Piotr Kupciw
Numer zawodnika: 173
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1983
Przynależność klubowa: UKS Dziesiątka Nowa Sól
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 21998
Numer licencji okres.: 9113
Data wydania: 11.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 ⇨ 2023-09-21 20:00
4. Dziesiątka Nowa Sól I - Dziesiątka Nowa Sól II 7:7
3   C BAKUSIEWICZ Agnieszka Y KUPCIW Piotr 2:3 (11:8, 11:4, 8:11, 9:11, 10:12) ⇑
6   B FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
X ŁYSKAWKA Dawid
KUPCIW Piotr
1:3 (9:11, 4:11, 11:9, 8:11) ⇑
9   D FRYDRYCHOWICZ Jacek Y KUPCIW Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇓
11   A FICNER Zbigniew Y KUPCIW Piotr 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 18:00
8. Dziesiątka Nowa Sól II - ŻSTS Żagań II 8:2
2   B KUPCIW Piotr X PŁOCEK Tomasz 3:1 (11:5, 11:4, 9:11, 12:10) ⇑
8   B KUPCIW Piotr W KRZYSZTOF Piotr 0:3 (3:11, 7:11, 5:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00
13. Spartakus Otyń - Dziesiątka Nowa Sól II 8:1
2   B MUCHA Mateusz X KUPCIW Piotr 2:3 (14:12, 8:11, 9:11, 11:9, 10:12) ⇑
6   B SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
X FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
3:2 (11:5, 6:11, 9:11, 11:8, 13:11) ⇓
7   A STASIK Tomasz X KUPCIW Piotr 3:1 (11:8, 11:8, 5:11, 11:9) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
19. Dziesiątka Nowa Sól II - KSTS Podmokle Wielkie 8:5
2   B KUPCIW Piotr X ŁAKOMY Daniel 3:0 (11:8, 11:3, 13:11) ⇑
5   A FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
W KANIA Natan
PRZĄDKA Marek
3:0 (11:5, 11:7, 13:11) ⇑
8   B KUPCIW Piotr W KANIA Przemysław 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 9:11) ⇓
13   B KUPCIW Piotr Z KANIA Natan 3:0 (11:8, 11:3, 11:9) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 18:00
22. Uczniak Szprotawa - Dziesiątka Nowa Sól II 8:0
2   B MAŁACHOWSKI Dariusz X KUPCIW Piotr 3:0 (11:8, 11:8, 11:2) ⇓
5   A MAŁACHOWSKI Dariusz
ZJAWIN Wiesław
W FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:7) ⇓
7   A ZJAWIN Wiesław X KUPCIW Piotr 3:0 (11:6, 11:3, 11:6) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
30. Dziesiątka Nowa Sól II - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:8
2   B KUPCIW Piotr X BUJANOWSKI Zbigniew 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 10:12) ⇓
6   B FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
X BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
0:3 (9:11, 7:11, 6:11) ⇓
8   B KUPCIW Piotr W NOGGA Sebastian 1:3 (11:8, 4:11, 2:11, 6:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 18:00
31. Budowlani Lubsko - Dziesiątka Nowa Sól II 8:3
2   B MUSIELAK Dariusz X KUPCIW Piotr 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:5) ⇓
5   A MAGDZIARZ Dominika
JASINSKI Eugeniusz
W FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 11:13) ⇑
7   A KOPECKI Andrzej X KUPCIW Piotr 3:0 (11:6, 11:2, 11:4) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
40. Prus Żary - Dziesiątka Nowa Sól II 8:4
4   D POLANOWSKA Ewa Z KUPCIW Piotr 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 11:8) ⇓
6   B POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
X FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
2:3 (2:11, 11:6, 7:11, 11:5, 8:11) ⇑
10   C KORKUŚ Krzysztof Z KUPCIW Piotr 3:1 (11:6, 11:8, 7:11, 11:8) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00
42. Dziesiątka Nowa Sól II - Teja Łęknica II 8:3
1   A KUPCIW Piotr W IWUĆ Stefan 3:2 (7:11, 11:4, 6:11, 11:9, 11:5) ⇑
7   A KUPCIW Piotr X MIKOŁAJCZUK Leszek 1:3 (11:6, 5:11, 8:11, 5:11) ⇓
11   A KUPCIW Piotr Y KIRSTE Sebastian 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) ⇑
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 11:00
56. ŻSTS Żagań II - Dziesiątka Nowa Sól II 3:8
2   B HRYŃCZUK Tomasz X KUPCIW Piotr 3:2 (11:9, 7:11, 4:11, 11:6, 11:9) ⇓
6   B BUDAKOWSKI Andrzej
NIEKAŁO Krzysztof
X FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
3:2 (9:11, 11:6, 11:9, 6:11, 11:9) ⇓
7   A BUDAKOWSKI Andrzej X KUPCIW Piotr 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇑
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 11:00
58. Teja Łęknica II - Dziesiątka Nowa Sól II 8:3
2   B MIKOŁAJCZUK Leszek X KUPCIW Piotr 3:0 (11:6, 12:10, 11:4) ⇓
6   B SZAŁĘGA Jacek
MOLCH Ulrich
X MATKOWSKI Sławomir
KUPCIW Piotr
3:0 (11:6, 11:1, 11:6) ⇓
7   A TRĄBIŃSKI Marek X KUPCIW Piotr 0:3 (10:12, 8:11, 11:13) ⇑
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 11:00 ⇨ 2024-04-13 11:00
61. KSTS Podmokle Wielkie - Dziesiątka Nowa Sól II 8:4
3   C KANIA Natan Y KUPCIW Piotr 1:3 (11:6, 5:11, 1:11, 6:11) ⇑
6   B KANIA Bartosz
TABERSKI Łukasz
X FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇓
9   D TABERSKI Łukasz Y KUPCIW Piotr 3:2 (8:11, 11:8, 11:6, 11:13, 11:8) ⇓
11   A KANIA Bartosz Y KUPCIW Piotr 3:1 (11:6, 11:7, 11:13, 11:8) ⇓
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 11:00
65. Tęcza Krosno Odrzańskie - Dziesiątka Nowa Sól II 8:2
3   C NOGGA Sebastian Y KUPCIW Piotr 3:0 (11:4, 11:3, 11:1) ⇓
6   B BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
X FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
2:3 (11:9, 4:11, 6:11, 11:9, 9:11) ⇑
9   D KRUPA Jarosław Y KUPCIW Piotr 1:3 (10:12, 11:8, 9:11, 9:11) ⇑