) ⇑
11   A MIKOŁAJCZUK Mateusz Y FUDALEJ Mariusz 3:0 (11:8, 13:11, 11:8) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00
42. Dziesiątka Nowa Sól II - Teja Łęknica II 8:3
3   C FUDALEJ Mariusz Y KIRSTE Sebastian 2:3 (11:3, 7:11, 11:8, 8:11, 5:11) ⇓
6   B ŁYSKAWKA Dawid
FUDALEJ Mariusz
X TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
3:1 (11:5, 11:6, 8:11, 11:2) ⇑
10   C FUDALEJ Mariusz Z TRĄBIŃSKI Marek 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:7) ⇑
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 11:00
56. ŻSTS Żagań II - Dziesiątka Nowa Sól II 3:8
4   D NIEKAŁO Krzysztof Z FUDALEJ Mariusz 2:3 (11:7, 3:11, 6:11, 12:10, 7:11) ⇑
6   B BUDAKOWSKI Andrzej
NIEKAŁO Krzysztof
X FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
3:2 (9:11, 11:6, 11:9, 6:11, 11:9) ⇓
10   C PŁOCEK Tomasz Z FUDALEJ Mariusz 0:3 (7:11, 12:14, 3:11) ⇑
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 11:00
58. Teja Łęknica II - Dziesiątka Nowa Sól II 8:3
4   D MOLCH Ulrich Z FUDALEJ Mariusz 2:3 (11:9, 3:11, 11:9, 7:11, 11:13) ⇑
5   A TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
W ŁYSKAWKA Dawid
FUDALEJ Mariusz
3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇓
10   C IWUĆ Stefan Z FUDALEJ Mariusz 3:1 (11:8, 8:11, 11:5, 16:14) ⇓
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 11:00 ⇨ 2024-04-13 11:00
61. KSTS Podmokle Wielkie - Dziesiątka Nowa Sól II 8:4
2   B PRZĄDKA Marek X FUDALEJ Mariusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) ⇓
6   B KANIA Bartosz
TABERSKI Łukasz
X FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇓
7   A KANIA Bartosz X FUDALEJ Mariusz 1:3 (12:14, 11:9, 10:12, 9:11) ⇑
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 11:00
65. Tęcza Krosno Odrzańskie - Dziesiątka Nowa Sól II 8:2
4   D KRUPA Jarosław Z FUDALEJ Mariusz 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:8) ⇓
6   B BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
X FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
2:3 (11:9, 4:11, 6:11, 11:9, 9:11) ⇑
10   C NOGGA Sebastian Z FUDALEJ Mariusz 3:0 (11:4, 11:9, 11:4) ⇓