Dawid Staniowski
Numer zawodnika: 289
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2010
Przynależność klubowa: ZKS Zielona Góra
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 49203
Numer licencji okres.: 834
Data wydania: 10.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00
6. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - ZKS Zielona Góra V 1:9
3 1 B STANIOWSKI Stanisław Y STANIOWSKI Dawid 2:3 (8:11, 12:10, 9:11, 11:8, 9:11) ⇑
7 1 A SROCZYŃSKI Kamil Y STANIOWSKI Dawid 3:2 (11:9, 12:10, 7:11, 9:11, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00 ⇨ 2023-10-05 19:00
8. ZKS Zielona Góra V - Wulmar Słubice II 10:0
3 1 B STANIOWSKI Dawid Y ŁOWIECKI Przemysław 3:1 (11:1, 7:11, 11:4, 11:4) ⇑
5 1 A STAMIROWSKI Krzysztof
STANIOWSKI Dawid
X DONIGIEWICZ Ireneusz
KASZUBA Grzegorz
3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇑
9 1 B STANIOWSKI Dawid X KASZUBA Grzegorz 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-16 17:00
17. Gorzovia Gorzów Wlkp. II - ZKS Zielona Góra V 2:8
1 1 A MANIEWSKI Adam X STANIOWSKI Dawid 0:3 (3:11, 9:11, 5:11) ⇑
6 2 C KULCZYCKA Wanessa
RÓŻYCKI Daniel
W STANIOWSKI Dawid
BŁASZCZYK Maciej
1:3 (4:11, 9:11, 11:9, 9:11) ⇑
9 1 B KULCZYCKA Wanessa X STANIOWSKI Dawid 1:3 (7:11, 12:14, 11:7, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00
21. ZKS Zielona Góra V - Jofrakuda Świebodzin 8:2
3 1 B STANIOWSKI Dawid Y SZWER Marek 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:3) ⇑
5 1 A STAMIROWSKI Krzysztof
STANIOWSKI Dawid
X FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
3:2 (8:11, 11:7, 11:3, 9:11, 11:5) ⇑
9 1 B STANIOWSKI Dawid X FRANC Dariusz 3:1 (11:8, 5:11, 11:6, 12:10) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 16:00
28. Witniczanin Witnica - ZKS Zielona Góra V 0:10
3 1 B JASKÓLSKI Daniel Y STANIOWSKI Dawid 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) ⇑
6 2 C KUDERSKI Paweł
ROMAŃCZUK Ariel
W SROCZYŃSKI Paweł
STANIOWSKI Dawid
0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇑
7 1 A HORBEJCZUK Oskar Y STANIOWSKI Dawid 1:3 (6:11, 6:11, 11:8, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00
34. ZKS Zielona Góra V - Warta Kostrzyn nad Odrą 10:0
4 2 D STANIOWSKI Dawid Z BUKIEL Krzysztof 3:0 (11:5, 11:3, 11:8) ⇑
6 2 C STAMIROWSKI Krzysztof
STANIOWSKI Dawid
W WOŹNIAK Arkadiusz
GRZĘDA Marek
3:0 (11:5, 11:3, 11:4) ⇑
10 2 D STANIOWSKI Dawid W GRZĘDA Sylwester 3:1 (8:11, 11:2, 13:11, 11:5) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 16:00
39. Kijowianka Kije - ZKS Zielona Góra V 1:9
1 1 A WĘGRZYŃSKI Adrian X STANIOWSKI Dawid 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 15:17) ⇑
6 2 C KACPRZYK Janusz
WŁOSEK Mirosław
W SROCZYŃSKI Paweł
STANIOWSKI Dawid
0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
9 1 B MIKOŁAJCZAK Maciej X STANIOWSKI Dawid 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 11:13) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 ⇨ 2023-11-29 18:30
