Oskar Horbejczuk
Numer zawodnika: 210
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2009
Przynależność klubowa: UKS Witniczanin Witnica
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 50685
Numer licencji okres.: 8686
Data wydania: 08.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00
2. Witniczanin Witnica - Kijowianka Kije 2:8
2 2 C HORBEJCZUK Oskar W MIKOŁAJCZAK Maciej 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇓
6 2 C HORBEJCZUK Oskar
KANAREK Tomasz
W WĘGRZYŃSKI Piotr
STOCIK Krzysztof
1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 8:11) ⇓
8 2 C HORBEJCZUK Oskar Z WĘGRZYŃSKI Piotr 3:2 (11:8, 8:11, 11:8, 8:11, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 11:00 ⇨ 2023-10-05 18:00
11. Witniczanin Witnica - Teja Łęknica 0:10 walkower
4 2 D HORBEJCZUK Oskar Z MORUSIEWICZ Hubert 1:3 (6:11, 10:12, 12:10, 9:11) -
5 1 A HORBEJCZUK Oskar
JASKÓLSKI Daniel
X MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
3:1 (10:12, 11:7, 11:4, 11:5) -
10 2 D HORBEJCZUK Oskar W MARACZ Bartłomiej 2:3 (11:9, 8:11, 5:11, 12:10, 2:11) -
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 18:00
15. Witniczanin Witnica - Gorzovia Gorzów Wlkp. III 2:8
2 2 C HORBEJCZUK Oskar W MARCINKIEWICZ Krzysztof 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇓
5 1 A KUDERSKI Paweł
HORBEJCZUK Oskar
X BŁASZCZAK Roman
RYSTWEJ Marcin
0:3 (8:11, 5:11, 4:11) ⇓
8 2 C HORBEJCZUK Oskar Z ASZYJCZYK Jacek 0:3 (9:11, 8:11, 4:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00
22. Pełcz Górki Noteckie - Witniczanin Witnica 9:1
3 1 B WIECZORKIEWICZ Marcin Y HORBEJCZUK Oskar 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇓
5 1 A WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
X KUDERSKI Paweł
HORBEJCZUK Oskar
3:0 (11:8, 11:4, 11:3) ⇓
7 1 A CISAKOWSKI Filip Y HORBEJCZUK Oskar 3:1 (9:11, 11:7, 11:9, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 16:00
28. Witniczanin Witnica - ZKS Zielona Góra V 0:10
1 1 A HORBEJCZUK Oskar X BRYK Alan 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) ⇓
5 1 A HORBEJCZUK Oskar
JASKÓLSKI Daniel
X BRYK Alan
BŁASZCZYK Maciej
0:3 (10:12, 7:11, 3:11) ⇓
7 1 A HORBEJCZUK Oskar Y STANIOWSKI Dawid 1:3 (6:11, 6:11, 11:8, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00
41. Witniczanin Witnica - Wulmar Słubice II 0:10
1 1 A HORBEJCZUK Oskar X SZUPLAK Marek 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) ⇓
5 1 A HORBEJCZUK Oskar
JASKÓLSKI Daniel
X DONIGIEWICZ Ireneusz
SZUPLAK Marek
0:3 (13:15, 7:11, 10:12) ⇓
7 1 A HORBEJCZUK Oskar Y DONIGIEWICZ Ireneusz 0:3 (7:11, 2:11, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00
44. Gorzovia Gorzów Wlkp. II - Witniczanin Witnica 10:0
1 1 A KOWALCZYK Andrzej X HORBEJCZUK Oskar 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) ⇓
5 1 A KOWALCZYK Andrzej
RÓŻYCKI Daniel
X HORBEJCZUK Oskar
JASKÓLSKI Daniel
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇓
9 1 B RÓŻYCKI Daniel X HORBEJCZUK Oskar 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00
54. Witniczanin Witnica - Jofrakuda Świebodzin 0:10
1 1 A HORBEJCZUK Oskar X JOŚKO Dariusz 0:3 (6:11, 8:11, 5:11) ⇓
5 1 A ROMAŃCZUK Ariel
HORBEJCZUK Oskar
X FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
0:3 (12:14, 5:11, 12:14) ⇓
7 1 A HORBEJCZUK Oskar Y SZWER Marek 0:3 (4:11, 7:11, 15:17) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 16:00
55. Witniczanin Witnica - Spójnia Ośno Lubuskie 2:8
3 1 B HORBEJCZUK Oskar Y STROIWĄS Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇑
6 2 C KOSIOROWSKI Adrian
HORBEJCZUK Oskar
W HAJKOWICZ Paweł
MALEWICZ Kacper
1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 8:11) ⇓
9 1 B HORBEJCZUK Oskar X HAJKOWICZ Paweł 1:3 (9:11, 9:11, 11:8, 7:11) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-06 12:00
88. Gorzovia Gorzów Wlkp. III - Witniczanin Witnica 4:6
2 2 C ASZYJCZYK Jacek W HORBEJCZUK Oskar 2:3 (13:11, 6:11, 11:3, 9:11, 7:11) ⇑
5 1 A ASZYJCZYK Jacek
BŁASZCZAK Roman
X HORBEJCZUK Oskar
LEWANDOWSKI Łukasz
1:3 (11:2, 6:11, 10:12, 8:11) ⇑
10 2 D SAWOCH Marek W HORBEJCZUK Oskar 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-05-11 10:00
94. Witniczanin Witnica - Warta Kostrzyn nad Odrą 8:2
4 2 D HORBEJCZUK Oskar Z GRZĘDA Sylwester 1:3 (13:11, 10:12, 10:12, 7:11) ⇓
5 1 A KOSIOROWSKI Mateusz
HORBEJCZUK Oskar
X BARANIECKI Mirosław
WOŹNIAK Arkadiusz
3:2 (13:11, 7:11, 8:11, 11:9, 15:13) ⇑
10 2 D HORBEJCZUK Oskar W BARANIECKI Mirosław 3:2 (10:12, 11:5, 11:7, 9:11, 13:11) ⇑