Krzysztof Dymiński
Numer zawodnika: 193
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: UKS Teja Łęknica
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 24618
Numer licencji okres.: 7274
Data wydania: 05.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 11:00 ⇨ 2023-10-05 18:00
11. Witniczanin Witnica - Teja Łęknica 0:10 walkower
3 1 B KOSIOROWSKI Mateusz Y DYMIŃSKI Krzysztof 1:3 (4:11, 7:11, 11:9, 8:11) -
5 1 A HORBEJCZUK Oskar
JASKÓLSKI Daniel
X MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
3:1 (10:12, 11:7, 11:4, 11:5) -
7 1 A KOSIOROWSKI Adrian Y DYMIŃSKI Krzysztof 1:3 (6:11, 8:11, 11:6, 10:12) -
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 ⇨ 2023-10-12 19:00
14. Warta Kostrzyn nad Odrą - Teja Łęknica 5:5
4 2 D BARANIECKI Mirosław Z DYMIŃSKI Krzysztof 1:3 (6:11, 11:4, 7:11, 9:11) ⇑
5 1 A SZYSZKOWSKI Łukasz
GRZĘDA Marek
X MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
3:0 (11:8, 11:9, 11:5) ⇓
8 2 C GRZĘDA Sylwester Z DYMIŃSKI Krzysztof 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 11:00 ⇨ 2023-10-24 19:00
24. Teja Łęknica - Kijowianka Kije 4:6
3 1 B DYMIŃSKI Krzysztof Y WŁOSEK Mirosław 2:3 (13:15, 11:13, 14:12, 11:5, 3:11) ⇓
5 1 A MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
X WĘGRZYŃSKI Adrian
MIKOŁAJCZAK Maciej
0:3 (4:11, 3:11, 11:13) ⇓
9 1 B DYMIŃSKI Krzysztof X MIKOŁAJCZAK Maciej 1:3 (3:11, 6:11, 12:10, 11:13) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00
25. Spójnia Ośno Lubuskie - Teja Łęknica 8:2
2 2 C HAJKOWICZ Paweł W DYMIŃSKI Krzysztof 3:1 (7:11, 11:3, 11:7, 11:7) ⇓
5 1 A MALEWICZ Kacper
LIGOWSKI Kacper
X MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
3:1 (6:11, 11:7, 13:11, 11:2) ⇓
10 2 D MICHALSKI Filip W DYMIŃSKI Krzysztof 3:1 (11:4, 11:4, 8:11, 14:12) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00
36. Gorzovia Gorzów Wlkp. III - Teja Łęknica 2:8
3 1 B WASIELEWSKI Tomasz Y DYMIŃSKI Krzysztof 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) ⇑
6 2 C MARCINKIEWICZ Krzysztof
WASIELEWSKI Tomasz
W MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 11:9) ⇓
7 1 A BŁASZCZAK Roman Y DYMIŃSKI Krzysztof 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00
38. Teja Łęknica - Pełcz Górki Noteckie 3:7
3 1 B DYMIŃSKI Krzysztof Y CISAKOWSKI Filip 1:3 (12:10, 6:11, 9:11, 7:11) ⇓
6 2 C MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
W CHOJNACKI Rafał
CISAKOWSKI Filip
2:3 (4:11, 7:11, 11:6, 12:10, 3:11) ⇓
9 1 B DYMIŃSKI Krzysztof X CISAKOWSKI Aleksander 0:3 (6:11, 4:11, 3:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 ⇨ 2023-11-29 18:30
47. ZKS Zielona Góra V - Teja Łęknica 8:2
4 2 D BŁASZCZYK Maciej Z DYMIŃSKI Krzysztof 3:0 (11:9, 11:3, 11:3) ⇓
5 1 A STAMIROWSKI Krzysztof
STANIOWSKI Dawid
X MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇓
8 2 C BRYK Alan Z DYMIŃSKI Krzysztof 3:0 (11:4, 11:2, 11:1) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 11:00 ⇨ 2023-12-12 18:00
51. Teja Łęknica - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 7:3
4 2 D DYMIŃSKI Krzysztof Z MATKOWSKI Piotr 1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 6:11) ⇓
10 2 D DYMIŃSKI Krzysztof W STANIOWSKI Stanisław 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 14:12) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 16:00
58. Wulmar Słubice II - Teja Łęknica 3:7
3 1 B ARTIUCHOW Grzegorz Y DYMIŃSKI Krzysztof 1:3 (7:11, 11:6, 6:11, 3:11) ⇑
5 1 A DONIGIEWICZ Ireneusz
ROGOWSKI Mirosław
X MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:9) ⇓
7 1 A ŁOWIECKI Przemysław Y DYMIŃSKI Krzysztof 3:0 (11:7, 12:10, 11:6) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 11:00
64. Teja Łęknica - Gorzovia Gorzów Wlkp. II 6:4
4 2 D DYMIŃSKI Krzysztof Z MANIEWSKI Adam 0:3 (9:11, 3:11, 6:11) ⇓
5 1 A MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
X KULCZYCKA Wanessa
BALUKIEWICZ Paulina
1:3 (11:5, 10:12, 10:12, 4:11) ⇓
10 2 D DYMIŃSKI Krzysztof W KULCZYCKA Wanessa 0:3 (7:11, 1:11, 9:11) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 11:00
82. Teja Łęknica - Witniczanin Witnica 9:1
3 1 B DYMIŃSKI Krzysztof Y KUDERSKI Paweł 2:3 (9:11, 11:5, 11:6, 10:12, 12:14) ⇓
6 2 C MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
W KUDERSKI Paweł
ROMANCZUK Sebastian
3:0 (11:4, 11:5, 11:3) ⇑
9 1 B DYMIŃSKI Krzysztof X JASKÓLSKI Daniel 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-09 18:00
89. Teja Łęknica - Warta Kostrzyn nad Odrą 5:5
1 1 A DYMIŃSKI Krzysztof X GRZĘDA Marek 1:3 (12:10, 6:11, 5:11, 6:11) ⇓
6 2 C MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
W BARANIECKI Mirosław
WOŹNIAK Arkadiusz
2:3 (8:11, 5:11, 11:5, 11:6, 4:11) ⇓
7 1 A DYMIŃSKI Krzysztof Y WOŹNIAK Arkadiusz 1:3 (2:11, 3:11, 11:3, 7:11) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-05-11 12:00 ⇨ 2024-04-25 18:00
96. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Teja Łęknica 1:9
4 2 D GRZEBIELUCHA Tomasz Z DYMIŃSKI Krzysztof 2:3 (11:5, 11:7, 6:11, 5:11, 8:11) ⇑
6 2 C GRZEBIELUCHA Tomasz
SROCZYŃSKI Kamil
W MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
2:3 (8:11, 6:11, 11:4, 11:7, 9:11) ⇑
8 2 C JASIŃSKA Małgorzata Z DYMIŃSKI Krzysztof 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 9:11) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 15:00
92. Teja Łęknica - Wulmar Słubice II 7:3
3 1 B DYMIŃSKI Krzysztof Y DONIGIEWICZ Ireneusz 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) ⇓
5 1 A MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
X DONIGIEWICZ Ireneusz
POLAK Ireneusz
3:0 (11:8, 11:4, 11:8) ⇑
9 1 B DYMIŃSKI Krzysztof X ŁOWIECKI Przemysław 3:0 (16:14, 11:5, 11:7) ⇑