Artur Poniedziałek
Numer zawodnika: 236
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1975
Przynależność klubowa: MKS Cargovia Kargowa
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 8324
Numer licencji okres.: 9815
Data wydania: 15.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
4. MKS Cargovia Kargowa - Jofrakuda Świebodzin II 8:0
6   B PONIEDZIAŁEK Artur
WALICHT Patryk
X KONSTANTY Piotr
ŁUCZAK Rafał
3:0 (11:3, 11:7, 11:4) ⇑
8   B PONIEDZIAŁEK Artur W BĄCELA Przemysław 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
15. MKS Cargovia Kargowa - Zorza Mozów 8:2
3   C PONIEDZIAŁEK Artur Y WYBRANOWSKI Krzysztof 1:3 (5:11, 3:11, 11:9, 6:11) ⇓
6   B KAMROWSKI Robert
PONIEDZIAŁEK Artur
X KAŃDUŁA Damian
WYBRANOWSKI Krzysztof
3:2 (8:11, 11:7, 7:11, 11:9, 11:4) ⇑
10   C PONIEDZIAŁEK Artur Z SAMELA Andrzej 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:7) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
16. MKS Cargovia Kargowa - Fiber Nowogród Bobrzański II 8:1
3   C PONIEDZIAŁEK Artur Y SZYMCZAK Jarosław 3:1 (11:8, 11:4, 8:11, 11:4) ⇑
6   B KAMROWSKI Robert
PONIEDZIAŁEK Artur
X PAWLISIAK Lech
MĄCZKOWSKI Tomasz
3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
38. MKS Cargovia Kargowa - Olimpia Lubsko 8:0
6   B PONIEDZIAŁEK Artur
PONIEDZIAŁEK Sławomir
X LESIAK Dominika
LESIAK Monika
3:0 (11:7, 11:5, 13:11) ⇑
7   A PONIEDZIAŁEK Artur X MAKAREWICZ Kamila 3:0 (11:3, 11:6, 11:2) ⇑
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-02 17:30
46. Olimpia Lubsko - MKS Cargovia Kargowa 4:8
4   D LESIAK Dominika Z PONIEDZIAŁEK Artur 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇑
5   A STAWISKI Jacek
KAMIŃSKI Adam
W PONIEDZIAŁEK Artur
PONIEDZIAŁEK Sławomir
1:3 (12:14, 10:12, 13:11, 3:11) ⇑
10   C KAMIŃSKI Adam Z PONIEDZIAŁEK Artur 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) ⇓
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 10:00 ⇨ 2024-03-28 18:00
48. MKS Cargovia Kargowa - Budowlani Lubsko II 8:2
9   D PONIEDZIAŁEK Artur Y BOGDANOWICZ Mateusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr LOZTS Zawodnik Rok ur.
226 BĄCELA Przemysław 1978
243 BOGDANOWICZ Mateusz 2005
54 KAMIŃSKI Adam 1984
57 LESIAK Dominika 1996
424 MAKAREWICZ Kamila 1985
334 SAMELA Andrzej 1971
157 SZYMCZAK Jarosław 1979
333 WYBRANOWSKI Krzysztof 1993