Mateusz Staniewski
Numer zawodnika: 257
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1999
Przynależność klubowa: MLKS Budowlani Lubsko
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 46259
Numer licencji okres.: 10095
Data wydania: 19.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
3. Dziesiątka Nowa Sól III - Budowlani Lubsko II 8:3
1   A FUDALEJ Mariusz W STANIEWSKI Mateusz 2:3 (7:11, 7:11, 11:7, 11:5, 10:12) ⇑
5   A BELARDO Paolo
GIERLACH Bogusław
W JASINSKI Eugeniusz
STANIEWSKI Mateusz
3:0 (13:11, 11:7, 11:8) ⇓
8   B ARDELLI Leszek W STANIEWSKI Mateusz 1:3 (11:5, 7:11, 5:11, 9:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 15:00
6. Teja Łęknica II - Budowlani Lubsko 4:8
4   D MIKOŁAJCZUK Leszek Z STANIEWSKI Mateusz 3:2 (11:4, 11:6, 5:11, 9:11, 11:7) ⇓
6   B TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
X JASINSKI Eugeniusz
STANIEWSKI Mateusz
3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇓
10   C MOLCH Ulrich Z STANIEWSKI Mateusz 2:3 (11:4, 11:3, 10:12, 3:11, 5:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 14:00
20. Budowlani Lubsko II - Olimpia Lubsko 8:0
1   A STANIEWSKI Mateusz W KAMIŃSKI Adam 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) ⇑
6   B STANIEWSKI Mateusz
PUŁAWSKA Helena
X LESIAK Dominika
LESIAK Monika
3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:9) ⇑
7   A STANIEWSKI Mateusz X LESIAK Dominika 3:1 (11:7, 13:11, 7:11, 11:7) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
21. Fiber Nowogród Bobrzański II - Budowlani Lubsko II 4:8
2   B JARMOLONEK Daniel X STANIEWSKI Mateusz 0:3 (8:11, 13:15, 7:11) ⇑
5   A ZIAJA Maciej
MĄCZKOWSKI Tomasz
W STANIEWSKI Mateusz
PUŁAWSKA Helena
3:0 (11:9, 12:10, 12:10) ⇓
7   A ZIAJA Maciej X STANIEWSKI Mateusz 3:2 (10:12, 11:8, 11:8, 7:11, 12:10) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 17:00
30. Jofrakuda Świebodzin II - Budowlani Lubsko II 2:8
1   A ŚLIWA Piotr W STANIEWSKI Mateusz 1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 9:11) ⇑
5   A ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
W STANIEWSKI Mateusz
PUŁAWSKA Helena
0:3 (5:11, 9:11, 3:11) ⇑
8   B ZYMA Witalij W STANIEWSKI Mateusz 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 3:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 14:00 ⇨ 2023-12-08 19:30
32. Budowlani Lubsko II - Pogoń Wschowa 8:5
1   A STANIEWSKI Mateusz W GÓRCZEWSKI Aleksander 1:3 (14:12, 9:11, 11:13, 7:11) ⇓
5   A STANIEWSKI Mateusz
MATLĄG Andrzej
W STASIK Mateusz
SŁUPNY Kamil
3:2 (1:11, 11:1, 11:6, 9:11, 12:10) ⇑
7   A STANIEWSKI Mateusz X STASIK Mateusz 2:3 (12:10, 11:8, 2:11, 2:11, 8:11) ⇓
11   A STANIEWSKI Mateusz Y SŁUPNY Kamil 3:0 (11:1, 11:5, 11:8) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00
39. Zorza Mozów - Budowlani Lubsko II 8:2
1   A KOZŁOWSKI Dawid W STANIEWSKI Mateusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇓
5   A WYBRANOWSKI Krzysztof
KOZŁOWSKI Dawid
W STANIEWSKI Mateusz
PUŁAWSKA Amelia
3:1 (11:6, 9:11, 11:3, 11:9) ⇓
8   B KAŃDUŁA Damian W STANIEWSKI Mateusz 3:1 (5:11, 11:8, 14:12, 11:9) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 14:00
43. Budowlani Lubsko II - MKS Cargovia Kargowa 1:8
1   A STANIEWSKI Mateusz W MOLENDA Michał 1:3 (7:11, 10:12, 11:9, 6:11) ⇓
5   A STANIEWSKI Mateusz
PUŁAWSKA Helena
W MOLENDA Michał
WALICHT Patryk
0:3 (21:23, 6:11, 10:12) ⇓
7   A STANIEWSKI Mateusz X WALICHT Patryk 0:3 (14:16, 4:11, 7:11) ⇓
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00
47. ZKS Zielona Góra VI - Budowlani Lubsko II 8:2
2   B ZAWADKA Kaja X STANIEWSKI Mateusz 3:1 (11:6, 11:4, 10:12, 11:1) ⇓
7   A BŁASZCZYK Jakub X STANIEWSKI Mateusz 3:2 (12:10, 4:11, 13:11, 5:11, 11:7) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 11:00
50. Budowlani Lubsko - Spartakus Otyń 2:8
1   A STANIEWSKI Mateusz W STASIK Tomasz 0:3 (8:11, 2:11, 9:11) ⇓
6   B BEREŹNICKI Arkadiusz
STANIEWSKI Mateusz
X SOKOŁOWSKI Wojciech
CYRULIK Bartosz
0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇓
7   A STANIEWSKI Mateusz X LOPKO Bartłomiej 2:3 (9:11, 11:7, 9:11, 11:8, 6:11) ⇓
5pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-26 17:30
53. Olimpia Lubsko - Budowlani Lubsko II 5:8
1   A PUZIO Lena W STANIEWSKI Mateusz 3:0 (11:5, 11:4, 11:9) ⇓
5   A LESIAK Dominika
LESIAK Monika
W BOGDANOWICZ Mateusz
STANIEWSKI Mateusz
1:3 (8:11, 6:11, 11:9, 5:11) ⇑
8   B STAWISKI Jacek W STANIEWSKI Mateusz 1:3 (11:9, 5:11, 10:12, 6:11) ⇑
12   C KAMIŃSKI Adam W STANIEWSKI Mateusz 3:2 (11:7, 5:11, 11:6, 6:11, 11:9) ⇓