Sylwester Grzęda
Numer zawodnika: 278
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1965
Przynależność klubowa: Warta Kostrzyn n. Odrą
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 32450
Numer licencji okres.: 10227
Data wydania: 20.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
1. Warta Kostrzyn nad Odrą - Spójnia Ośno Lubuskie 1:9
3 1 B GRZĘDA Sylwester Y MICHALSKI Filip 0:3 (3:11, 4:11, 7:11) ⇓
5 1 A SZYSZKOWSKI Łukasz
GRZĘDA Sylwester
X MALEWICZ Kacper
MICHALSKI Filip
3:1 (11:5, 12:10, 6:11, 11:3) ⇑
9 1 B GRZĘDA Sylwester X HAJKOWICZ Paweł 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00
12. Kijowianka Kije - Warta Kostrzyn nad Odrą 10:0
2 2 C WĘGRZYŃSKI Adrian W GRZĘDA Sylwester 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) ⇓
6 2 C WŁOSEK Mirosław
STOCIK Krzysztof
W BARANIECKI Mirosław
GRZĘDA Sylwester
3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:5) ⇓
10 2 D STOCIK Krzysztof W GRZĘDA Sylwester 3:2 (8:11, 7:11, 11:8, 11:9, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 ⇨ 2023-10-12 19:00
14. Warta Kostrzyn nad Odrą - Teja Łęknica 5:5
2 2 C GRZĘDA Sylwester W MARACZ Bartłomiej 1:3 (3:11, 11:8, 10:12, 1:11) ⇓
6 2 C BARANIECKI Mirosław
GRZĘDA Sylwester
W MORUSIEWICZ Hubert
KASPERSKI Tomasz
2:3 (11:8, 7:11, 11:9, 5:11, 4:11) ⇓
8 2 C GRZĘDA Sylwester Z DYMIŃSKI Krzysztof 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00
23. Gorzovia Gorzów Wlkp. III - Warta Kostrzyn nad Odrą 3:7
2 2 C ASZYJCZYK Jacek W GRZĘDA Sylwester 3:2 (9:11, 6:11, 11:9, 11:9, 11:8) ⇓
6 2 C ASZYJCZYK Jacek
SAWOCH Marek
W BARANIECKI Mirosław
GRZĘDA Sylwester
1:3 (11:6, 11:13, 5:11, 12:14) ⇑
10 2 D SAWOCH Marek W GRZĘDA Sylwester 0:3 (9:11, 10:12, 4:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
27. Warta Kostrzyn nad Odrą - Pełcz Górki Noteckie 1:9
2 2 C GRZĘDA Sylwester W CHOJNACKI Rafał 2:3 (8:11, 11:9, 11:6, 8:11, 10:12) ⇓
6 2 C BARANIECKI Mirosław
GRZĘDA Sylwester
W CHOJNACKI Rafał
CISAKOWSKI Filip
2:3 (9:11, 11:6, 8:11, 11:6, 9:11) ⇓
8 2 C GRZĘDA Sylwester Z CISAKOWSKI Filip 0:3 (8:11, 5:11, 3:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00
34. ZKS Zielona Góra V - Warta Kostrzyn nad Odrą 10:0
2 2 C BRYK Alan W GRZĘDA Sylwester 3:1 (11:1, 11:3, 6:11, 11:8) ⇓
5 1 A BRYK Alan
BŁASZCZYK Maciej
X BUKIEL Krzysztof
GRZĘDA Sylwester
3:1 (8:11, 11:7, 12:10, 11:3) ⇓
10 2 D STANIOWSKI Dawid W GRZĘDA Sylwester 3:1 (8:11, 11:2, 13:11, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-28 20:00
40. Warta Kostrzyn nad Odrą - ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV 3:7
2 2 C GRZĘDA Sylwester W SROCZYŃSKI Kamil 2:3 (11:7, 9:11, 11:5, 7:11, 1:11) ⇓
6 2 C WOŹNIAK Arkadiusz
GRZĘDA Sylwester
W GRZEBIELUCHA Tomasz
SROCZYŃSKI Kamil
0:3 (10:12, 8:11, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 17:00 ⇨ 2023-12-07 20:00
45. Wulmar Słubice II - Warta Kostrzyn nad Odrą 9:1
2 2 C ROGOWSKI Mirosław W GRZĘDA Sylwester 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇓
5 1 A DONIGIEWICZ Ireneusz
SZUPLAK Marek
X BARANIECKI Mirosław
GRZĘDA Sylwester
3:0 (11:2, 11:3, 11:4) ⇓
10 2 D ŁOWIECKI Przemysław W GRZĘDA Sylwester 2:3 (9:11, 11:7, 5:11, 11:8, 5:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-19 20:00
