Tomasz Grzebielucha
Numer zawodnika: 227
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1969
Przynależność klubowa: ZKS Zielona Góra
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 26624
Numer licencji okres.: 266
Data wydania: 08.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00
6. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - ZKS Zielona Góra V 1:9
4 2 D GRZEBIELUCHA Tomasz Z SROCZYŃSKI Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) ⇓
6 2 C GRZEBIELUCHA Tomasz
SROCZYŃSKI Kamil
W BRYK Alan
BŁASZCZYK Maciej
0:3 (12:14, 8:11, 4:11) ⇓
10 2 D GRZEBIELUCHA Tomasz W BŁASZCZYK Maciej 1:3 (12:10, 9:11, 7:11, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 15:00
7. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Spójnia Ośno Lubuskie 3:7
4 2 D GRZEBIELUCHA Tomasz Z MALEWICZ Kacper 3:1 (11:8, 10:12, 11:7, 11:6) ⇑
5 1 A GRZEBIELUCHA Tomasz
BINCZAROWSKI Jan
X RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇓
10 2 D GRZEBIELUCHA Tomasz W HAJKOWICZ Paweł 2:3 (7:11, 9:11, 11:6, 11:6, 3:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
18. Wulmar Słubice II - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 5:5
4 2 D KASZUBA Grzegorz Z GRZEBIELUCHA Tomasz 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:4) ⇓
6 2 C MARCINIAK Mieczysław
DONIGIEWICZ Ireneusz
W GRZEBIELUCHA Tomasz
SROCZYŃSKI Kamil
2:3 (5:11, 13:11, 8:11, 11:9, 6:11) ⇑
8 2 C ROGOWSKI Mirosław Z GRZEBIELUCHA Tomasz 3:0 (13:11, 11:7, 11:3) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
20. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Gorzovia Gorzów Wlkp. II 6:4
3 1 B GRZEBIELUCHA Tomasz Y KULCZYCKA Wanessa 0:3 (11:13, 7:11, 7:11) ⇓
5 1 A GRZEBIELUCHA Tomasz
SROCZYŃSKI Kamil
X KULCZYCKA Wanessa
MANIEWSKI Adam
2:3 (6:11, 11:9, 6:11, 11:8, 6:11) ⇓
9 1 B GRZEBIELUCHA Tomasz X KOWALCZYK Andrzej 0:3 (1:11, 10:12, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00
29. Jofrakuda Świebodzin - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 6:4
3 1 B JOŚKO Dariusz Y GRZEBIELUCHA Tomasz 3:1 (11:9, 5:11, 11:7, 12:10) ⇓
5 1 A FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
X GRZEBIELUCHA Tomasz
SROCZYŃSKI Kamil
1:3 (9:11, 5:11, 11:7, 12:14) ⇑
7 1 A FRANC Dariusz Y GRZEBIELUCHA Tomasz 3:1 (11:3, 12:10, 8:11, 11:6) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-28 20:00
40. Warta Kostrzyn nad Odrą - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 3:7
4 2 D SZYSZKOWSKI Łukasz Z GRZEBIELUCHA Tomasz 3:2 (11:8, 9:11, 11:6, 10:12, 11:7) ⇓
6 2 C WOŹNIAK Arkadiusz
GRZĘDA Sylwester
W GRZEBIELUCHA Tomasz
SROCZYŃSKI Kamil
0:3 (10:12, 8:11, 9:11) ⇑
8 2 C BARANIECKI Mirosław Z GRZEBIELUCHA Tomasz 3:2 (9:11, 13:11, 11:9, 9:11, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 11:00 ⇨ 2023-12-12 18:00
51. Teja Łęknica - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 7:3
