Mateusz Bogdanowicz
Numer zawodnika: 243
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: MLKS Budowlani Lubsko
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 42147
Numer licencji okres.: 10061
Data wydania: 19.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 11:00
1. KSTS Podmokle Wielkie - Budowlani Lubsko 3:8
4   D KANIA Natan Z BOGDANOWICZ Mateusz 2:3 (11:6, 8:11, 16:14, 9:11, 6:11) ⇑
6   B KANIA Przemysław
KANIA Natan
X BOGDANOWICZ Mateusz
MUSIELAK Dariusz
3:2 (11:4, 8:11, 2:11, 11:5, 11:7) ⇓
10   C PRZĄDKA Marek Z BOGDANOWICZ Mateusz 3:1 (11:6, 11:13, 11:8, 11:7) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 14:00
9. Budowlani Lubsko II - ZKS Zielona Góra VI 0:8
2   B BOGDANOWICZ Mateusz X BŁASZCZYK Jakub 0:3 (12:14, 8:11, 4:11) ⇓
5   A BOGDANOWICZ Mateusz
FRANCZAK Sandra
W OTULAK Sebastian
SZKWAREK Marcin
1:3 (13:11, 5:11, 10:12, 3:11) ⇓
8   B BOGDANOWICZ Mateusz W SZKWAREK Marcin 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 18:00
11. Budowlani Lubsko - Uczniak Szprotawa 6:8
3   C BOGDANOWICZ Mateusz Y BLACHA Henryk 1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 7:11) ⇓
6   B BOGDANOWICZ Mateusz
BEREŹNICKI Arkadiusz
X KOZŁOWSKI Krzysztof
BLACHA Henryk
1:3 (11:13, 8:11, 11:9, 6:11) ⇓
10   C BOGDANOWICZ Mateusz Z KOZŁOWSKI Krzysztof 0:3 (11:13, 6:11, 10:12) ⇓
12   C BOGDANOWICZ Mateusz W ZJAWIN Wiesław 0:3 (2:11, 4:11, 2:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
21. Fiber Nowogród Bobrzański II - Budowlani Lubsko II 4:8
3   C MĄCZKOWSKI Tomasz Y BOGDANOWICZ Mateusz 0:3 (6:11, 3:11, 13:15) ⇑
6   B PAWLISIAK Lech
JARMOLONEK Daniel
X BOGDANOWICZ Mateusz
KUCHARSKI Fabian
1:3 (11:13, 13:15, 11:7, 9:11) ⇑
9   D DROSZCZAK Stanisław Y BOGDANOWICZ Mateusz 0:3 (6:11, 3:11, 1:11) ⇑
11   A ZIAJA Maciej Y BOGDANOWICZ Mateusz 3:0 (11:6, 11:4, 12:10) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 17:00
30. Jofrakuda Świebodzin II - Budowlani Lubsko II 2:8
3   C BĄCELA Przemysław Y BOGDANOWICZ Mateusz 1:3 (10:12, 11:13, 11:8, 6:11) ⇑
6   B KONSTANTY Piotr
BĄCELA Przemysław
X DEKA Jan
BOGDANOWICZ Mateusz
3:2 (9:11, 11:9, 4:11, 11:9, 14:12) ⇓
9   D KONSTANTY Piotr Y BOGDANOWICZ Mateusz 1:3 (10:12, 9:11, 11:9, 9:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 14:00 ⇨ 2023-12-08 19:30
32. Budowlani Lubsko II - Pogoń Wschowa 8:5
4   D BOGDANOWICZ Mateusz Z BARON Zbigniew 3:0 (11:2, 11:7, 11:8) ⇑
6   B BOGDANOWICZ Mateusz
BEREŹNICKI Arkadiusz
X BARON Zbigniew
GÓRCZEWSKI Aleksander
0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇓
9   D BOGDANOWICZ Mateusz Y SŁUPNY Kamil 3:0 (11:3, 11:8, 11:5) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00
39. Zorza Mozów - Budowlani Lubsko II 8:2
2   B KAŃDUŁA Damian X BOGDANOWICZ Mateusz 3:2 (11:7, 9:11, 7:11, 11:9, 11:8) ⇓
6   B KAŃDUŁA Damian
SAMELA Andrzej
X BOGDANOWICZ Mateusz
BEREŹNICKI Arkadiusz
3:0 (11:5, 11:8, 11:3) ⇓
7   A KOZŁOWSKI Dawid X BOGDANOWICZ Mateusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00
43. Budowlani Lubsko II - MKS Cargovia Kargowa 1:8
3   C BOGDANOWICZ Mateusz Y PONIEDZIAŁEK Sławomir 0:3 (6:11, 2:11, 6:11) ⇓
6   B BOGDANOWICZ Mateusz
BEREŹNICKI Arkadiusz
X POKORSKI Rafał
PONIEDZIAŁEK Sławomir
3:0 (11:6, 11:9, 11:6) ⇑
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00
47. ZKS Zielona Góra VI - Budowlani Lubsko II 8:2
4   D SZKWAREK Marcin Z BOGDANOWICZ Mateusz 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) ⇓
6   B SZKWAREK Marcin
DRĄG Wiktor
X BOGDANOWICZ Mateusz
PUŁAWSKA Amelia
3:0 (12:10, 11:5, 11:8) ⇓
10   C DRĄG Wiktor Z BOGDANOWICZ Mateusz 3:0 (11:9, 11:4, 11:8) ⇓
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 10:00 ⇨ 2024-03-28 18:00
48. MKS Cargovia Kargowa - Budowlani Lubsko II 8:2
3   C POKORSKI Rafał Y BOGDANOWICZ Mateusz 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) ⇓
6   B POKORSKI Rafał
PONIEDZIAŁEK Sławomir
X BOGDANOWICZ Mateusz
PUŁAWSKA Amelia
3:0 (13:11, 11:4, 11:8) ⇓
9   D PONIEDZIAŁEK Artur Y BOGDANOWICZ Mateusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) ⇓
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 14:00
50. Pogoń Wschowa - Budowlani Lubsko II 8:2
3   C SMAGAŁA Jakub Y BOGDANOWICZ Mateusz 1:3 (11:7, 7:11, 3:11, 10:12) ⇑
6   B STASIK Mateusz
SMAGAŁA Jakub
X BOGDANOWICZ Mateusz
PUŁAWSKA Amelia
0:3 (11:13, 11:13, 9:11) ⇑
9   D KOZŁOWSKI Zbigniew Y BOGDANOWICZ Mateusz 3:0 (11:3, 11:5, 12:10) ⇓
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-26 17:30
53. Olimpia Lubsko - Budowlani Lubsko II 5:8
4   D LESIAK Dominika Z BOGDANOWICZ Mateusz 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 11:13) ⇑
5   A LESIAK Dominika
LESIAK Monika
W BOGDANOWICZ Mateusz
STANIEWSKI Mateusz
1:3 (8:11, 6:11, 11:9, 5:11) ⇑
10   C KAMIŃSKI Adam Z BOGDANOWICZ Mateusz 3:1 (11:9, 13:11, 8:11, 11:8) ⇓
13   B STAWISKI Jacek Z BOGDANOWICZ Mateusz 2:3 (11:8, 6:11, 7:11, 11:4, 8:11) ⇑