Marek Trąbiński
Numer zawodnika: 183
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1975
Przynależność klubowa: UKS Teja Łęknica
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 26351
Numer licencji okres.: 7284
Data wydania: 05.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 15:00
5. Teja Łęknica II - Prus Żary 7:7
3   C TRĄBIŃSKI Marek Y POLANOWSKA Ewa 0:3 (10:12, 5:11, 7:11) ⇓
5   A TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
W POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
3:1 (12:14, 11:7, 11:8, 11:7) ⇑
10   C TRĄBIŃSKI Marek Z NOWAK Marek 1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 6:11) ⇓
12   C TRĄBIŃSKI Marek W MIKOŁAJCZUK Mateusz 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 15:00
6. Teja Łęknica II - Budowlani Lubsko 4:8
2   B TRĄBIŃSKI Marek X JASINSKI Eugeniusz 3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 11:6) ⇑
6   B TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
X JASINSKI Eugeniusz
STANIEWSKI Mateusz
3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇑
8   B TRĄBIŃSKI Marek W KOPECKI Andrzej 0:3 (6:11, 1:11, 4:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
15. Dziesiątka Nowa Sól I - Teja Łęknica II 8:5
3   C BELARDO Paolo Y TRĄBIŃSKI Marek 1:3 (14:12, 8:11, 6:11, 10:12) ⇑
6   B KOZŁOWSKI Adam
GAC Krzysztof
X TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
1:3 (2:11, 9:11, 11:7, 10:12) ⇑
9   D GAC Krzysztof Y TRĄBIŃSKI Marek 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 5:11) ⇑
11   A FICNER Zbigniew Y TRĄBIŃSKI Marek 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
17. Teja Łęknica II - ŻSTS Żagań II 8:5
3   C TRĄBIŃSKI Marek Y HRYŃCZUK Tomasz 3:1 (12:10, 8:11, 11:4, 11:6) ⇑
5   A TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
W PŁOCEK Tomasz
HRYŃCZUK Tomasz
3:0 (11:7, 11:5, 11:9) ⇑
10   C TRĄBIŃSKI Marek Z ŁAKOTA Łukasz 3:1 (11:9, 9:11, 13:11, 11:4) ⇑
12   C TRĄBIŃSKI Marek W BUDAKOWSKI Andrzej 2:3 (11:8, 11:5, 10:12, 10:12, 9:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 11:00
24. Spartakus Otyń - Teja Łęknica II 8:3
3   C LOPKO Bartłomiej Y TRĄBIŃSKI Marek 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) ⇓
6   B SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
X TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
3:0 (11:7, 11:6, 12:10) ⇓
9   D SOKOŁOWSKI Wojciech Y TRĄBIŃSKI Marek 3:1 (6:11, 11:2, 13:11, 12:10) ⇓
11   A STASIK Tomasz Y TRĄBIŃSKI Marek 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 15:00
28. Teja Łęknica II - KSTS Podmokle Wielkie 7:7
3   C TRĄBIŃSKI Marek Y KANIA Przemysław 2:3 (8:11, 11:6, 11:8, 7:11, 8:11) ⇓
5   A TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
W KANIA Przemysław
LEMANOWICZ Tomasz
1:3 (6:11, 11:7, 9:11, 3:11) ⇓
10   C TRĄBIŃSKI Marek Z KANIA Natan 3:0 (11:8, 11:3, 11:6) ⇑
12   C TRĄBIŃSKI Marek W LEMANOWICZ Tomasz 1:3 (11:5, 7:11, 7:11, 6:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 18:00
33. Uczniak Szprotawa - Teja Łęknica II 8:1
2   B MAŁACHOWSKI Dariusz X TRĄBIŃSKI Marek 3:0 (11:9, 11:3, 11:5) ⇓
6   B KOZŁOWSKI Krzysztof
BLACHA Henryk
X TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
3:2 (6:11, 11:3, 6:11, 11:6, 11:3) ⇓
7   A ZJAWIN Wiesław X TRĄBIŃSKI Marek 3:1 (8:11, 11:7, 11:5, 11:8) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 15:00 ⇨ 2023-12-05 18:00
39. Teja Łęknica II - Tęcza Krosno Odrzańskie 6:8
3   C TRĄBIŃSKI Marek Y KRUPA Jarosław 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) ⇓
6   B TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
X NOGGA Sebastian
MIELCAREK Andrzej
3:1 (4:11, 11:6, 11:7, 11:9) ⇑
10   C TRĄBIŃSKI Marek Z MIELCAREK Andrzej 3:1 (4:11, 12:10, 11:6, 11:8) ⇑
12   C TRĄBIŃSKI Marek W NOGGA Sebastian 2:3 (5:11, 17:15, 11:9, 9:11, 4:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00
42. Dziesiątka Nowa Sól II - Teja Łęknica II 8:3
4   D ŁYSIAK Krystyna Z TRĄBIŃSKI Marek 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) ⇓
6   B ŁYSKAWKA Dawid
FUDALEJ Mariusz
X TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
3:1 (11:5, 11:6, 8:11, 11:2) ⇓
10   C FUDALEJ Mariusz Z TRĄBIŃSKI Marek 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:7) ⇓
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 11:00
57. KSTS Podmokle Wielkie - Teja Łęknica II 8:3
3   C PRZĄDKA Marek Y TRĄBIŃSKI Marek 3:1 (11:3, 8:11, 11:3, 13:11) ⇓
6   B KANIA Przemysław
LEMANOWICZ Tomasz
X TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
3:0 (11:6, 11:7, 13:11) ⇓
9   D KANIA Natan Y TRĄBIŃSKI Marek 2:3 (11:7, 4:11, 7:11, 12:10, 3:11) ⇑
11   A KANIA Przemysław Y TRĄBIŃSKI Marek 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) ⇓
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 11:00
58. Teja Łęknica II - Dziesiątka Nowa Sól II 8:3
1   A TRĄBIŃSKI Marek W ŁYSKAWKA Dawid 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) ⇑
5   A TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
W ŁYSKAWKA Dawid
FUDALEJ Mariusz
3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇑
7   A TRĄBIŃSKI Marek X KUPCIW Piotr 0:3 (10:12, 8:11, 11:13) ⇓
11   A TRĄBIŃSKI Marek Y MATKOWSKI Sławomir 3:0 (15:13, 11:8, 11:4) ⇑
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 14:00
60. Tęcza Krosno Odrzańskie - Teja Łęknica II 8:2
1   A NOGGA Sebastian W TRĄBIŃSKI Marek 3:1 (11:7, 13:15, 13:11, 11:7) ⇓
6   B BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
X TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
3:0 (11:2, 11:5, 11:6) ⇓
8   B MIELCAREK Andrzej W TRĄBIŃSKI Marek 3:1 (14:12, 6:11, 11:7, 11:9) ⇓
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 11:00
63. ŻSTS Żagań II - Teja Łęknica II 3:8
1   A PŁOCEK Tomasz W TRĄBIŃSKI Marek 1:3 (3:11, 9:11, 13:11, 11:13) ⇑
6   B PŁOCEK Tomasz
HRYŃCZUK Tomasz
X TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
2:3 (6:11, 11:6, 8:11, 11:9, 9:11) ⇑
8   B HRYŃCZUK Tomasz W TRĄBIŃSKI Marek 1:3 (9:11, 13:11, 8:11, 8:11) ⇑