Agnieszka Bakusiewicz
Numer zawodnika: 238
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 1991
Przynależność klubowa: UKS Dziesiątka Nowa Sól
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 60467
Numer licencji okres.: 9103
Data wydania: 11.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 ⇨ 2023-09-21 20:00
4. Dziesiątka Nowa Sól I - Dziesiątka Nowa Sól II 7:7
3   C BAKUSIEWICZ Agnieszka Y KUPCIW Piotr 2:3 (11:8, 11:4, 8:11, 9:11, 10:12) ⇓
5   A FICNER Zbigniew
BAKUSIEWICZ Agnieszka
W ŁYSIAK Krystyna
MATKOWSKI Sławomir
2:3 (8:11, 11:7, 11:8, 10:12, 8:11) ⇓
10   C BAKUSIEWICZ Agnieszka Z MATKOWSKI Sławomir 1:3 (11:7, 5:11, 8:11, 6:11) ⇓
12   C BAKUSIEWICZ Agnieszka W ŁYSIAK Krystyna 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 17:00
8. Jofrakuda Świebodzin II - Dziesiątka Nowa Sól III 8:0 walkower
4   D BĄCELA Przemysław Z BAKUSIEWICZ Agnieszka 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) -
6   B ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
X BAKUSIEWICZ Agnieszka
MARCINKOWSKI Bogusław
3:0 (11:5, 11:5, 11:1) -
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
14. Dziesiątka Nowa Sól III - Pogoń Wschowa 4:8
4   D BAKUSIEWICZ Agnieszka Z KOZŁOWSKI Zbigniew 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
6   B BAKUSIEWICZ Agnieszka
MARCINKOWSKI Bogusław
X BARON Zbigniew
SŁUPNY Dariusz
2:3 (7:11, 7:11, 11:9, 11:7, 8:11) ⇓
9   D BAKUSIEWICZ Agnieszka Y SŁUPNY Dariusz 0:3 (5:11, 9:11, 9:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
17. Zorza Mozów - Dziesiątka Nowa Sól III 4:8
4   D OTULAK Marcin Z BAKUSIEWICZ Agnieszka 3:0 (12:10, 11:9, 11:7) ⇓
6   B OTULAK Marcin
DRĄG Arkadiusz
X BAKUSIEWICZ Agnieszka
MARCINKOWSKI Bogusław
3:1 (11:7, 7:11, 11:3, 11:7) ⇓
10   C KAŃDUŁA Damian Z BAKUSIEWICZ Agnieszka 3:1 (5:11, 11:5, 11:9, 11:7) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
25. Dziesiątka Nowa Sól III - MKS Cargovia Kargowa 0:8
1   A BAKUSIEWICZ Agnieszka W WALICHT Patryk 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) ⇓
5   A BAKUSIEWICZ Agnieszka
ARDELLI Leszek
W POKORSKI Rafał
MOLENDA Michał
0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇓
7   A BAKUSIEWICZ Agnieszka X MOLENDA Michał 1:3 (3:11, 3:11, 11:9, 8:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
26. Dziesiątka Nowa Sól III - Fiber Nowogród Bobrzański II 5:8
2   B BAKUSIEWICZ Agnieszka X JARMOLONEK Daniel 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) ⇓
6   B BAKUSIEWICZ Agnieszka
ARDELLI Leszek
X SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
3:2 (11:6, 8:11, 9:11, 15:13, 11:6) ⇑
8   B BAKUSIEWICZ Agnieszka W MĄCZKOWSKI Tomasz 3:1 (9:11, 11:8, 11:4, 11:9) ⇑
13   B BAKUSIEWICZ Agnieszka Z SZYMCZAK Jarosław 0:3 (11:13, 8:11, 6:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 ⇨ 2023-12-02 12:00
35. ZKS Zielona Góra VI - Dziesiątka Nowa Sól III 8:2
4   D OTULAK Sebastian Z BAKUSIEWICZ Agnieszka 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇓
6   B DRĄG Wiktor
BŁASZCZYK Jakub
X BAKUSIEWICZ Agnieszka
GIERLACH Bogusław
3:0 (11:6, 11:4, 11:7) ⇓
10   C DRĄG Wiktor Z BAKUSIEWICZ Agnieszka 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
37. Dziesiątka Nowa Sól III - Fiber Nowogród Bobrzański I 8:5
4   D BAKUSIEWICZ Agnieszka Z BABIAK Filip 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇓
6   B BAKUSIEWICZ Agnieszka
ARDELLI Leszek
X PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
0:3 (6:11, 4:11, 9:11) ⇓
9   D BAKUSIEWICZ Agnieszka Y BABIAK Emanuel 1:3 (10:12, 11:13, 11:8, 9:11) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 10:00
61. Fiber Nowogród Bobrzański I - Dziesiątka Nowa Sól III 8:3
4   D JANUSZ Marek Z BAKUSIEWICZ Agnieszka 3:1 (7:11, 11:5, 11:9, 11:4) ⇓
6   B PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
X BAKUSIEWICZ Agnieszka
MARCINKOWSKI Bogusław
3:1 (9:11, 15:13, 11:6, 11:9) ⇓
10   C BABIAK Filip Z BAKUSIEWICZ Agnieszka 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:6) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 10:00
62. Fiber Nowogród Bobrzański II - Dziesiątka Nowa Sól III 8:5
4   D SZYMCZAK Jarosław Z BAKUSIEWICZ Agnieszka 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) ⇑
5   A PAWLISIAK Lech
ZIAJA Maciej
W BAKUSIEWICZ Agnieszka
MARCINKOWSKI Bogusław
3:1 (5:11, 11:4, 11:7, 12:10) ⇓
10   C PAWLISIAK Lech Z BAKUSIEWICZ Agnieszka 3:2 (11:7, 12:14, 3:11, 14:12, 11:7) ⇓
13   B JARMOLONEK Daniel Z BAKUSIEWICZ Agnieszka 3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 14:12) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 10:00
64. Dziesiątka Nowa Sól III - Jofrakuda Świebodzin II 8:3
2   B BAKUSIEWICZ Agnieszka X ZYMA Witalij 2:3 (8:11, 18:16, 10:12, 11:5, 10:12) ⇓
5   A BAKUSIEWICZ Agnieszka
MARCINKOWSKI Bogusław
W ŁUCZAK Rafał
ZYMA Witalij
3:0 (11:8, 11:5, 11:5) ⇑
8   B BAKUSIEWICZ Agnieszka W JOŚKO Krzysztof 3:2 (11:5, 11:8, 8:11, 9:11, 16:14) ⇑