Marek Szwer
Numer zawodnika: 216
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1973
Przynależność klubowa: Jofrakuda Świebodzin
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 35397
Numer licencji okres.: 4193
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 17:00 ⇨ 2023-09-19 19:00
3. Jofrakuda Świebodzin - Teja Łęknica 7:3
1 1 A SZWER Marek X MARACZ Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) ⇑
5 1 A SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
X MARACZ Bartłomiej
MIKOŁAJCZUK Leszek
3:1 (6:11, 11:6, 11:7, 11:7) ⇑
7 1 A SZWER Marek Y MORUSIEWICZ Hubert 3:2 (5:11, 8:11, 12:10, 11:5, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-10 19:00
10. Gorzovia Gorzów Wlkp. III - Jofrakuda Świebodzin 1:9
2 2 C WASIELEWSKI Tomasz W SZWER Marek 0:3 (11:13, 3:11, 9:11) ⇑
6 2 C ASZYJCZYK Jacek
WASIELEWSKI Tomasz
W SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
1:3 (11:8, 10:12, 8:11, 1:11) ⇑
10 2 D SAWOCH Marek W SZWER Marek 0:3 (5:11, 7:11, 3:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
16. Jofrakuda Świebodzin - Pełcz Górki Noteckie 6:4
3 1 B SZWER Marek Y WIECZORKIEWICZ Marcin 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) ⇓
6 2 C SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
W CHOJNACKI Rafał
CISAKOWSKI Filip
3:1 (11:6, 11:7, 10:12, 11:9) ⇑
9 1 B SZWER Marek X CHOJNACKI Rafał 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00
21. ZKS Zielona Góra V - Jofrakuda Świebodzin 8:2
3 1 B STANIOWSKI Dawid Y SZWER Marek 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:3) ⇓
6 2 C BRYK Alan
BŁASZCZYK Maciej
W SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
2:3 (11:7, 9:11, 7:11, 11:6, 5:11) ⇑
7 1 A STAMIROWSKI Krzysztof Y SZWER Marek 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00
29. Jofrakuda Świebodzin - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 6:4
2 2 C SZWER Marek W STANIOWSKI Stanisław 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) ⇓
6 2 C SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
W STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
3:0 (13:11, 14:12, 11:9) ⇑
8 2 C SZWER Marek Z MATKOWSKI Piotr 3:2 (5:11, 11:9, 5:11, 11:9, 12:10) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-22 19:00
32. Wulmar Słubice II - Jofrakuda Świebodzin 3:7
3 1 B ARTIUCHOW Grzegorz Y SZWER Marek 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) ⇑
5 1 A ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
X SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
3:1 (1:11, 11:6, 11:6, 11:9) ⇓
7 1 A ŁOWIECKI Przemysław Y SZWER Marek 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 17:00
42. Jofrakuda Świebodzin - Gorzovia Gorzów Wlkp. II 3:7
2 2 C SZWER Marek W KOWALCZYK Andrzej 0:3 (8:11, 15:17, 6:11) ⇓
6 2 C SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
W KULCZYCKA Wanessa
MANIEWSKI Adam
2:3 (11:8, 12:14, 10:12, 11:8, 5:11) ⇓
8 2 C SZWER Marek Z MANIEWSKI Adam 3:1 (6:11, 11:4, 11:9, 13:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 17:00
43. Jofrakuda Świebodzin - Spójnia Ośno Lubuskie 7:3
2 2 C SZWER Marek W HAJKOWICZ Paweł 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) ⇑
6 2 C SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
W HAJKOWICZ Paweł
ABRANTOWICZ Fabian
