Piotr Matkowski
Numer zawodnika: 268
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2011
Przynależność klubowa: ZKS Zielona Góra
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 52635
Numer licencji okres.: 831
Data wydania: 10.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00
6. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - ZKS Zielona Góra V 1:9
2 2 C MATKOWSKI Piotr W BŁASZCZYK Maciej 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇓
5 1 A STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
X SROCZYŃSKI Paweł
STAMIROWSKI Krzysztof
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 15:00
7. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Spójnia Ośno Lubuskie 3:7
3 1 B MATKOWSKI Piotr Y RUDOMINA Sławomir 0:3 (2:11, 6:11, 2:11) ⇓
6 2 C STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
W HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
2:3 (8:11, 9:11, 15:13, 11:6, 10:12) ⇓
9 1 B MATKOWSKI Piotr X MICHALSKI Filip 3:0 (11:6, 13:11, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
18. Wulmar Słubice II - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 5:5
3 1 B DONIGIEWICZ Ireneusz Y MATKOWSKI Piotr 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) ⇑
5 1 A ROGOWSKI Mirosław
SZUPLAK Marek
X STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
3:2 (12:10, 8:11, 11:9, 8:11, 11:9) ⇓
7 1 A SZUPLAK Marek Y MATKOWSKI Piotr 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 17:00
29. Jofrakuda Świebodzin - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 6:4
4 2 D STARSZAK Szymon Z MATKOWSKI Piotr 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:6) ⇓
6 2 C SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
W STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
3:0 (13:11, 14:12, 11:9) ⇓
8 2 C SZWER Marek Z MATKOWSKI Piotr 3:2 (5:11, 11:9, 5:11, 11:9, 12:10) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-28 20:00
40. Warta Kostrzyn nad Odrą - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 3:7
3 1 B WOŹNIAK Arkadiusz Y MATKOWSKI Piotr 3:1 (11:6, 11:3, 5:11, 11:4) ⇓
5 1 A SZYSZKOWSKI Łukasz
GRZĘDA Marek
X STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
2:3 (11:8, 9:11, 11:8, 8:11, 9:11) ⇑
7 1 A GRZĘDA Marek Y MATKOWSKI Piotr 1:3 (12:10, 8:11, 8:11, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 ⇨ 2023-12-05 18:30
46. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Kijowianka Kije 2:8
4 2 D MATKOWSKI Piotr Z WŁOSEK Mirosław 2:3 (11:9, 15:17, 8:11, 11:5, 8:11) ⇓
6 2 C STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
W WĘGRZYŃSKI Adrian
MIKOŁAJCZAK Maciej
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇓
10 2 D MATKOWSKI Piotr W WĘGRZYŃSKI Adrian 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 11:00 ⇨ 2023-12-12 18:00
51. Teja Łęknica - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 7:3
4 2 D DYMIŃSKI Krzysztof Z MATKOWSKI Piotr 1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 6:11) ⇑
6 2 C SZAŁĘGA Jacek
MARACZ Bartłomiej
W STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
0:3 (11:13, 8:11, 6:11) ⇑
8 2 C IWUĆ Przemysław Z MATKOWSKI Piotr 3:2 (11:4, 11:8, 7:11, 9:11, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 12:00
59. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Gorzovia Gorzów Wlkp. III 10:0
1 1 A MATKOWSKI Piotr X MARCINKIEWICZ Krzysztof 3:2 (9:11, 11:7, 4:11, 11:9, 11:3) ⇑
5 1 A STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
X ASZYJCZYK Jacek
MARCINKIEWICZ Krzysztof
3:0 (11:4, 11:8, 11:7) ⇑
7 1 A MATKOWSKI Piotr Y WASIELEWSKI Tomasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 12:00 ⇨ 2024-01-24 20:00
62. Pełcz Górki Noteckie - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 7:3
1 1 A WIECZORKIEWICZ Marcin X MATKOWSKI Piotr 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) ⇓
5 1 A WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
X STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
3:0 (11:8, 11:7, 13:11) ⇓
9 1 B CHOJNACKI Rafał X MATKOWSKI Piotr 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:8) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 12:00 ⇨ 2024-03-23 16:00
86. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Warta Kostrzyn nad Odrą 7:3
2 2 C MATKOWSKI Piotr W GRZĘDA Sylwester 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:8) ⇑
8 2 C MATKOWSKI Piotr Z BARANIECKI Mirosław 3:2 (8:11, 10:12, 11:8, 11:9, 11:7) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-06 12:00 ⇨ 2024-04-04 20:00
90. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Wulmar Słubice II 6:4
1 1 A MATKOWSKI Piotr X ŁOWIECKI Przemysław 3:2 (11:3, 11:4, 5:11, 9:11, 11:7) ⇑
5 1 A STANIOWSKI Stanisław
MATKOWSKI Piotr
X ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
3:1 (12:10, 11:9, 8:11, 11:7) ⇑
7 1 A MATKOWSKI Piotr Y ROGOWSKI Mirosław 3:1 (8:11, 14:12, 11:8, 14:12) ⇑