Piotr Śliwa
Numer zawodnika: 220
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: Jofrakuda Świebodzin
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 9726
Numer licencji okres.: 4194
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
4. MKS Cargovia Kargowa - Jofrakuda Świebodzin II 8:0
3   C WALICHT Patryk Y ŚLIWA Piotr 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 17:00
8. Jofrakuda Świebodzin II - Dziesiątka Nowa Sól III 8:0 walkower
2   B ŚLIWA Piotr X KOZŁOWSKI Adam 1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 10:12) -
6   B ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
X BAKUSIEWICZ Agnieszka
MARCINKOWSKI Bogusław
3:0 (11:5, 11:5, 11:1) -
8   B ŚLIWA Piotr W GIERLACH Bogusław 1:3 (13:11, 8:11, 10:12, 6:11) -
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00
13. ZKS Zielona Góra VI - Jofrakuda Świebodzin II 8:2
1   A MARCINKIEWICZ Laura W ŚLIWA Piotr 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 2:11) ⇑
5   A MARCINKIEWICZ Laura
BŁASZCZYK Jakub
W ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
3:0 (11:9, 17:15, 11:6) ⇓
8   B SZKWAREK Marcin W ŚLIWA Piotr 3:0 (11:9, 11:6, 11:3) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 17:00
19. Jofrakuda Świebodzin II - Fiber Nowogród Bobrzański I 2:8
1   A ŚLIWA Piotr W BABIAK Filip 0:3 (5:11, 2:11, 8:11) ⇓
5   A ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
W JANUSZ Marek
BABIAK Emanuel
0:3 (5:11, 3:11, 9:11) ⇓
7   A ŚLIWA Piotr X BABIAK Emanuel 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 17:30
22. Olimpia Lubsko - Jofrakuda Świebodzin II 8:4
2   B LESIAK Dominika X ŚLIWA Piotr 3:1 (9:11, 12:10, 11:9, 11:8) ⇓
6   B LESIAK Dominika
PUZIO Lena
X ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
3:1 (11:8, 5:11, 11:7, 12:10) ⇓
7   A STAWISKI Jacek X ŚLIWA Piotr 1:3 (9:11, 11:9, 4:11, 6:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 17:00
30. Jofrakuda Świebodzin II - Budowlani Lubsko II 2:8
1   A ŚLIWA Piotr W STANIEWSKI Mateusz 1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 9:11) ⇓
5   A ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
W STANIEWSKI Mateusz
PUŁAWSKA Helena
0:3 (5:11, 9:11, 3:11) ⇓
7   A ŚLIWA Piotr X PUŁAWSKA Helena 3:1 (13:11, 11:5, 4:11, 11:4) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00
31. Fiber Nowogród Bobrzański II - Jofrakuda Świebodzin II 7:7
2   B MĄCZKOWSKI Tomasz X ŚLIWA Piotr 1:3 (7:11, 11:9, 4:11, 11:13) ⇑
6   B SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
X ŚLIWA Piotr
REBA Aleksander
3:2 (11:13, 14:12, 5:11, 11:8, 11:5) ⇓
7   A JARMOLONEK Daniel X ŚLIWA Piotr 0:3 (7:11, 3:11, 10:12) ⇑
14   D SZYMCZAK Jarosław X ŚLIWA Piotr 1:3 (3:11, 11:9, 2:11, 3:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 14:00
40. Pogoń Wschowa - Jofrakuda Świebodzin II 8:3
2   B STASIK Mateusz X ŚLIWA Piotr 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) ⇓
6   B SŁUPNY Dariusz
STASIK Mateusz
X ŚLIWA Piotr
REBA Aleksander
3:2 (8:11, 6:11, 12:10, 11:6, 12:10) ⇓
7   A GÓRCZEWSKI Aleksander X ŚLIWA Piotr 3:2 (9:11, 11:4, 11:6, 9:11, 11:8) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 17:00
42. Jofrakuda Świebodzin II - Zorza Mozów 8:5
2   B ŚLIWA Piotr X SAMELA Andrzej 3:0 (12:10, 11:5, 11:5) ⇑
5   A ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
W OTULAK Marcin
SAMELA Andrzej
3:0 (12:10, 11:9, 11:7) ⇑
8   B ŚLIWA Piotr W KAŃDUŁA Damian 3:1 (5:11, 11:8, 11:6, 11:9) ⇑
13   B ŚLIWA Piotr Z OTULAK Marcin 3:0 (11:8, 11:2, 11:3) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00
56. Fiber Nowogród Bobrzański I - Jofrakuda Świebodzin II 7:7
1   A PAWLAK Dariusz W ŚLIWA Piotr 3:2 (11:9, 7:11, 10:12, 11:8, 11:5) ⇓
6   B PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
X ŁUCZAK Rafał
ŚLIWA Piotr
3:0 (11:7, 11:1, 11:8) ⇓
8   B BABIAK Filip W ŚLIWA Piotr 1:3 (2:11, 11:9, 5:11, 5:11) ⇑
12   C BABIAK Emanuel W ŚLIWA Piotr 3:1 (11:8, 11:9, 6:11, 11:6) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 17:00
59. Jofrakuda Świebodzin II - Fiber Nowogród Bobrzański II 6:8
2   B ŚLIWA Piotr X DROSZCZAK Stanisław 3:1 (7:11, 11:5, 11:7, 11:7) ⇑
5   A ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
W DROSZCZAK Stanisław
ZIAJA Maciej
2:3 (9:11, 11:13, 11:9, 11:7, 3:11) ⇓
8   B ŚLIWA Piotr W ZIAJA Maciej 1:3 (4:11, 11:7, 7:11, 6:11) ⇓
13   B ŚLIWA Piotr Z SZYMCZAK Jarosław 2:3 (4:11, 11:7, 11:9, 9:11, 5:11) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 16:00
63. Zorza Mozów - Jofrakuda Świebodzin II 6:8
1   A WYBRANOWSKI Krzysztof W ŚLIWA Piotr 3:1 (11:3, 7:11, 11:7, 11:9) ⇓
6   B OTULAK Marcin
DRĄG Arkadiusz
X ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
2:3 (11:7, 9:11, 8:11, 11:5, 8:11) ⇑
8   B SAMELA Andrzej W ŚLIWA Piotr 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) ⇑
12   C OTULAK Marcin W ŚLIWA Piotr 2:3 (9:11, 8:11, 11:5, 11:9, 7:11) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 10:00
64. Dziesiątka Nowa Sól III - Jofrakuda Świebodzin II 8:3
4   D MARCINKOWSKI Bogusław Z ŚLIWA Piotr 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) ⇑
6   B ŁYSIAK Jacek
GIERLACH Bogusław
X ŚLIWA Piotr
JOŚKO Krzysztof
3:1 (11:5, 3:11, 11:6, 11:6) ⇓
10   C ŁYSIAK Jacek Z ŚLIWA Piotr 0:3 (6:11, 3:11, 10:12) ⇑