Bartłomiej Maracz
Numer zawodnika: 181
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1977
Przynależność klubowa: UKS Teja Łęknica
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 46225
Numer licencji okres.: 7279
Data wydania: 05.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 17:00 ⇨ 2023-09-19 19:00
3. Jofrakuda Świebodzin - Teja Łęknica 7:3
1 1 A SZWER Marek X MARACZ Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) ⇓
5 1 A SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
X MARACZ Bartłomiej
MIKOŁAJCZUK Leszek
3:1 (6:11, 11:6, 11:7, 11:7) ⇓
9 1 B JOŚKO Dariusz X MARACZ Bartłomiej 3:2 (9:11, 7:11, 11:6, 11:2, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 11:00 ⇨ 2023-10-05 18:00
11. Witniczanin Witnica - Teja Łęknica 0:10 walkower
2 2 C JASKÓLSKI Daniel W MARACZ Bartłomiej 0:3 (10:12, 4:11, 7:11) -
5 1 A HORBEJCZUK Oskar
JASKÓLSKI Daniel
X MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
3:1 (10:12, 11:7, 11:4, 11:5) -
10 2 D HORBEJCZUK Oskar W MARACZ Bartłomiej 2:3 (11:9, 8:11, 5:11, 12:10, 2:11) -
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 ⇨ 2023-10-12 19:00
14. Warta Kostrzyn nad Odrą - Teja Łęknica 5:5
2 2 C GRZĘDA Sylwester W MARACZ Bartłomiej 1:3 (3:11, 11:8, 10:12, 1:11) ⇑
5 1 A SZYSZKOWSKI Łukasz
GRZĘDA Marek
X MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
3:0 (11:8, 11:9, 11:5) ⇓
10 2 D BARANIECKI Mirosław W MARACZ Bartłomiej 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 4:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 11:00 ⇨ 2023-10-24 19:00
24. Teja Łęknica - Kijowianka Kije 4:6
1 1 A MARACZ Bartłomiej X MIKOŁAJCZAK Maciej 2:3 (4:11, 11:8, 11:9, 12:14, 8:11) ⇓
5 1 A MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
X WĘGRZYŃSKI Adrian
MIKOŁAJCZAK Maciej
0:3 (4:11, 3:11, 11:13) ⇓
7 1 A MARACZ Bartłomiej Y WŁOSEK Mirosław 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00
25. Spójnia Ośno Lubuskie - Teja Łęknica 8:2
1 1 A MALEWICZ Kacper X MARACZ Bartłomiej 0:3 (13:15, 7:11, 5:11) ⇑
5 1 A MALEWICZ Kacper
LIGOWSKI Kacper
X MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
3:1 (6:11, 11:7, 13:11, 11:2) ⇓
9 1 B LIGOWSKI Kacper X MARACZ Bartłomiej 3:1 (14:12, 13:11, 4:11, 17:15) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00
36. Gorzovia Gorzów Wlkp. III - Teja Łęknica 2:8
2 2 C ASZYJCZYK Jacek W MARACZ Bartłomiej 3:1 (11:4, 11:7, 7:11, 11:9) ⇓
6 2 C MARCINKIEWICZ Krzysztof
WASIELEWSKI Tomasz
W MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 11:9) ⇓
10 2 D MARCINKIEWICZ Krzysztof W MARACZ Bartłomiej 2:3 (7:11, 9:11, 11:8, 11:9, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00
38. Teja Łęknica - Pełcz Górki Noteckie 3:7
1 1 A MARACZ Bartłomiej X CISAKOWSKI Aleksander 0:3 (6:11, 12:14, 8:11) ⇓
6 2 C MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
W CHOJNACKI Rafał
CISAKOWSKI Filip
2:3 (4:11, 7:11, 11:6, 12:10, 3:11) ⇓
7 1 A MARACZ Bartłomiej Y CISAKOWSKI Filip 3:2 (11:7, 5:11, 11:7, 6:11, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 ⇨ 2023-11-29 18:30
47. ZKS Zielona Góra V - Teja Łęknica 8:2
1 1 A STAMIROWSKI Krzysztof X MARACZ Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) ⇓
5 1 A STAMIROWSKI Krzysztof
STANIOWSKI Dawid
X MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇓
9 1 B STANIOWSKI Dawid X MARACZ Bartłomiej 3:1 (11:4, 11:9, 6:11, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 11:00 ⇨ 2023-12-12 18:00
51. Teja Łęknica - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 7:3
1 1 A MARACZ Bartłomiej X SROCZYŃSKI Kamil 1:3 (11:6, 10:12, 6:11, 7:11) ⇓
6 2 C SZAŁĘGA Jacek
MARACZ Bartłomiej
W STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
0:3 (11:13, 8:11, 6:11) ⇓
7 1 A MARACZ Bartłomiej Y GRZEBIELUCHA Tomasz 3:0 (11:2, 11:7, 11:5) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 16:00
58. Wulmar Słubice II - Teja Łęknica 3:7
1 1 A ŁOWIECKI Przemysław X MARACZ Bartłomiej 0:3 (3:11, 10:12, 6:11) ⇑
5 1 A DONIGIEWICZ Ireneusz
ROGOWSKI Mirosław
X MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:9) ⇓
9 1 B ARTIUCHOW Grzegorz X MARACZ Bartłomiej 1:3 (9:11, 14:12, 10:12, 12:14) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 11:00
64. Teja Łęknica - Gorzovia Gorzów Wlkp. II 6:4
1 1 A MARACZ Bartłomiej X RÓŻYCKI Daniel 1:3 (9:11, 11:3, 3:11, 13:15) ⇓
5 1 A MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
X KULCZYCKA Wanessa
BALUKIEWICZ Paulina
1:3 (11:5, 10:12, 10:12, 4:11) ⇓
7 1 A MARACZ Bartłomiej Y BALUKIEWICZ Paulina 3:2 (8:11, 8:11, 11:6, 11:8, 11:6) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 11:00
82. Teja Łęknica - Witniczanin Witnica 9:1
2 2 C MARACZ Bartłomiej W WIJAS Hubert 3:0 (11:3, 11:2, 11:2) ⇑
6 2 C MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
W KUDERSKI Paweł
ROMANCZUK Sebastian
3:0 (11:4, 11:5, 11:3) ⇑
8 2 C MARACZ Bartłomiej Z ROMANCZUK Sebastian 3:0 (11:1, 11:1, 11:5) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 11:00 ⇨ 2024-03-14 19:00
87. Teja Łęknica - Gorzovia Gorzów Wlkp. III 9:1
1 1 A MARACZ Bartłomiej X MARCINKIEWICZ Krzysztof 3:2 (7:11, 11:4, 8:11, 11:8, 11:5) ⇑
5 1 A SZAŁĘGA Jacek
MARACZ Bartłomiej
X MARCINKIEWICZ Krzysztof
SAWOCH Marek
3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:9) ⇑
7 1 A MARACZ Bartłomiej Y SAWOCH Marek 3:0 (11:3, 12:10, 13:11) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-09 18:00
89. Teja Łęknica - Warta Kostrzyn nad Odrą 5:5
2 2 C MARACZ Bartłomiej W GRZĘDA Sylwester 3:1 (11:8, 11:5, 11:13, 11:8) ⇑
6 2 C MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
W BARANIECKI Mirosław
WOŹNIAK Arkadiusz
2:3 (8:11, 5:11, 11:5, 11:6, 4:11) ⇓
8 2 C MARACZ Bartłomiej Z BARANIECKI Mirosław 2:3 (9:11, 11:9, 6:11, 11:7, 5:11) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-05-11 12:00 ⇨ 2024-04-25 18:00
96. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Teja Łęknica 1:9
3 1 B SROCZYŃSKI Kamil Y MARACZ Bartłomiej 2:3 (6:11, 11:9, 11:9, 10:12, 5:11) ⇑
6 2 C GRZEBIELUCHA Tomasz
SROCZYŃSKI Kamil
W MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
2:3 (8:11, 6:11, 11:4, 11:7, 9:11) ⇑
7 1 A JASIŃSKA Barbara Y MARACZ Bartłomiej 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 15:00
92. Teja Łęknica - Wulmar Słubice II 7:3
1 1 A MARACZ Bartłomiej X ŁOWIECKI Przemysław 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) ⇑
5 1 A MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
X DONIGIEWICZ Ireneusz
POLAK Ireneusz
3:0 (11:8, 11:4, 11:8) ⇑
7 1 A MARACZ Bartłomiej Y DONIGIEWICZ Ireneusz 3:1 (6:11, 17:15, 11:4, 11:9) ⇑