Arkadiusz Bereźnicki
Numer zawodnika: 249
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1979
Przynależność klubowa: MLKS Budowlani Lubsko
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 66587
Numer licencji okres.: 10086
Data wydania: 19.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
3. Dziesiątka Nowa Sól III - Budowlani Lubsko II 8:3
3   C BELARDO Paolo Y BEREŹNICKI Arkadiusz 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) ⇓
6   B FUDALEJ Mariusz
ARDELLI Leszek
X DEKA Jan
BEREŹNICKI Arkadiusz
3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇓
9   D GIERLACH Bogusław Y BEREŹNICKI Arkadiusz 3:0 (11:4, 11:9, 11:3) ⇓
11   A FUDALEJ Mariusz Y BEREŹNICKI Arkadiusz 3:2 (5:11, 11:7, 12:14, 11:7, 11:8) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 14:00
9. Budowlani Lubsko II - ZKS Zielona Góra VI 0:8
3   C BEREŹNICKI Arkadiusz Y OTULAK Sebastian 1:3 (2:11, 11:8, 7:11, 7:11) ⇓
6   B BEREŹNICKI Arkadiusz
KRZYWIECKI Zdzisław
X MARCINKIEWICZ Laura
BŁASZCZYK Jakub
1:3 (13:11, 10:12, 6:11, 6:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 18:00
11. Budowlani Lubsko - Uczniak Szprotawa 6:8
4   D BEREŹNICKI Arkadiusz Z KOZŁOWSKI Krzysztof 0:3 (6:11, 2:11, 5:11) ⇓
6   B BOGDANOWICZ Mateusz
BEREŹNICKI Arkadiusz
X KOZŁOWSKI Krzysztof
BLACHA Henryk
1:3 (11:13, 8:11, 11:9, 6:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 15:30
26. ŻSTS Żagań II - Budowlani Lubsko 5:8
2   B ŁAKOTA Łukasz X BEREŹNICKI Arkadiusz 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) ⇓
6   B PŁOCEK Tomasz
ŁAKOTA Łukasz
X BEREŹNICKI Arkadiusz
JASINSKI Eugeniusz
3:1 (8:11, 18:16, 11:8, 11:7) ⇓
7   A BUDAKOWSKI Andrzej X BEREŹNICKI Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 14:00 ⇨ 2023-12-08 19:30
32. Budowlani Lubsko II - Pogoń Wschowa 8:5
3   C BEREŹNICKI Arkadiusz Y SŁUPNY Kamil 3:0 (11:5, 11:7, 20:18) ⇑
6   B BOGDANOWICZ Mateusz
BEREŹNICKI Arkadiusz
X BARON Zbigniew
GÓRCZEWSKI Aleksander
0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇓
10   C BEREŹNICKI Arkadiusz Z BARON Zbigniew 3:0 (11:7, 15:13, 11:8) ⇑
12   C BEREŹNICKI Arkadiusz W GÓRCZEWSKI Aleksander 0:3 (6:11, 7:11, 11:13) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00
39. Zorza Mozów - Budowlani Lubsko II 8:2
4   D SAMELA Andrzej Z BEREŹNICKI Arkadiusz 1:3 (9:11, 7:11, 11:5, 5:11) ⇑
6   B KAŃDUŁA Damian
SAMELA Andrzej
X BOGDANOWICZ Mateusz
BEREŹNICKI Arkadiusz
3:0 (11:5, 11:8, 11:3) ⇓
10   C WYBRANOWSKI Krzysztof Z BEREŹNICKI Arkadiusz 3:0 (11:8, 13:11, 11:3) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00
43. Budowlani Lubsko II - MKS Cargovia Kargowa 1:8
4   D BEREŹNICKI Arkadiusz Z POKORSKI Rafał 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) ⇓
6   B BOGDANOWICZ Mateusz
BEREŹNICKI Arkadiusz
X POKORSKI Rafał
PONIEDZIAŁEK Sławomir
3:0 (11:6, 11:9, 11:6) ⇑
9   D BEREŹNICKI Arkadiusz Y PONIEDZIAŁEK Sławomir 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) ⇓
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 10:00 ⇨ 2024-03-28 18:00
48. MKS Cargovia Kargowa - Budowlani Lubsko II 8:2
4   D KAMROWSKI Robert Z BEREŹNICKI Arkadiusz 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 10:12) ⇑
5   A KAMROWSKI Robert
MOLENDA Michał
W BEREŹNICKI Arkadiusz
PUŁAWSKA Helena
3:1 (11:8, 11:8, 5:11, 11:5) ⇓
10   C POKORSKI Rafał Z BEREŹNICKI Arkadiusz 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 11:00
50. Budowlani Lubsko - Spartakus Otyń 2:8
3   C BEREŹNICKI Arkadiusz Y SOKOŁOWSKI Wojciech 3:2 (14:12, 11:8, 6:11, 6:11, 11:9) ⇑
6   B BEREŹNICKI Arkadiusz
STANIEWSKI Mateusz
X SOKOŁOWSKI Wojciech
CYRULIK Bartosz
0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇓
10   C BEREŹNICKI Arkadiusz Z CYRULIK Bartosz 1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 9:11) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 11:00
53. Budowlani Lubsko - Dziesiątka Nowa Sól I 1:8
2   B BEREŹNICKI Arkadiusz X FRYDRYCHOWICZ Jacek 1:3 (6:11, 12:10, 8:11, 8:11) ⇓
6   B BEREŹNICKI Arkadiusz
JASINSKI Eugeniusz
X FRYDRYCHOWICZ Jacek
KOZŁOWSKI Adam
0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇓