Jakub Zornig
Numer zawodnika: 205
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2010
Przynależność klubowa:
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 49189
Numer licencji okres.: 3136
Data wydania: 28.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 13:00
3. Kłodawka Kłodawa - Gorzovia Gorzów Wlkp. IV 8:1
3   C ZORNIG Jakub Y BALUKIEWICZ Paulina 3:1 (11:4, 8:11, 11:4, 11:5) ⇑
6   B CZARNAK Robert
ZORNIG Jakub
X SOBOTNICKI Igor
ASZYJCZYK Jacek
3:0 (11:8, 14:12, 11:6) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 13:00
5. Witniczanin Witnica II - Kłodawka Kłodawa 0:8
2   B WRĘBIAK Waldemar X ZORNIG Jakub 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇑
5   A ALEKSANDEREK Robert
KANAREK Tomasz
W CZARNAK Robert
ZORNIG Jakub
0:3 (7:11, 3:11, 9:11) ⇑
7   A KANAREK Tomasz X ZORNIG Jakub 0:3 (2:11, 3:11, 4:11) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00
20. Postomia Sulęcin-Kołczyn - Kłodawka Kłodawa 2:8
2   B GIEROŃSKI Tomasz X ZORNIG Jakub 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇑
6   B GIEROŃSKI Tomasz
GIEROŃSKI Marek
X CZARNAK Robert
ZORNIG Jakub
1:3 (11:8, 5:11, 4:11, 4:11) ⇑
7   A GRYZ Kazimierz X ZORNIG Jakub 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 13:00 ⇨ 2023-11-09 19:30
21. Kłodawka Kłodawa - Pełcz Górki Noteckie II 8:0
1   A ZORNIG Jakub W KOSZYK Bogdan 3:0 (11:9, 11:3, 11:4) ⇑
5   A CZARNAK Robert
ZORNIG Jakub
W MAŃDZIJ Michał
KOSZYK Bogdan
3:0 (11:5, 11:6, 12:10) ⇑
7   A ZORNIG Jakub X GOLATA Jan 3:0 (11:5, 11:6, 12:10) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00
27. Bocian Słońsk-Kołczyn - Kłodawka Kłodawa 0:8
1   A NAWROT Józef W ZORNIG Jakub 0:3 (11:13, 13:15, 13:15) ⇑
5   A NAWROT Józef
LEWANDOWSKI Piotr
W CZARNAK Robert
ZORNIG Jakub
0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇑
8   B KOWALSKI Mateusz W ZORNIG Jakub 0:3 (8:11, 10:12, 9:11) ⇑
4pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00
34. Spójnia Ośno Lubuskie II - Kłodawka Kłodawa 1:8
2   B STROIWĄS Arkadiusz X ZORNIG Jakub 0:3 (3:11, 7:11, 3:11) ⇑
5   A BUTKIEWICZ Jarosław
STROIWĄS Arkadiusz
W CZARNAK Robert
ZORNIG Jakub
0:3 (3:11, 6:11, 1:11) ⇑
7   A NAJDER Marcin X ZORNIG Jakub 1:3 (11:7, 7:11, 4:11, 5:11) ⇑
4pn | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 09:30
37. Gorzovia Gorzów Wlkp. IV - Kłodawka Kłodawa 0:8
2   B SZABUNIA Marcel X ZORNIG Jakub 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 6:11) ⇑
5   A SOBOTNICKI Igor
SZABUNIA Marcel
W CZARNAK Robert
ZORNIG Jakub
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
7   A KOZŁOWSKA Aleksandra X ZORNIG Jakub 1:3 (9:11, 6:11, 11:9, 6:11) ⇑
4pn | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 13:00
39. Kłodawka Kłodawa - Postomia Sulęcin-Kołczyn 8:0
1   A ZORNIG Jakub W WALCZAK Zenon 3:0 (11:5, 11:2, 11:8) ⇑
5   A CZARNAK Robert
ZORNIG Jakub
W BORKOWIAK Jerzy
WALCZAK Zenon
3:0 (11:1, 11:6, 11:4) ⇑
7   A ZORNIG Jakub X SYKUŁA Jerzy 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) ⇑
4pn | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 13:00
41. Kłodawka Kłodawa - Spójnia Ośno Lubuskie II 8:1
2   B ZORNIG Jakub X POKRZYWKA Wojciech 3:2 (11:8, 11:3, 7:11, 5:11, 11:7) ⇑
5   A CZARNAK Robert
ZORNIG Jakub
W BUTKIEWICZ Jarosław
MISIUKIEWICZ Adam
3:0 (11:8, 11:4, 11:7) ⇑
8   B ZORNIG Jakub W MISIUKIEWICZ Adam 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) ⇑