47. ZKS Zielona Góra V - Teja Łęknica 8:2
3 1 B STANIOWSKI Dawid Y MORUSIEWICZ Hubert 3:1 (6:11, 11:9, 11:7, 11:6) ⇑
5 1 A STAMIROWSKI Krzysztof
STANIOWSKI Dawid
X MARACZ Bartłomiej
DYMIŃSKI Krzysztof
3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇑
9 1 B STANIOWSKI Dawid X MARACZ Bartłomiej 3:1 (11:4, 11:9, 6:11, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00 ⇨ 2023-12-11 17:00
50. Gorzovia Gorzów Wlkp. III - ZKS Zielona Góra V 1:9
1 1 A WASIELEWSKI Tomasz X STANIOWSKI Dawid 0:3 (5:11, 8:11, 3:11) ⇑
5 1 A ASZYJCZYK Jacek
SAWOCH Marek
X STAMIROWSKI Krzysztof
STANIOWSKI Dawid
0:3 (8:11, 7:11, 4:11) ⇑
9 1 B MARCINKIEWICZ Krzysztof X STANIOWSKI Dawid 3:2 (11:6, 11:8, 8:11, 9:11, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 12:00
60. ZKS Zielona Góra V - Pełcz Górki Noteckie 8:2
3 1 B STANIOWSKI Dawid Y CISAKOWSKI Filip 3:1 (11:9, 12:10, 11:13, 11:8) ⇑
9 1 B STANIOWSKI Dawid X CHOJNACKI Rafał 3:2 (12:14, 11:8, 11:5, 8:11, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 17:00
61. Spójnia Ośno Lubuskie - ZKS Zielona Góra V 1:9
2 2 C HAJKOWICZ Paweł W STANIOWSKI Dawid 1:3 (9:11, 10:12, 11:6, 10:12) ⇑
5 1 A HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
X STAMIROWSKI Krzysztof
STANIOWSKI Dawid
1:3 (5:11, 11:9, 2:11, 9:11) ⇑
10 2 D MALEWICZ Kacper W STANIOWSKI Dawid 2:3 (11:9, 10:12, 11:9, 7:11, 7:11) ⇑
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-01 17:30
67. ZKS Zielona Góra V - Kijowianka Kije 10:0
4 2 D STANIOWSKI Dawid Z STOCIK Krzysztof 3:0 (11:6, 11:8, 13:11) ⇑
5 1 A STAMIROWSKI Krzysztof
STANIOWSKI Dawid
X WĘGRZYŃSKI Adrian
WĘGRZYŃSKI Piotr
3:0 (11:1, 11:4, 11:5) ⇑
10 2 D STANIOWSKI Dawid W KACPRZYK Janusz 3:1 (11:8, 8:11, 12:10, 11:3) ⇑
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 12:00 ⇨ 2024-03-08 19:00
72. Pełcz Górki Noteckie - ZKS Zielona Góra V 2:8
4 2 D CISAKOWSKI Aleksander Z STANIOWSKI Dawid 0:3 (4:11, 8:11, 22:24) ⇑
6 2 C WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
W STANIOWSKI Dawid
BŁASZCZYK Maciej
3:2 (7:11, 11:7, 7:11, 11:4, 11:7) ⇓
8 2 C CISAKOWSKI Filip Z STANIOWSKI Dawid 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇑
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-06 12:00
74. ZKS Zielona Góra V - Spójnia Ośno Lubuskie 9:1
2 2 C STANIOWSKI Dawid W MICHALSKI Filip 3:2 (7:11, 11:5, 11:9, 5:11, 11:5) ⇑
6 2 C GROBELNA Lena
STANIOWSKI Dawid
W RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
3:2 (10:12, 8:11, 11:7, 11:7, 11:9) ⇑
8 2 C STANIOWSKI Dawid Z RUDOMINA Sławomir 3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:9) ⇑
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 12:00 ⇨ 2024-04-14 14:00
77. ZKS Zielona Góra V - Gorzovia Gorzów Wlkp. II 9:1
4 2 D STANIOWSKI Dawid Z KULCZYCKA Wanessa 3:2 (11:3, 8:11, 9:11, 11:9, 11:5) ⇑
5 1 A BRYK Alan
STANIOWSKI Dawid
X KULCZYCKA Wanessa
SZABUNIA Marcel
3:0 (13:11, 11:4, 11:7) ⇑
10 2 D STANIOWSKI Dawid W RÓŻYCKI Daniel 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇑