Michał Molenda
Numer zawodnika: 235
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1992
Przynależność klubowa: MKS Cargovia Kargowa
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 9354
Numer licencji okres.: 9813
Data wydania: 15.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
4. MKS Cargovia Kargowa - Jofrakuda Świebodzin II 8:0
2   B MOLENDA Michał X KONSTANTY Piotr 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇑
5   A POKORSKI Rafał
MOLENDA Michał
W ZYMA Witalij
BĄCELA Przemysław
3:0 (11:3, 11:3, 11:9) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 14:00
7. Pogoń Wschowa - MKS Cargovia Kargowa 8:6
1   A GÓRCZEWSKI Aleksander W MOLENDA Michał 2:3 (6:11, 9:11, 11:6, 11:6, 7:11) ⇑
5   A KOZŁOWSKI Zbigniew
GÓRCZEWSKI Aleksander
W MOLENDA Michał
KRASNOWSKI Łukasz
3:1 (11:4, 11:5, 8:11, 11:8) ⇓
8   B SŁUPNY Dariusz W MOLENDA Michał 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇑
12   C STASIK Mateusz W MOLENDA Michał 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
15. MKS Cargovia Kargowa - Zorza Mozów 8:2
1   A MOLENDA Michał W DRĄG Arkadiusz 3:0 (11:6, 12:10, 11:7) ⇑
5   A POKORSKI Rafał
MOLENDA Michał
W DRĄG Arkadiusz
SAMELA Andrzej
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
7   A MOLENDA Michał X KAŃDUŁA Damian 3:0 (11:4, 12:10, 11:7) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
16. MKS Cargovia Kargowa - Fiber Nowogród Bobrzański II 8:1
1   A MOLENDA Michał W PAWLISIAK Lech 3:0 (11:9, 11:2, 11:8) ⇑
5   A POKORSKI Rafał
MOLENDA Michał
W SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
3:0 (11:2, 11:4, 11:3) ⇑
7   A MOLENDA Michał X JARMOLONEK Daniel 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
25. Dziesiątka Nowa Sól III - MKS Cargovia Kargowa 0:8
2   B DZIWOTA Agata X MOLENDA Michał 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇑
5   A BAKUSIEWICZ Agnieszka
ARDELLI Leszek
W POKORSKI Rafał
MOLENDA Michał
0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇑
7   A BAKUSIEWICZ Agnieszka X MOLENDA Michał 1:3 (3:11, 3:11, 11:9, 8:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
27. MKS Cargovia Kargowa - ZKS Zielona Góra VI 8:1
1   A MOLENDA Michał W MARCINKIEWICZ Laura 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:8) ⇑
5   A POKORSKI Rafał
MOLENDA Michał
W OTULAK Sebastian
SZKWAREK Marcin
2:3 (9:11, 9:11, 11:7, 11:4, 9:11) ⇓
7   A MOLENDA Michał X BŁASZCZYK Jakub 3:0 (13:11, 11:8, 11:9) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00
34. Fiber Nowogród Bobrzański I - MKS Cargovia Kargowa 1:8
2   B BABIAK Emanuel X MOLENDA Michał 1:3 (7:11, 11:6, 5:11, 5:11) ⇑
5   A BABIAK Filip
ZAPOTOCZNY Krzysztof
W MOLENDA Michał
WALICHT Patryk
0:3 (10:12, 8:11, 7:11) ⇑
7   A BABIAK Filip X MOLENDA Michał 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
38. MKS Cargovia Kargowa - Olimpia Lubsko 8:0
1   A MOLENDA Michał W LESIAK Dominika 3:0 (11:9, 11:4, 11:5) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00
43. Budowlani Lubsko II - MKS Cargovia Kargowa 1:8
1   A STANIEWSKI Mateusz W MOLENDA Michał 1:3 (7:11, 10:12, 11:9, 6:11) ⇑
5   A STANIEWSKI Mateusz
PUŁAWSKA Helena
W MOLENDA Michał
WALICHT Patryk
0:3 (21:23, 6:11, 10:12) ⇑
8   B PUŁAWSKA Helena W MOLENDA Michał 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇑
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 10:00 ⇨ 2024-03-28 18:00
48. MKS Cargovia Kargowa - Budowlani Lubsko II 8:2
1   A MOLENDA Michał W PUŁAWSKA Helena 3:0 (11:7, 15:13, 11:7) ⇑
5   A KAMROWSKI Robert
MOLENDA Michał
W BEREŹNICKI Arkadiusz
PUŁAWSKA Helena
3:1 (11:8, 11:8, 5:11, 11:5) ⇑
7   A MOLENDA Michał X PUŁAWSKA Amelia 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) ⇑
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 12:00
51. ZKS Zielona Góra VI - MKS Cargovia Kargowa 5:8
1   A GROBELNA Marlena W MOLENDA Michał 1:3 (6:11, 4:11, 17:15, 4:11) ⇑
5   A GROBELNA Marlena
BŁASZCZYK Jakub
W MOLENDA Michał
WALICHT Patryk
3:1 (8:11, 11:6, 11:8, 11:7) ⇓
8   B BŁASZCZYK Jakub W MOLENDA Michał 3:1 (11:9, 10:12, 13:11, 13:11) ⇓
12   C JASIŃSKA Barbara W MOLENDA Michał 1:3 (11:9, 11:13, 8:11, 7:11) ⇑
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 10:00
55. MKS Cargovia Kargowa - Pogoń Wschowa 8:2
1   A MOLENDA Michał W STASIK Mateusz 3:0 (11:7, 11:5, 13:11) ⇑
5   A MOLENDA Michał
WALICHT Patryk
W KOZŁOWSKI Zbigniew
GÓRCZEWSKI Aleksander
3:1 (11:4, 7:11, 11:6, 11:6) ⇑
7   A MOLENDA Michał X GÓRCZEWSKI Aleksander 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 6:11) ⇓