3 1 B MORUSIEWICZ Hubert Y GRZEBIELUCHA Tomasz 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) ⇓
5 1 A MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
X GRZEBIELUCHA Tomasz
SROCZYŃSKI Kamil
3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:6) ⇓
7 1 A MARACZ Bartłomiej Y GRZEBIELUCHA Tomasz 3:0 (11:2, 11:7, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 12:00
59. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Gorzovia Gorzów Wlkp. III 10:0
4 2 D GRZEBIELUCHA Tomasz Z SAWOCH Marek 3:2 (6:11, 12:14, 11:8, 11:7, 16:14) ⇑
6 2 C GRZEBIELUCHA Tomasz
SROCZYŃSKI Kamil
W WASIELEWSKI Tomasz
SAWOCH Marek
3:2 (11:7, 8:11, 13:11, 9:11, 11:6) ⇑
10 2 D GRZEBIELUCHA Tomasz W ASZYJCZYK Jacek 3:1 (11:8, 11:13, 11:8, 11:6) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 12:00 ⇨ 2024-01-24 20:00
62. Pełcz Górki Noteckie - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 7:3
4 2 D CISAKOWSKI Filip Z GRZEBIELUCHA Tomasz 3:1 (11:8, 11:3, 7:11, 11:3) ⇓
6 2 C CHOJNACKI Rafał
CISAKOWSKI Filip
W GRZEBIELUCHA Tomasz
SROCZYŃSKI Kamil
3:2 (11:9, 9:11, 11:6, 10:12, 11:8) ⇓
8 2 C CISAKOWSKI Aleksander Z GRZEBIELUCHA Tomasz 3:2 (11:4, 11:4, 8:11, 10:12, 11:8) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 12:00
83. Gorzovia Gorzów Wlkp. III - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 2:8
4 2 D SAWOCH Marek Z GRZEBIELUCHA Tomasz 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇓
6 2 C MARCINKIEWICZ Krzysztof
WASIELEWSKI Tomasz
W GRZEBIELUCHA Tomasz
SROCZYŃSKI Kamil
2:3 (12:10, 11:4, 10:12, 9:11, 6:11) ⇑
8 2 C WASIELEWSKI Tomasz Z GRZEBIELUCHA Tomasz 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 6:11) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 12:00 ⇨ 2024-03-23 16:00
86. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Warta Kostrzyn nad Odrą 7:3
4 2 D GRZEBIELUCHA Tomasz Z BARANIECKI Mirosław 3:2 (14:12, 4:11, 12:10, 8:11, 11:8) ⇑
6 2 C GRZEBIELUCHA Tomasz
SROCZYŃSKI Kamil
W BARANIECKI Mirosław
WOŹNIAK Arkadiusz
1:3 (8:11, 11:5, 9:11, 9:11) ⇓
10 2 D GRZEBIELUCHA Tomasz W GRZĘDA Sylwester 1:3 (6:11, 11:5, 7:11, 7:11) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-06 12:00 ⇨ 2024-04-04 20:00
90. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Wulmar Słubice II 6:4
4 2 D GRZEBIELUCHA Tomasz Z DONIGIEWICZ Ireneusz 0:3 (8:11, 6:11, 3:11) ⇓
6 2 C GRZEBIELUCHA Tomasz
SROCZYŃSKI Kamil
W DONIGIEWICZ Ireneusz
ROGOWSKI Mirosław
0:3 (3:11, 4:11, 1:11) ⇓
10 2 D GRZEBIELUCHA Tomasz W ARTIUCHOW Grzegorz 2:3 (11:4, 11:13, 8:11, 11:7, 12:14) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-05-11 12:00 ⇨ 2024-04-25 18:00
96. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Teja Łęknica 1:9
4 2 D GRZEBIELUCHA Tomasz Z DYMIŃSKI Krzysztof 2:3 (11:5, 11:7, 6:11, 5:11, 8:11) ⇓
6 2 C GRZEBIELUCHA Tomasz
SROCZYŃSKI Kamil
W MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
2:3 (8:11, 6:11, 11:4, 11:7, 9:11) ⇓