Dariusz Franc
Numer zawodnika: 215
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1965
Przynależność klubowa: Jofrakuda Świebodzin
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 9410
Numer licencji okres.: 4186
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 17:00 ⇨ 2023-09-19 19:00
3. Jofrakuda Świebodzin - Teja Łęknica 7:3
2 2 C FRANC Dariusz W IWUĆ Przemysław 0:3 (3:11, 6:11, 4:11) ⇓
6 2 C FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
W MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 7:11, 12:14) ⇓
8 2 C FRANC Dariusz Z MIKOŁAJCZUK Leszek 3:1 (11:6, 11:1, 9:11, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-10 19:00
10. Gorzovia Gorzów Wlkp. III - Jofrakuda Świebodzin 1:9
1 1 A MARCINKIEWICZ Krzysztof X FRANC Dariusz 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) ⇑
5 1 A MARCINKIEWICZ Krzysztof
SAWOCH Marek
X FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
1:3 (8:11, 5:11, 11:5, 4:11) ⇑
9 1 B ASZYJCZYK Jacek X FRANC Dariusz 3:1 (11:9, 11:8, 6:11, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
16. Jofrakuda Świebodzin - Pełcz Górki Noteckie 6:4
2 2 C FRANC Dariusz W CISAKOWSKI Filip 1:3 (9:11, 10:12, 11:8, 7:11) ⇓
5 1 A FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
X WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
2:3 (11:8, 11:7, 10:12, 7:11, 6:11) ⇓
8 2 C FRANC Dariusz Z CISAKOWSKI Aleksander 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:4) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00
21. ZKS Zielona Góra V - Jofrakuda Świebodzin 8:2
1 1 A STAMIROWSKI Krzysztof X FRANC Dariusz 3:0 (11:1, 11:5, 11:5) ⇓
5 1 A STAMIROWSKI Krzysztof
STANIOWSKI Dawid
X FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
3:2 (8:11, 11:7, 11:3, 9:11, 11:5) ⇓
9 1 B STANIOWSKI Dawid X FRANC Dariusz 3:1 (11:8, 5:11, 11:6, 12:10) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00
29. Jofrakuda Świebodzin - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 6:4
1 1 A FRANC Dariusz X SROCZYŃSKI Kamil 1:3 (14:16, 6:11, 11:6, 6:11) ⇓
5 1 A FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
X GRZEBIELUCHA Tomasz
SROCZYŃSKI Kamil
1:3 (9:11, 5:11, 11:7, 12:14) ⇓
7 1 A FRANC Dariusz Y GRZEBIELUCHA Tomasz 3:1 (11:3, 12:10, 8:11, 11:6) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-22 19:00
32. Wulmar Słubice II - Jofrakuda Świebodzin 3:7
1 1 A ŁOWIECKI Przemysław X FRANC Dariusz 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) ⇑
6 2 C DONIGIEWICZ Ireneusz
ROGOWSKI Mirosław
W FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
3:2 (8:11, 11:13, 11:5, 11:9, 11:9) ⇓
9 1 B ARTIUCHOW Grzegorz X FRANC Dariusz 2:3 (11:7, 8:11, 5:11, 11:6, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 17:00
42. Jofrakuda Świebodzin - Gorzovia Gorzów Wlkp. II 3:7
4 2 D FRANC Dariusz Z MANIEWSKI Adam 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) ⇑
5 1 A FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
X KOWALCZYK Andrzej
RÓŻYCKI Daniel
2:3 (7:11, 5:11, 11:9, 11:1, 7:11) ⇓
10 2 D FRANC Dariusz W KOWALCZYK Andrzej 1:3 (5:11, 8:11, 13:11, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 17:00
43. Jofrakuda Świebodzin - Spójnia Ośno Lubuskie 7:3
4 2 D FRANC Dariusz Z RUDOMINA Sławomir 3:0 (12:10, 11:9, 11:9) ⇑
5 1 A FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
