Hubert Morusiewicz
Numer zawodnika: 182
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1996
Przynależność klubowa: UKS Teja Łęknica
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 39436
Numer licencji okres.: 7282
Data wydania: 05.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 17:00 ⇨ 2023-09-19 19:00
3. Jofrakuda Świebodzin - Teja Łęknica 7:3
3 1 B JOŚKO Dariusz Y MORUSIEWICZ Hubert 3:0 (14:12, 11:8, 11:6) ⇓
6 2 C FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
W MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 7:11, 12:14) ⇑
7 1 A SZWER Marek Y MORUSIEWICZ Hubert 3:2 (5:11, 8:11, 12:10, 11:5, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 11:00 ⇨ 2023-10-05 18:00
11. Witniczanin Witnica - Teja Łęknica 0:10 walkower
4 2 D HORBEJCZUK Oskar Z MORUSIEWICZ Hubert 1:3 (6:11, 10:12, 12:10, 9:11) -
6 2 C KOSIOROWSKI Mateusz
KOSIOROWSKI Adrian
W MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 4:11) -
8 2 C KUDERSKI Paweł Z MORUSIEWICZ Hubert 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) -
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 ⇨ 2023-10-12 19:00
14. Warta Kostrzyn nad Odrą - Teja Łęknica 5:5
3 1 B SZYSZKOWSKI Łukasz Y MORUSIEWICZ Hubert 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇓
6 2 C BARANIECKI Mirosław
GRZĘDA Sylwester
W MORUSIEWICZ Hubert
KASPERSKI Tomasz
2:3 (11:8, 7:11, 11:9, 5:11, 4:11) ⇑
7 1 A GRZĘDA Marek Y MORUSIEWICZ Hubert 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 11:00 ⇨ 2023-10-24 19:00
24. Teja Łęknica - Kijowianka Kije 4:6
4 2 D MORUSIEWICZ Hubert Z STOCIK Krzysztof 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 11:7) ⇑
6 2 C MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
W WŁOSEK Mirosław
STOCIK Krzysztof
3:0 (11:7, 11:7, 13:11) ⇑
10 2 D MORUSIEWICZ Hubert W WĘGRZYŃSKI Adrian 0:3 (9:11, 2:11, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00
25. Spójnia Ośno Lubuskie - Teja Łęknica 8:2
4 2 D MICHALSKI Filip Z MORUSIEWICZ Hubert 3:0 (11:8, 11:9, 13:11) ⇓
6 2 C HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
W MORUSIEWICZ Hubert
KASPERSKI Tomasz
3:2 (11:13, 11:9, 8:11, 11:8, 11:7) ⇓
8 2 C HAJKOWICZ Paweł Z MORUSIEWICZ Hubert 0:3 (2:11, 7:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00
36. Gorzovia Gorzów Wlkp. III - Teja Łęknica 2:8
4 2 D MARCINKIEWICZ Krzysztof Z MORUSIEWICZ Hubert 1:3 (6:11, 10:12, 12:10, 4:11) ⇑
5 1 A ASZYJCZYK Jacek
BŁASZCZAK Roman
X MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
0:3 (8:11, 4:11, 6:11) ⇑
8 2 C ASZYJCZYK Jacek Z MORUSIEWICZ Hubert 0:3 (1:11, 6:11, 5:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00
38. Teja Łęknica - Pełcz Górki Noteckie 3:7
4 2 D MORUSIEWICZ Hubert Z CHOJNACKI Rafał 3:0 (11:6, 12:10, 11:9) ⇑
5 1 A MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
X WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
0:3 (10:12, 8:11, 8:11) ⇓
10 2 D MORUSIEWICZ Hubert W WIECZORKIEWICZ Marcin 2:3 (13:11, 11:3, 13:15, 10:12, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 ⇨ 2023-11-29 18:30
47. ZKS Zielona Góra V - Teja Łęknica 8:2
3 1 B STANIOWSKI Dawid Y MORUSIEWICZ Hubert 3:1 (6:11, 11:9, 11:7, 11:6) ⇓
6 2 C BRYK Alan
BŁASZCZYK Maciej
W MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
3:1 (11:7, 11:7, 5:11, 11:7) ⇓
7 1 A STAMIROWSKI Krzysztof Y MORUSIEWICZ Hubert 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 11:00 ⇨ 2023-12-12 18:00
51. Teja Łęknica - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 7:3
3 1 B MORUSIEWICZ Hubert Y GRZEBIELUCHA Tomasz 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) ⇑
5 1 A MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
X GRZEBIELUCHA Tomasz
SROCZYŃSKI Kamil
3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:6) ⇑
9 1 B MORUSIEWICZ Hubert X SROCZYŃSKI Kamil 3:2 (11:7, 11:6, 9:11, 9:11, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 16:00
58. Wulmar Słubice II - Teja Łęknica 3:7
4 2 D DONIGIEWICZ Ireneusz Z MORUSIEWICZ Hubert 3:2 (14:16, 5:11, 14:12, 11:8, 11:8) ⇓
6 2 C ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
W MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 3:11) ⇑
8 2 C ROGOWSKI Mirosław Z MORUSIEWICZ Hubert 1:3 (8:11, 5:11, 12:10, 10:12) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 11:00
64. Teja Łęknica - Gorzovia Gorzów Wlkp. II 6:4
3 1 B MORUSIEWICZ Hubert Y BALUKIEWICZ Paulina 3:2 (11:9, 11:8, 9:11, 12:14, 11:7) ⇑
6 2 C MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
W RÓŻYCKI Daniel
MANIEWSKI Adam
3:0 (11:7, 11:4, 11:4) ⇑
9 1 B MORUSIEWICZ Hubert X RÓŻYCKI Daniel 3:0 (11:8, 11:4, 18:16) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 11:00
82. Teja Łęknica - Witniczanin Witnica 9:1
4 2 D MORUSIEWICZ Hubert Z ROMANCZUK Sebastian 3:0 (11:1, 11:6, 11:1) ⇑
5 1 A MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
X WIJAS Hubert
JASKÓLSKI Daniel
3:0 (11:3, 11:6, 15:13) ⇑
10 2 D MORUSIEWICZ Hubert W WIJAS Hubert 3:0 (11:4, 11:2, 11:1) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 11:00 ⇨ 2024-03-14 19:00
87. Teja Łęknica - Gorzovia Gorzów Wlkp. III 9:1
3 1 B MORUSIEWICZ Hubert Y SAWOCH Marek 3:1 (11:3, 6:11, 11:9, 11:9) ⇑
6 2 C MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
W BŁASZCZAK Roman
WASIELEWSKI Tomasz
3:0 (11:7, 11:3, 11:3) ⇑
9 1 B MORUSIEWICZ Hubert X MARCINKIEWICZ Krzysztof 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-09 18:00
89. Teja Łęknica - Warta Kostrzyn nad Odrą 5:5
3 1 B MORUSIEWICZ Hubert Y WOŹNIAK Arkadiusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇑
5 1 A MORUSIEWICZ Hubert
MOLCH Ulrich
X GRZĘDA Sylwester
GRZĘDA Marek
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇑
9 1 B MORUSIEWICZ Hubert X GRZĘDA Marek 3:1 (12:14, 11:7, 11:6, 11:6) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-05-11 12:00 ⇨ 2024-04-25 18:00
96. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Teja Łęknica 1:9
1 1 A JASIŃSKA Barbara X MORUSIEWICZ Hubert 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) ⇑
5 1 A JASIŃSKA Barbara
JASIŃSKA Małgorzata
X MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
1:3 (4:11, 12:10, 5:11, 8:11) ⇑
9 1 B SROCZYŃSKI Kamil X MORUSIEWICZ Hubert 3:2 (4:11, 12:14, 11:9, 11:9, 11:6) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 15:00
92. Teja Łęknica - Wulmar Słubice II 7:3
4 2 D MORUSIEWICZ Hubert Z ARTIUCHOW Grzegorz 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 5:11) ⇓
6 2 C MORUSIEWICZ Hubert
KASPERSKI Tomasz
W ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
3:2 (11:8, 8:11, 11:6, 4:11, 11:7) ⇑
10 2 D MORUSIEWICZ Hubert W POLAK Ireneusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) ⇑