Rafał Pokorski
Numer zawodnika: 234
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1984
Przynależność klubowa: MKS Cargovia Kargowa
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 32130
Numer licencji okres.: 9814
Data wydania: 15.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
4. MKS Cargovia Kargowa - Jofrakuda Świebodzin II 8:0
1   A POKORSKI Rafał W ZYMA Witalij 3:0 (11:8, 11:4, 11:4) ⇑
5   A POKORSKI Rafał
MOLENDA Michał
W ZYMA Witalij
BĄCELA Przemysław
3:0 (11:3, 11:3, 11:9) ⇑
7   A POKORSKI Rafał X KONSTANTY Piotr 3:2 (11:4, 11:4, 10:12, 7:11, 11:5) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
15. MKS Cargovia Kargowa - Zorza Mozów 8:2
2   B POKORSKI Rafał X KAŃDUŁA Damian 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇑
5   A POKORSKI Rafał
MOLENDA Michał
W DRĄG Arkadiusz
SAMELA Andrzej
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
8   B POKORSKI Rafał W DRĄG Arkadiusz 3:1 (11:7, 7:11, 11:5, 11:6) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
16. MKS Cargovia Kargowa - Fiber Nowogród Bobrzański II 8:1
2   B POKORSKI Rafał X JARMOLONEK Daniel 3:0 (11:6, 14:12, 11:8) ⇑
5   A POKORSKI Rafał
MOLENDA Michał
W SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
3:0 (11:2, 11:4, 11:3) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
25. Dziesiątka Nowa Sól III - MKS Cargovia Kargowa 0:8
4   D ARDELLI Leszek Z POKORSKI Rafał 0:3 (10:12, 7:11, 7:11) ⇑
5   A BAKUSIEWICZ Agnieszka
ARDELLI Leszek
W POKORSKI Rafał
MOLENDA Michał
0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
27. MKS Cargovia Kargowa - ZKS Zielona Góra VI 8:1
2   B POKORSKI Rafał X BŁASZCZYK Jakub 3:0 (11:9, 11:4, 11:8) ⇑
5   A POKORSKI Rafał
MOLENDA Michał
W OTULAK Sebastian
SZKWAREK Marcin
2:3 (9:11, 9:11, 11:7, 11:4, 9:11) ⇓
8   B POKORSKI Rafał W MARCINKIEWICZ Laura 3:0 (11:3, 11:5, 12:10) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00
34. Fiber Nowogród Bobrzański I - MKS Cargovia Kargowa 1:8
1   A BABIAK Filip W POKORSKI Rafał 2:3 (5:11, 11:9, 8:11, 11:7, 7:11) ⇑
6   B JANUSZ Marek
BABIAK Emanuel
X KAMROWSKI Robert
POKORSKI Rafał
3:0 (11:7, 11:5, 13:11) ⇓
8   B BABIAK Emanuel W POKORSKI Rafał 1:3 (5:11, 11:9, 11:13, 7:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
38. MKS Cargovia Kargowa - Olimpia Lubsko 8:0
4   D POKORSKI Rafał Z LESIAK Monika 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) ⇑
5   A POKORSKI Rafał
WALICHT Patryk
W STAWISKI Jacek
KAMIŃSKI Adam
3:2 (11:6, 11:9, 9:11, 10:12, 11:7) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00
43. Budowlani Lubsko II - MKS Cargovia Kargowa 1:8
4   D BEREŹNICKI Arkadiusz Z POKORSKI Rafał 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) ⇑
6   B BOGDANOWICZ Mateusz
BEREŹNICKI Arkadiusz
X POKORSKI Rafał
PONIEDZIAŁEK Sławomir
3:0 (11:6, 11:9, 11:6) ⇓
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-02 17:30
46. Olimpia Lubsko - MKS Cargovia Kargowa 4:8
3   C KAMIŃSKI Adam Y POKORSKI Rafał 1:3 (11:9, 10:12, 5:11, 5:11) ⇑
6   B LESIAK Dominika
LESIAK Monika
X POKORSKI Rafał
WALICHT Patryk
0:3 (8:11, 6:11, 5:11) ⇑
9   D LESIAK Dominika Y POKORSKI Rafał 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 8:11) ⇑
11   A PUZIO Lena Y POKORSKI Rafał 3:2 (11:13, 9:11, 11:8, 11:2, 11:8) ⇓
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 10:00 ⇨ 2024-03-28 18:00
48. MKS Cargovia Kargowa - Budowlani Lubsko II 8:2
3   C POKORSKI Rafał Y BOGDANOWICZ Mateusz 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) ⇑
6   B POKORSKI Rafał
PONIEDZIAŁEK Sławomir
X BOGDANOWICZ Mateusz
PUŁAWSKA Amelia
3:0 (13:11, 11:4, 11:8) ⇑
10   C POKORSKI Rafał Z BEREŹNICKI Arkadiusz 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) ⇑
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 12:00
51. ZKS Zielona Góra VI - MKS Cargovia Kargowa 5:8
2   B BŁASZCZYK Jakub X POKORSKI Rafał 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) ⇑
6   B OTULAK Sebastian
JASIŃSKA Barbara
X POKORSKI Rafał
PONIEDZIAŁEK Sławomir
0:3 (4:11, 14:16, 11:13) ⇑
7   A GROBELNA Marlena X POKORSKI Rafał 3:2 (9:11, 11:7, 7:11, 11:7, 13:11) ⇓
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 10:00
55. MKS Cargovia Kargowa - Pogoń Wschowa 8:2
2   B POKORSKI Rafał X GÓRCZEWSKI Aleksander 3:1 (11:6, 2:11, 11:7, 13:11) ⇑
6   B POKORSKI Rafał
PONIEDZIAŁEK Sławomir
X STASIK Mateusz
SMAGAŁA Jakub
3:1 (11:9, 14:12, 9:11, 13:11) ⇑
8   B POKORSKI Rafał W STASIK Mateusz 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) ⇓