53. Warta Kostrzyn nad Odrą - Gorzovia Gorzów Wlkp. II 0:10
4 2 D GRZĘDA Sylwester Z MANIEWSKI Adam 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇓
5 1 A WOŹNIAK Arkadiusz
GRZĘDA Sylwester
X RÓŻYCKI Daniel
MANIEWSKI Adam
1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 7:11) ⇓
10 2 D GRZĘDA Sylwester W BALUKIEWICZ Paulina 1:3 (11:3, 3:11, 5:11, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 17:00
56. Jofrakuda Świebodzin - Warta Kostrzyn nad Odrą 9:1
3 1 B SZWER Marek Y GRZĘDA Sylwester 3:0 (11:3, 11:9, 11:4) ⇓
5 1 A SZWER Marek
JOŚKO Dariusz
X GRZĘDA Sylwester
GRZĘDA Marek
3:1 (11:7, 11:5, 6:11, 11:5) ⇓
7 1 A JOŚKO Dariusz Y GRZĘDA Sylwester 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 10:00 ⇨ 2024-02-24 10:00
66. Warta Kostrzyn nad Odrą - Witniczanin Witnica 8:2
4 2 D GRZĘDA Sylwester Z ŁUKIEŃCZUK Bartosz 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) ⇑
6 2 C BARANIECKI Mirosław
GRZĘDA Sylwester
W KOSIOROWSKI Mateusz
LEWANDOWSKI Łukasz
3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 11:5) ⇑
10 2 D GRZĘDA Sylwester W LEWANDOWSKI Łukasz 3:1 (11:8, 11:5, 9:11, 11:4) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 10:00 ⇨ 2024-03-14 20:00
84. Warta Kostrzyn nad Odrą - Wulmar Słubice II 3:7
1 1 A GRZĘDA Sylwester X ROGOWSKI Mirosław 0:3 (3:11, 4:11, 10:12) ⇓
5 1 A BARANIECKI Mirosław
GRZĘDA Sylwester
X ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
2:3 (3:11, 11:6, 7:11, 11:9, 9:11) ⇓
7 1 A GRZĘDA Sylwester Y ARTIUCHOW Grzegorz 1:3 (11:6, 1:11, 10:12, 9:11) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 12:00 ⇨ 2024-03-23 16:00
86. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Warta Kostrzyn nad Odrą 7:3
2 2 C MATKOWSKI Piotr W GRZĘDA Sylwester 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:8) ⇓
5 1 A GROBELNA Marlena
STANIOWSKI Stanisław
X GRZĘDA Sylwester
GRZĘDA Marek
1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 8:11) ⇑
10 2 D GRZEBIELUCHA Tomasz W GRZĘDA Sylwester 1:3 (6:11, 11:5, 7:11, 7:11) ⇑
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-09 18:00
89. Teja Łęknica - Warta Kostrzyn nad Odrą 5:5
2 2 C MARACZ Bartłomiej W GRZĘDA Sylwester 3:1 (11:8, 11:5, 11:13, 11:8) ⇓
5 1 A MORUSIEWICZ Hubert
MOLCH Ulrich
X GRZĘDA Sylwester
GRZĘDA Marek
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇓
10 2 D MOLCH Ulrich W GRZĘDA Sylwester 3:1 (11:9, 13:11, 3:11, 11:9) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 12:00 ⇨ 2024-04-25 19:00
93. Warta Kostrzyn nad Odrą - Gorzovia Gorzów Wlkp. III 6:4
4 2 D GRZĘDA Sylwester Z BŁASZCZAK Roman 3:2 (11:5, 11:13, 10:12, 11:6, 11:6) ⇑
6 2 C BARANIECKI Mirosław
GRZĘDA Sylwester
W BŁASZCZAK Roman
WASIELEWSKI Tomasz
3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇑
10 2 D GRZĘDA Sylwester W MARCINKIEWICZ Krzysztof 0:3 (10:12, 10:12, 9:11) ⇓
3M | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-05-11 10:00
94. Witniczanin Witnica - Warta Kostrzyn nad Odrą 8:2
4 2 D HORBEJCZUK Oskar Z GRZĘDA Sylwester 1:3 (13:11, 10:12, 10:12, 7:11) ⇑
6 2 C JASKÓLSKI Daniel
KUDERSKI Andrzej
W GRZĘDA Sylwester
ZAGÓRSKI Łukasz
3:0 (11:6, 11:7, 11:4) ⇓
8 2 C DĘBCZYŃSKI Rafał Z GRZĘDA Sylwester 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) ⇓