Dariusz Słupny
Numer zawodnika: 20
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1970
Przynależność klubowa: KS Pogoń Wschowa
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 6897
Numer licencji okres.: 9575
Data wydania: 14.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00
5. Zorza Mozów - Pogoń Wschowa 3:8
2   B SAMELA Andrzej X SŁUPNY Dariusz 1:3 (11:6, 6:11, 10:12, 6:11) ⇑
5   A KAŃDUŁA Damian
SAMELA Andrzej
W BARON Zbigniew
SŁUPNY Dariusz
3:2 (11:8, 4:11, 11:7, 6:11, 11:7) ⇓
7   A KAŃDUŁA Damian X SŁUPNY Dariusz 1:3 (11:3, 6:11, 13:15, 4:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 14:00
7. Pogoń Wschowa - MKS Cargovia Kargowa 8:6
2   B SŁUPNY Dariusz X KRASNOWSKI Łukasz 3:0 (11:5, 11:4, 11:9) ⇑
6   B SŁUPNY Dariusz
STASIK Mateusz
X KAMROWSKI Robert
WALICHT Patryk
0:3 (6:11, 3:11, 6:11) ⇓
8   B SŁUPNY Dariusz W MOLENDA Michał 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇓
13   B SŁUPNY Dariusz Z KAMROWSKI Robert 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
14. Dziesiątka Nowa Sól III - Pogoń Wschowa 4:8
3   C ARDELLI Leszek Y SŁUPNY Dariusz 3:1 (11:2, 11:6, 9:11, 11:6) ⇓
6   B BAKUSIEWICZ Agnieszka
MARCINKOWSKI Bogusław
X BARON Zbigniew
SŁUPNY Dariusz
2:3 (7:11, 7:11, 11:9, 11:7, 8:11) ⇑
9   D BAKUSIEWICZ Agnieszka Y SŁUPNY Dariusz 0:3 (5:11, 9:11, 9:11) ⇑
11   A GIERLACH Bogusław Y SŁUPNY Dariusz 3:1 (11:8, 14:12, 9:11, 13:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 14:00
18. Pogoń Wschowa - ZKS Zielona Góra VI 8:6
3   C SŁUPNY Dariusz Y SZKWAREK Marcin 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 10:12) ⇓
6   B SŁUPNY Dariusz
STASIK Mateusz
X GROBELNA Marlena
GROBELNA Lena
1:3 (11:3, 12:14, 9:11, 10:12) ⇓
10   C SŁUPNY Dariusz Z DRĄG Wiktor 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 7:11) ⇓
12   C SŁUPNY Dariusz W GROBELNA Marlena 0:3 (6:11, 2:11, 10:12) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
23. Fiber Nowogród Bobrzański I - Pogoń Wschowa 3:8
3   C JANUSZ Marek Y SŁUPNY Dariusz 1:3 (4:11, 11:9, 9:11, 3:11) ⇑
6   B PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
X BARON Zbigniew
SŁUPNY Dariusz
3:1 (14:12, 9:11, 11:8, 11:7) ⇓
9   D BABIAK Emanuel Y SŁUPNY Dariusz 0:3 (5:11, 10:12, 7:11) ⇑
11   A BABIAK Filip Y SŁUPNY Dariusz 0:3 (1:11, 8:11, 7:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 14:00
29. Pogoń Wschowa - Olimpia Lubsko 8:1
3   C SŁUPNY Dariusz Y KAMIŃSKI Adam 3:2 (12:14, 12:10, 10:12, 11:9, 15:13) ⇑
6   B SŁUPNY Dariusz
STASIK Mateusz
X LESIAK Dominika
LESIAK Monika
3:2 (11:2, 11:9, 5:11, 10:12, 12:10) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 14:00
40. Pogoń Wschowa - Jofrakuda Świebodzin II 8:3
3   C SŁUPNY Dariusz Y KONSTANTY Piotr 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇓
6   B SŁUPNY Dariusz
STASIK Mateusz
X ŚLIWA Piotr
REBA Aleksander
3:2 (8:11, 6:11, 12:10, 11:6, 12:10) ⇑
10   C SŁUPNY Dariusz Z REBA Aleksander 2:3 (11:8, 11:7, 7:11, 8:11, 2:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00
41. Fiber Nowogród Bobrzański II - Pogoń Wschowa 2:8
3   C ZIAJA Maciej Y SŁUPNY Dariusz 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:2) ⇓
6   B SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
X SŁUPNY Dariusz
SMAGAŁA Jakub
1:3 (6:11, 14:12, 5:11, 7:11) ⇑
9   D SZYMCZAK Jarosław Y SŁUPNY Dariusz 1:3 (11:8, 3:11, 8:11, 4:11) ⇑