Zbigniew Bujanowski
Numer zawodnika: 296
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1967
Przynależność klubowa: Tęcza Krosno Odrzańskie
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 33309
Numer licencji okres.: 3093
Data wydania: 28.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 15:30
3. ŻSTS Żagań II - Tęcza Krosno Odrzańskie 3:8
3   C BUDAKOWSKI Andrzej Y BUJANOWSKI Zbigniew 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) ⇑
9   D HRYŃCZUK Tomasz Y BUJANOWSKI Zbigniew 1:3 (11:8, 5:11, 9:11, 6:11) ⇑
11   A KRZYSZTOF Piotr Y BUJANOWSKI Zbigniew 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 11:00
9. Tęcza Krosno Odrzańskie - Spartakus Otyń 5:8
1   A BUJANOWSKI Zbigniew W STASIK Tomasz 0:3 (2:11, 9:11, 8:11) ⇓
6   B BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
X SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇑
7   A BUJANOWSKI Zbigniew X SOKOŁOWSKI Wojciech 3:0 (12:10, 11:2, 11:4) ⇑
11   A BUJANOWSKI Zbigniew Y MUCHA Mateusz 2:3 (5:11, 11:8, 4:11, 11:9, 9:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00
12. KSTS Podmokle Wielkie - Tęcza Krosno Odrzańskie 8:2
3   C LEMANOWICZ Tomasz Y BUJANOWSKI Zbigniew 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) ⇑
5   A KANIA Przemysław
LEMANOWICZ Tomasz
W BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
3:0 (11:9, 11:8, 11:8) ⇓
9   D KANIA Natan Y BUJANOWSKI Zbigniew 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 11:00
20. Tęcza Krosno Odrzańskie - Uczniak Szprotawa 3:8
3   C BUJANOWSKI Zbigniew Y BLACHA Henryk 3:0 (11:3, 11:8, 11:4) ⇑
6   B BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
X KOZŁOWSKI Krzysztof
BLACHA Henryk
3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:9) ⇑
10   C BUJANOWSKI Zbigniew Z KOZŁOWSKI Krzysztof 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 18:00
21. Budowlani Lubsko - Tęcza Krosno Odrzańskie 8:4
2   B MATLĄG Łukasz X BUJANOWSKI Zbigniew 3:0 (11:2, 11:3, 11:1) ⇓
6   B JASINSKI Eugeniusz
MATLĄG Andrzej
X BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
2:3 (6:11, 11:7, 11:7, 7:11, 8:11) ⇑
7   A KOPECKI Andrzej X BUJANOWSKI Zbigniew 3:0 (11:6, 11:2, 11:6) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
30. Dziesiątka Nowa Sól II - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:8
2   B KUPCIW Piotr X BUJANOWSKI Zbigniew 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 10:12) ⇑
6   B FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
X BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
0:3 (9:11, 7:11, 6:11) ⇑
7   A ŁYSIAK Krystyna X BUJANOWSKI Zbigniew 3:2 (9:11, 12:10, 11:4, 5:11, 12:10) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00
32. Tęcza Krosno Odrzańskie - Prus Żary 5:8
3   C BUJANOWSKI Zbigniew Y KORKUŚ Krzysztof 1:3 (8:11, 6:11, 11:7, 8:11) ⇓
6   B BUJANOWSKI Zbigniew
MIELCAREK Andrzej
X POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇓
10   C BUJANOWSKI Zbigniew Z POLANOWSKA Ewa 3:1 (11:9, 11:3, 7:11, 12:10) ⇑
12   C BUJANOWSKI Zbigniew W MIKOŁAJCZUK Mateusz 0:3 (8:11, 6:11, 12:14) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 15:00 ⇨ 2023-12-05 18:00
39. Teja Łęknica II - Tęcza Krosno Odrzańskie 6:8
2   B IWUĆ Stefan X BUJANOWSKI Zbigniew 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇓
5   A SZAŁĘGA Jacek
KIRSTE Sebastian
W BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
0:3 (10:12, 9:11, 7:11) ⇑
7   A KIRSTE Sebastian X BUJANOWSKI Zbigniew 3:1 (11:2, 18:20, 11:7, 11:6) ⇓
14   D MIKOŁAJCZUK Leszek X BUJANOWSKI Zbigniew 0:3 (8:11, 6:11, 2:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 11:00
43. Tęcza Krosno Odrzańskie - Dziesiątka Nowa Sól I 7:7
2   B BUJANOWSKI Zbigniew X GAC Krzysztof 3:2 (11:7, 9:11, 7:11, 11:3, 11:2) ⇑
5   A BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
W FICNER Zbigniew
GAC Krzysztof
1:3 (14:12, 5:11, 9:11, 10:12) ⇓
8   B BUJANOWSKI Zbigniew W BELARDO Paolo 3:1 (9:11, 12:10, 11:9, 11:8) ⇑
13   B BUJANOWSKI Zbigniew Z KOZŁOWSKI Adam 3:2 (6:11, 8:11, 12:10, 11:8, 11:7) ⇑
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 11:00
59. Tęcza Krosno Odrzańskie - ŻSTS Żagań II 8:0
3   C BUJANOWSKI Zbigniew Y NIEKAŁO Krzysztof 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) ⇑
6   B BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
X BUDAKOWSKI Andrzej
NIEKAŁO Krzysztof
3:0 (11:6, 11:4, 11:6) ⇑
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 14:00
60. Tęcza Krosno Odrzańskie - Teja Łęknica II 8:2
3   C BUJANOWSKI Zbigniew Y SZAŁĘGA Jacek 3:2 (11:8, 11:3, 9:11, 9:11, 11:6) ⇑
6   B BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
X TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
3:0 (11:2, 11:5, 11:6) ⇑
10   C BUJANOWSKI Zbigniew Z IWUĆ Stefan 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:6) ⇑
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 10:00
62. Tęcza Krosno Odrzańskie - KSTS Podmokle Wielkie 8:3
3   C BUJANOWSKI Zbigniew Y PRZĄDKA Marek 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇑
5   A BUJANOWSKI Zbigniew
SCHAUER Kamil
W KANIA Przemysław
KANIA Natan
3:1 (11:5, 9:11, 11:3, 11:5) ⇑
10   C BUJANOWSKI Zbigniew Z KANIA Przemysław 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) ⇓
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 11:00
65. Tęcza Krosno Odrzańskie - Dziesiątka Nowa Sól II 8:2
2   B BUJANOWSKI Zbigniew X MATKOWSKI Sławomir 3:1 (5:11, 11:6, 11:9, 11:6) ⇑
6   B BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
X FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
2:3 (11:9, 4:11, 6:11, 11:9, 9:11) ⇓
8   B BUJANOWSKI Zbigniew W DZIWOTA Agata 3:0 (11:2, 11:8, 11:7) ⇑