X RUDOMINA Sławomir
MICHALSKI Filip
2:3 (5:11, 13:15, 13:11, 12:10, 8:11) ⇓
10 2 D FRANC Dariusz W HAJKOWICZ Paweł 3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:3) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00
54. Witniczanin Witnica - Jofrakuda Świebodzin 0:10
2 2 C KOSIOROWSKI Adrian W FRANC Dariusz 0:3 (2:11, 10:12, 7:11) ⇑
5 1 A ROMAŃCZUK Ariel
HORBEJCZUK Oskar
X FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
0:3 (12:14, 5:11, 12:14) ⇑
10 2 D KANAREK Tomasz W FRANC Dariusz 1:3 (6:11, 19:21, 11:9, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 17:00
56. Jofrakuda Świebodzin - Warta Kostrzyn nad Odrą 9:1
4 2 D FRANC Dariusz Z ZAGÓRSKI Łukasz 3:2 (5:11, 9:11, 11:7, 13:11, 11:5) ⇑
6 2 C FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
W WOŹNIAK Arkadiusz
ZAGÓRSKI Łukasz
3:2 (11:8, 6:11, 5:11, 12:10, 11:9) ⇑
10 2 D FRANC Dariusz W WOŹNIAK Arkadiusz 3:0 (11:8, 11:3, 11:5) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 16:00
65. Kijowianka Kije - Jofrakuda Świebodzin 3:7
1 1 A MIKOŁAJCZAK Maciej X FRANC Dariusz 2:3 (11:7, 7:11, 8:11, 11:9, 9:11) ⇑
5 1 A WŁOSEK Mirosław
STOCIK Krzysztof
X FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇑
9 1 B WŁOSEK Mirosław X FRANC Dariusz 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 8:11) ⇑
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 12:00
68. Pełcz Górki Noteckie - Jofrakuda Świebodzin 5:5
4 2 D WIECZORKIEWICZ Marcin Z FRANC Dariusz 3:0 (11:2, 11:6, 11:8) ⇓
6 2 C WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
W FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
3:0 (11:7, 11:4, 11:5) ⇓
8 2 C CISAKOWSKI Filip Z FRANC Dariusz 3:1 (11:4, 3:11, 13:11, 11:5) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 17:00 ⇨ 2024-03-23 16:00
71. Spójnia Ośno Lubuskie - Jofrakuda Świebodzin 5:5
4 2 D RUDOMINA Sławomir Z FRANC Dariusz 1:3 (11:5, 9:11, 9:11, 10:12) ⇑
5 1 A HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
X FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
3:2 (6:11, 17:15, 5:11, 11:6, 20:18) ⇓
8 2 C MALEWICZ Kacper Z FRANC Dariusz 3:2 (11:7, 9:11, 11:6, 10:12, 11:8) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-06 12:00
75. Gorzovia Gorzów Wlkp. II - Jofrakuda Świebodzin 6:4
1 1 A KULCZYCKA Wanessa X FRANC Dariusz 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 11:8) ⇓
6 2 C KULCZYCKA Wanessa
BALUKIEWICZ Paulina
W FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
3:0 (12:10, 11:8, 11:9) ⇓
9 1 B MANIEWSKI Adam X FRANC Dariusz 1:3 (5:11, 11:5, 10:12, 6:11) ⇑
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 17:00 ⇨ 2024-04-19 18:00
76. Jofrakuda Świebodzin - Kijowianka Kije 9:1
4 2 D FRANC Dariusz Z WĘGRZYŃSKI Adrian 3:1 (13:11, 15:13, 5:11, 11:6) ⇑
6 2 C FRANC Dariusz
JOŚKO Dariusz
W WĘGRZYŃSKI Adrian
WŁOSEK Mirosław
3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇑
10 2 D FRANC Dariusz W WŁOSEK Mirosław 2:3 (11:7, 10:12, 11:9, 9:11, 6:11) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-05-11 17:00
81. Jofrakuda Świebodzin - ZKS Zielona Góra V 8:2
4 2 D FRANC Dariusz Z OTULAK Sebastian 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:7) ⇑
5 1 A FRANC Dariusz
JOŚKO Dariusz
X SZKWAREK Marcin
BUGANIK Marcel
3:0 (11:8, 11:6, 11:4) ⇑
10 2 D FRANC Dariusz W EFFENBERG Aleksander 3:0 (13:11, 11:7, 11:2) ⇑