Stanisław Staniowski
Numer zawodnika: 264
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: ZKS Zielona Góra
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 49202
Numer licencji okres.: 835
Data wydania: 10.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00
6. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - ZKS Zielona Góra V 1:9
3 1 B STANIOWSKI Stanisław Y STANIOWSKI Dawid 2:3 (8:11, 12:10, 9:11, 11:8, 9:11) ⇓
5 1 A STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
X SROCZYŃSKI Paweł
STAMIROWSKI Krzysztof
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
9 1 B STANIOWSKI Stanisław X BRYK Alan 0:3 (11:13, 7:11, 3:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 15:00
7. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Spójnia Ośno Lubuskie 3:7
2 2 C STANIOWSKI Stanisław W HAJKOWICZ Paweł 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇑
6 2 C STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
W HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
2:3 (8:11, 9:11, 15:13, 11:6, 10:12) ⇓
8 2 C STANIOWSKI Stanisław Z MALEWICZ Kacper 2:3 (11:8, 11:7, 9:11, 9:11, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
18. Wulmar Słubice II - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 5:5
2 2 C ROGOWSKI Mirosław W STANIOWSKI Stanisław 3:1 (11:7, 8:11, 12:10, 11:4) ⇓
5 1 A ROGOWSKI Mirosław
SZUPLAK Marek
X STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
3:2 (12:10, 8:11, 11:9, 8:11, 11:9) ⇓
10 2 D KASZUBA Grzegorz W STANIOWSKI Stanisław 1:3 (11:4, 8:11, 5:11, 5:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
20. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Gorzovia Gorzów Wlkp. II 6:4
2 2 C STANIOWSKI Stanisław W MANIEWSKI Adam 3:2 (8:11, 9:11, 11:4, 11:7, 11:7) ⇑
6 2 C STANIOWSKI Stanisław
SISANOVAS Ignas
W KOWALCZYK Andrzej
RÓŻYCKI Daniel
3:2 (21:19, 6:11, 11:8, 2:11, 11:8) ⇑
8 2 C STANIOWSKI Stanisław Z RÓŻYCKI Daniel 3:2 (5:11, 11:7, 8:11, 11:8, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00
29. Jofrakuda Świebodzin - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 6:4
2 2 C SZWER Marek W STANIOWSKI Stanisław 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) ⇑
6 2 C SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
W STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
3:0 (13:11, 14:12, 11:9) ⇓
10 2 D STARSZAK Szymon W STANIOWSKI Stanisław 1:3 (15:13, 11:13, 9:11, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-28 20:00
40. Warta Kostrzyn nad Odrą - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 3:7
1 1 A GRZĘDA Marek X STANIOWSKI Stanisław 2:3 (11:13, 11:8, 5:11, 11:9, 3:11) ⇑
5 1 A SZYSZKOWSKI Łukasz
GRZĘDA Marek
X STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
2:3 (11:8, 9:11, 11:8, 8:11, 9:11) ⇑
9 1 B WOŹNIAK Arkadiusz X STANIOWSKI Stanisław 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 ⇨ 2023-12-05 18:30
46. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Kijowianka Kije 2:8
1 1 A STANIOWSKI Stanisław X MIKOŁAJCZAK Maciej 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 8:11) ⇓
6 2 C STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
W WĘGRZYŃSKI Adrian
MIKOŁAJCZAK Maciej
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇓
7 1 A STANIOWSKI Stanisław Y STOCIK Krzysztof 2:3 (12:10, 6:11, 7:11, 11:6, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 11:00 ⇨ 2023-12-12 18:00
51. Teja Łęknica - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 7:3
2 2 C IWUĆ Przemysław W STANIOWSKI Stanisław 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇓
6 2 C SZAŁĘGA Jacek
MARACZ Bartłomiej
W STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
0:3 (11:13, 8:11, 6:11) ⇑
10 2 D DYMIŃSKI Krzysztof W STANIOWSKI Stanisław 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 14:12) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 12:00
59. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Gorzovia Gorzów Wlkp. III 10:0
3 1 B STANIOWSKI Stanisław Y WASIELEWSKI Tomasz 3:0 (12:10, 11:3, 11:7) ⇑
5 1 A STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
X ASZYJCZYK Jacek
MARCINKIEWICZ Krzysztof
3:0 (11:4, 11:8, 11:7) ⇑
9 1 B STANIOWSKI Stanisław X MARCINKIEWICZ Krzysztof 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 12:00 ⇨ 2024-01-24 20:00
62. Pełcz Górki Noteckie - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 7:3
3 1 B CHOJNACKI Rafał Y STANIOWSKI Stanisław 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) ⇑
5 1 A WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
X STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
3:0 (11:8, 11:7, 13:11) ⇓
7 1 A WIECZORKIEWICZ Marcin Y STANIOWSKI Stanisław 3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:6) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 12:00
83. Gorzovia Gorzów Wlkp. III - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 2:8
3 1 B MARCINKIEWICZ Krzysztof Y STANIOWSKI Stanisław 1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 2:11) ⇑
5 1 A ASZYJCZYK Jacek
BŁASZCZAK Roman
X BINCZAROWSKI Jan
STANIOWSKI Stanisław
0:3 (7:11, 9:11, 11:13) ⇑
7 1 A ASZYJCZYK Jacek Y STANIOWSKI Stanisław 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 6:11) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 12:00 ⇨ 2024-03-23 16:00
86. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Warta Kostrzyn nad Odrą 7:3
1 1 A STANIOWSKI Stanisław X GRZĘDA Marek 3:0 (11:4, 13:11, 11:8) ⇑
5 1 A GROBELNA Marlena
STANIOWSKI Stanisław
X GRZĘDA Sylwester
GRZĘDA Marek
1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 8:11) ⇓
7 1 A STANIOWSKI Stanisław Y WOŹNIAK Arkadiusz 3:0 (11:6, 15:13, 11:7) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-06 12:00 ⇨ 2024-04-04 20:00
90. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Wulmar Słubice II 6:4
3 1 B STANIOWSKI Stanisław Y ROGOWSKI Mirosław 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇓
5 1 A STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
X ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
3:1 (12:10, 11:9, 8:11, 11:7) ⇑
9 1 B STANIOWSKI Stanisław X ŁOWIECKI Przemysław 3:1 (11:2, 9:11, 11:7, 11:9) ⇑