3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇑
8 2 C SZWER Marek Z RUDOMINA Sławomir 2:3 (12:10, 9:11, 13:15, 11:9, 5:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00
54. Witniczanin Witnica - Jofrakuda Świebodzin 0:10
3 1 B ROMAŃCZUK Ariel Y SZWER Marek 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) ⇑
6 2 C KOSIOROWSKI Adrian
KANAREK Tomasz
W SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 7:11) ⇑
7 1 A HORBEJCZUK Oskar Y SZWER Marek 0:3 (4:11, 7:11, 15:17) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 17:00
56. Jofrakuda Świebodzin - Warta Kostrzyn nad Odrą 9:1
3 1 B SZWER Marek Y GRZĘDA Sylwester 3:0 (11:3, 11:9, 11:4) ⇑
5 1 A SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
X GRZĘDA Sylwester
GRZĘDA Marek
3:1 (11:7, 11:5, 6:11, 11:5) ⇑
9 1 B SZWER Marek X GRZĘDA Marek 2:3 (9:11, 11:7, 11:4, 8:11, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 16:00
65. Kijowianka Kije - Jofrakuda Świebodzin 3:7
3 1 B WŁOSEK Mirosław Y SZWER Marek 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) ⇑
6 2 C WĘGRZYŃSKI Adrian
MIKOŁAJCZAK Maciej
W SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
3:2 (11:9, 9:11, 10:12, 11:9, 11:9) ⇓
7 1 A MIKOŁAJCZAK Maciej Y SZWER Marek 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 11:6, 7:11) ⇑
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 12:00
68. Pełcz Górki Noteckie - Jofrakuda Świebodzin 5:5
2 2 C CISAKOWSKI Filip W SZWER Marek 3:2 (12:10, 11:6, 6:11, 10:12, 11:6) ⇓
5 1 A CHOJNACKI Rafał
CISAKOWSKI Filip
X SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
1:3 (11:9, 9:11, 3:11, 10:12) ⇑
10 2 D WIECZORKIEWICZ Marcin W SZWER Marek 3:0 (11:9, 11:9, 11:4) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 17:00 ⇨ 2024-03-23 16:00
71. Spójnia Ośno Lubuskie - Jofrakuda Świebodzin 5:5
2 2 C MALEWICZ Kacper W SZWER Marek 3:2 (11:7, 6:11, 11:7, 7:11, 11:8) ⇓
6 2 C RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
W SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
3:1 (12:10, 11:6, 11:13, 11:6) ⇓
10 2 D RUDOMINA Sławomir W SZWER Marek 2:3 (11:8, 9:11, 10:12, 11:6, 8:11) ⇑
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-06 12:00
75. Gorzovia Gorzów Wlkp. II - Jofrakuda Świebodzin 6:4
4 2 D RÓŻYCKI Daniel Z SZWER Marek 3:0 (11:5, 13:11, 11:8) ⇓
5 1 A RÓŻYCKI Daniel
MANIEWSKI Adam
X SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
3:2 (11:9, 4:11, 11:8, 5:11, 11:8) ⇓
8 2 C BALUKIEWICZ Paulina Z SZWER Marek 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) ⇑
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 17:00 ⇨ 2024-04-19 18:00
76. Jofrakuda Świebodzin - Kijowianka Kije 9:1
2 2 C SZWER Marek W WŁOSEK Mirosław 3:1 (11:6, 15:13, 5:11, 11:5) ⇑
5 1 A SZWER Marek
STARSZAK Szymon
X STOCIK Krzysztof
GROMULSKI Paweł
3:0 (11:4, 11:8, 11:5) ⇑
8 2 C SZWER Marek Z WĘGRZYŃSKI Adrian 3:0 (11:6, 11:6, 12:10) ⇑
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-05-11 17:00
81. Jofrakuda Świebodzin - ZKS Zielona Góra V 8:2
3 1 B SZWER Marek Y SZKWAREK Marcin 3:0 (11:4, 11:9, 12:10) ⇑
6 2 C SZWER Marek
BĄCELA Przemysław
W OTULAK Sebastian
EFFENBERG Aleksander
3:1 (3:11, 11:5, 12:10, 11:7) ⇑
9 1 B SZWER Marek X BUGANIK Marcel 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇑