Witalij Zyma
Numer zawodnika: 223
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1993
Przynależność klubowa: Jofrakuda Świebodzin
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 63897
Numer licencji okres.: 4197
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
4. MKS Cargovia Kargowa - Jofrakuda Świebodzin II 8:0
1   A POKORSKI Rafał W ZYMA Witalij 3:0 (11:8, 11:4, 11:4) ⇓
5   A POKORSKI Rafał
MOLENDA Michał
W ZYMA Witalij
BĄCELA Przemysław
3:0 (11:3, 11:3, 11:9) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 17:00
8. Jofrakuda Świebodzin II - Dziesiątka Nowa Sól III 8:0 walkower
3   C ZYMA Witalij Y MARCINKOWSKI Bogusław 0:3 (11:13, 9:11, 4:11) -
6   B ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
X BAKUSIEWICZ Agnieszka
MARCINKOWSKI Bogusław
3:0 (11:5, 11:5, 11:1) -
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00
13. ZKS Zielona Góra VI - Jofrakuda Świebodzin II 8:2
2   B SZKWAREK Marcin X ZYMA Witalij 3:1 (4:11, 11:4, 11:3, 11:9) ⇓
5   A MARCINKIEWICZ Laura
BŁASZCZYK Jakub
W ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
3:0 (11:9, 17:15, 11:6) ⇓
7   A MARCINKIEWICZ Laura X ZYMA Witalij 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 17:00
19. Jofrakuda Świebodzin II - Fiber Nowogród Bobrzański I 2:8
3   C ZYMA Witalij Y PAWLAK Dariusz 0:3 (10:12, 6:11, 5:11) ⇓
5   A ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
W JANUSZ Marek
BABIAK Emanuel
0:3 (5:11, 3:11, 9:11) ⇓
10   C ZYMA Witalij Z JANUSZ Marek 0:3 (14:16, 9:11, 9:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 17:30
22. Olimpia Lubsko - Jofrakuda Świebodzin II 8:4
3   C KAMIŃSKI Adam Y ZYMA Witalij 3:0 (12:10, 11:5, 11:9) ⇓
6   B LESIAK Dominika
PUZIO Lena
X ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
3:1 (11:8, 5:11, 11:7, 12:10) ⇓
9   D PUZIO Lena Y ZYMA Witalij 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇓
11   A STAWISKI Jacek Y ZYMA Witalij 3:2 (9:11, 7:11, 11:3, 11:4, 11:7) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 17:00
30. Jofrakuda Świebodzin II - Budowlani Lubsko II 2:8
2   B ZYMA Witalij X PUŁAWSKA Helena 0:3 (8:11, 11:13, 2:11) ⇓
5   A ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
W STANIEWSKI Mateusz
PUŁAWSKA Helena
0:3 (5:11, 9:11, 3:11) ⇓
8   B ZYMA Witalij W STANIEWSKI Mateusz 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 3:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00
31. Fiber Nowogród Bobrzański II - Jofrakuda Świebodzin II 7:7
4   D SZYMCZAK Jarosław Z ZYMA Witalij 3:2 (4:11, 14:12, 8:11, 11:4, 11:7) ⇓
5   A ZIAJA Maciej
MĄCZKOWSKI Tomasz
W ZYMA Witalij
JOŚKO Krzysztof
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇓
10   C ZIAJA Maciej Z ZYMA Witalij 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇓
13   B MĄCZKOWSKI Tomasz Z ZYMA Witalij 0:3 (9:11, 8:11, 13:15) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 17:00
42. Jofrakuda Świebodzin II - Zorza Mozów 8:5
4   D ZYMA Witalij Z OTULAK Marcin 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) ⇑
5   A ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
W OTULAK Marcin
SAMELA Andrzej
3:0 (12:10, 11:9, 11:7) ⇑
9   D ZYMA Witalij Y WYBRANOWSKI Krzysztof 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00
56. Fiber Nowogród Bobrzański I - Jofrakuda Świebodzin II 7:7
10   C BABIAK Emanuel Z ZYMA Witalij 1:3 (12:10, 4:11, 4:11, 6:11) ⇑
13   B BABIAK Filip Z ZYMA Witalij 3:2 (11:6, 6:11, 9:11, 11:9, 11:5) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 17:00
59. Jofrakuda Świebodzin II - Fiber Nowogród Bobrzański II 6:8
4   D ZYMA Witalij Z SZYMCZAK Jarosław 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) ⇑
5   A ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
W DROSZCZAK Stanisław
ZIAJA Maciej
2:3 (9:11, 11:13, 11:9, 11:7, 3:11) ⇓
9   D ZYMA Witalij Y JARMOLONEK Daniel 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) ⇓
14   D ZYMA Witalij X DROSZCZAK Stanisław 0:3 (11:13, 8:11, 7:11) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 16:00
63. Zorza Mozów - Jofrakuda Świebodzin II 6:8
3   C OTULAK Marcin Y ZYMA Witalij 2:3 (11:6, 6:11, 9:11, 12:10, 9:11) ⇑
6   B OTULAK Marcin
DRĄG Arkadiusz
X ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
2:3 (11:7, 9:11, 8:11, 11:5, 8:11) ⇑
9   D KAŃDUŁA Damian Y ZYMA Witalij 3:2 (7:11, 6:11, 11:8, 11:4, 11:5) ⇓
11   A DRĄG Arkadiusz Y ZYMA Witalij 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 10:00
64. Dziesiątka Nowa Sól III - Jofrakuda Świebodzin II 8:3
2   B BAKUSIEWICZ Agnieszka X ZYMA Witalij 2:3 (8:11, 18:16, 10:12, 11:5, 10:12) ⇑
5   A BAKUSIEWICZ Agnieszka
MARCINKOWSKI Bogusław
W ŁUCZAK Rafał
ZYMA Witalij
3:0 (11:8, 11:5, 11:5) ⇓
7   A GIERLACH Bogusław X ZYMA Witalij 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) ⇓