Marek Prządka
Numer zawodnika: 274
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1972
Przynależność klubowa: KSTS Podmokle Wielkie
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 39494
Numer licencji okres.: 9718
Data wydania: 15.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 11:00
1. KSTS Podmokle Wielkie - Budowlani Lubsko 3:8
3   C PRZĄDKA Marek Y KOPECKI Andrzej 0:3 (2:11, 9:11, 2:11) ⇓
5   A PRZĄDKA Marek
TABERSKI Łukasz
W KOPECKI Andrzej
MATLĄG Łukasz
0:3 (9:11, 10:12, 10:12) ⇓
10   C PRZĄDKA Marek Z BOGDANOWICZ Mateusz 3:1 (11:6, 11:13, 11:8, 11:7) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 18:00
10. Uczniak Szprotawa - KSTS Podmokle Wielkie 7:7
1   A ZJAWIN Wiesław W PRZĄDKA Marek 0:3 (6:11, 7:11, 10:12) ⇑
6   B KOZŁOWSKI Krzysztof
BLACHA Henryk
X PRZĄDKA Marek
LEMANOWICZ Tomasz
3:1 (11:6, 15:13, 6:11, 11:9) ⇓
8   B MAŁACHOWSKI Dariusz W PRZĄDKA Marek 3:1 (9:11, 11:8, 11:4, 11:3) ⇓
12   C BLACHA Henryk W PRZĄDKA Marek 1:3 (3:11, 11:7, 8:11, 8:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00
12. KSTS Podmokle Wielkie - Tęcza Krosno Odrzańskie 8:2
2   B PRZĄDKA Marek X KRUPA Jarosław 3:1 (11:7, 11:9, 16:18, 11:9) ⇑
6   B KANIA Natan
PRZĄDKA Marek
X BIEKISZ Paweł
MENIO Jacek
3:0 (11:3, 11:6, 11:8) ⇑
8   B PRZĄDKA Marek W BIEKISZ Paweł 3:1 (11:7, 11:3, 8:11, 11:3) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
19. Dziesiątka Nowa Sól II - KSTS Podmokle Wielkie 8:5
3   C ŁYSKAWKA Dawid Y PRZĄDKA Marek 0:3 (10:12, 7:11, 9:11) ⇑
5   A FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
W KANIA Natan
PRZĄDKA Marek
3:0 (11:5, 11:7, 13:11) ⇓
9   D FUDALEJ Mariusz Y PRZĄDKA Marek 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) ⇑
11   A ŁYSIAK Krystyna Y PRZĄDKA Marek 3:2 (11:9, 11:9, 11:13, 10:12, 11:3) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 11:00
23. KSTS Podmokle Wielkie - Prus Żary 6:8
2   B PRZĄDKA Marek X POLANOWSKA Ewa 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 6:11) ⇓
5   A KANIA Natan
PRZĄDKA Marek
W NOWAK Marek
KORKUŚ Krzysztof
0:3 (6:11, 8:11, 1:11) ⇓
8   B PRZĄDKA Marek W KORKUŚ Krzysztof 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) ⇓
13   B PRZĄDKA Marek Z NOWAK Marek 1:3 (13:15, 11:5, 4:11, 7:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00
34. KSTS Podmokle Wielkie - Dziesiątka Nowa Sól I 5:8
3   C PRZĄDKA Marek Y BELARDO Paolo 2:3 (7:11, 11:9, 8:11, 11:6, 9:11) ⇓
5   A PRZĄDKA Marek
LEMANOWICZ Tomasz
W FICNER Zbigniew
GAC Krzysztof
0:3 (7:11, 9:11, 10:12) ⇓
10   C PRZĄDKA Marek Z KOZŁOWSKI Adam 3:1 (6:11, 11:4, 11:6, 11:5) ⇑
12   C PRZĄDKA Marek W FICNER Zbigniew 0:3 (8:11, 5:11, 12:14) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 11:00 ⇨ 2023-12-23 11:00
45. KSTS Podmokle Wielkie - Spartakus Otyń 8:3
4   D PRZĄDKA Marek Z MUCHA Mateusz 3:2 (5:11, 12:10, 7:11, 15:13, 11:5) ⇑
5   A KANIA Bartosz
PRZĄDKA Marek
W LOPKO Bartłomiej
STASIK Tomasz
1:3 (6:11, 3:11, 12:10, 9:11) ⇓
9   D PRZĄDKA Marek Y LOPKO Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) ⇑
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 11:00
57. KSTS Podmokle Wielkie - Teja Łęknica II 8:3
3   C PRZĄDKA Marek Y TRĄBIŃSKI Marek 3:1 (11:3, 8:11, 11:3, 13:11) ⇑
5   A KANIA Natan
PRZĄDKA Marek
W SZAŁĘGA Jacek
MOLCH Ulrich
0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇓
10   C PRZĄDKA Marek Z IWUĆ Stefan 3:1 (11:9, 14:12, 9:11, 11:7) ⇑
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 11:00 ⇨ 2024-04-13 11:00
61. KSTS Podmokle Wielkie - Dziesiątka Nowa Sól II 8:4
2   B PRZĄDKA Marek X FUDALEJ Mariusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) ⇑
5   A KANIA Przemysław
PRZĄDKA Marek
W ŁYSIAK Krystyna
MATKOWSKI Sławomir
3:2 (8:11, 13:11, 8:11, 11:4, 11:8) ⇑
8   B PRZĄDKA Marek W ŁYSIAK Krystyna 3:0 (11:1, 11:3, 11:7) ⇑
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 10:00
62. Tęcza Krosno Odrzańskie - KSTS Podmokle Wielkie 8:3
3   C BUJANOWSKI Zbigniew Y PRZĄDKA Marek 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇓
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 11:00
64. KSTS Podmokle Wielkie - ŻSTS Żagań II 8:3
2   B PRZĄDKA Marek X FITURSKI Radosław 3:1 (11:3, 8:11, 11:8, 11:4) ⇑
6   B PRZĄDKA Marek
TABERSKI Łukasz
X PŁOCEK Tomasz
FITURSKI Radosław
3:0 (11:2, 11:7, 11:8) ⇑
8   B PRZĄDKA Marek W RADY Sławomir 3:1 (10:12, 11:4, 11:4, 11:9) ⇑