Jarosław Krupa
Numer zawodnika: 300
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1970
Przynależność klubowa: Tęcza Krosno Odrzańskie
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 21031
Numer licencji okres.: 3094
Data wydania: 28.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 15:30
3. ŻSTS Żagań II - Tęcza Krosno Odrzańskie 3:8
4   D HRYŃCZUK Tomasz Z KRUPA Jarosław 2:3 (11:9, 11:6, 10:12, 10:12, 10:12) ⇑
6   B KRZYSZTOF Piotr
BUDAKOWSKI Andrzej
X BIEKISZ Paweł
KRUPA Jarosław
3:2 (11:9, 11:2, 10:12, 9:11, 11:6) ⇓
10   C BUDAKOWSKI Andrzej Z KRUPA Jarosław 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 11:00
9. Tęcza Krosno Odrzańskie - Spartakus Otyń 5:8
2   B KRUPA Jarosław X SOKOŁOWSKI Wojciech 1:3 (6:11, 6:11, 11:6, 9:11) ⇓
6   B BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
X SOKOŁOWSKI Wojciech
MUCHA Mateusz
3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇑
8   B KRUPA Jarosław W STASIK Tomasz 1:3 (8:11, 11:6, 4:11, 8:11) ⇓
13   B KRUPA Jarosław Z LOPKO Bartłomiej 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 9:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00
12. KSTS Podmokle Wielkie - Tęcza Krosno Odrzańskie 8:2
2   B PRZĄDKA Marek X KRUPA Jarosław 3:1 (11:7, 11:9, 16:18, 11:9) ⇓
5   A KANIA Przemysław
LEMANOWICZ Tomasz
W BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
3:0 (11:9, 11:8, 11:8) ⇓
7   A KANIA Przemysław X KRUPA Jarosław 3:0 (11:9, 11:6, 11:3) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 11:00
20. Tęcza Krosno Odrzańskie - Uczniak Szprotawa 3:8
4   D KRUPA Jarosław Z KOZŁOWSKI Krzysztof 2:3 (11:7, 4:11, 2:11, 11:2, 3:11) ⇓
6   B BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
X KOZŁOWSKI Krzysztof
BLACHA Henryk
3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:9) ⇑
9   D KRUPA Jarosław Y BLACHA Henryk 3:0 (11:2, 11:7, 11:8) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 18:00
21. Budowlani Lubsko - Tęcza Krosno Odrzańskie 8:4
4   D JASINSKI Eugeniusz Z KRUPA Jarosław 2:3 (15:13, 10:12, 11:9, 8:11, 8:11) ⇑
6   B JASINSKI Eugeniusz
MATLĄG Andrzej
X BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
2:3 (6:11, 11:7, 11:7, 7:11, 8:11) ⇑
10   C MATLĄG Andrzej Z KRUPA Jarosław 3:2 (8:11, 11:6, 3:11, 12:10, 11:9) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
30. Dziesiątka Nowa Sól II - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:8
4   D FUDALEJ Mariusz Z KRUPA Jarosław 3:2 (11:9, 11:5, 5:11, 8:11, 11:6) ⇓
6   B FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
X BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
0:3 (9:11, 7:11, 6:11) ⇑
10   C ŁYSKAWKA Dawid Z KRUPA Jarosław 0:3 (7:11, 2:11, 8:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00
32. Tęcza Krosno Odrzańskie - Prus Żary 5:8
2   B KRUPA Jarosław X NOWAK Marek 3:2 (12:10, 8:11, 11:9, 6:11, 11:9) ⇑
5   A SCHAUER Kamil
KRUPA Jarosław
W NOWAK Marek
KORKUŚ Krzysztof
1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 3:11) ⇓
8   B KRUPA Jarosław W MIKOŁAJCZUK Mateusz 2:3 (11:9, 11:7, 10:12, 2:11, 9:11) ⇓
13   B KRUPA Jarosław Z POLANOWSKA Ewa 1:3 (10:12, 11:9, 6:11, 8:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 15:00 ⇨ 2023-12-05 18:00
39. Teja Łęknica II - Tęcza Krosno Odrzańskie 6:8
3   C TRĄBIŃSKI Marek Y KRUPA Jarosław 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) ⇑
5   A SZAŁĘGA Jacek
KIRSTE Sebastian
W BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
0:3 (10:12, 9:11, 7:11) ⇑
9   D MIKOŁAJCZUK Leszek Y KRUPA Jarosław 2:3 (8:11, 12:10, 11:6, 6:11, 3:11) ⇑
11   A KIRSTE Sebastian Y KRUPA Jarosław 1:3 (11:2, 5:11, 9:11, 8:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 11:00
43. Tęcza Krosno Odrzańskie - Dziesiątka Nowa Sól I 7:7
3   C KRUPA Jarosław Y FICNER Zbigniew 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇓
5   A BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
W FICNER Zbigniew
GAC Krzysztof
1:3 (14:12, 5:11, 9:11, 10:12) ⇓
10   C KRUPA Jarosław Z KOZŁOWSKI Adam 3:2 (11:6, 9:11, 9:11, 11:8, 11:8) ⇑
12   C KRUPA Jarosław W BELARDO Paolo 2:3 (9:11, 11:8, 17:15, 8:11, 8:11) ⇓
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 11:00
59. Tęcza Krosno Odrzańskie - ŻSTS Żagań II 8:0
4   D KRUPA Jarosław Z BUDAKOWSKI Andrzej 3:2 (3:11, 11:8, 11:4, 10:12, 12:10) ⇑
6   B BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
X BUDAKOWSKI Andrzej
NIEKAŁO Krzysztof
3:0 (11:6, 11:4, 11:6) ⇑
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 14:00
60. Tęcza Krosno Odrzańskie - Teja Łęknica II 8:2
4   D KRUPA Jarosław Z IWUĆ Stefan 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) ⇓
6   B BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
X TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
3:0 (11:2, 11:5, 11:6) ⇑
9   D KRUPA Jarosław Y SZAŁĘGA Jacek 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) ⇓
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 10:00
62. Tęcza Krosno Odrzańskie - KSTS Podmokle Wielkie 8:3
2   B KRUPA Jarosław X TABERSKI Łukasz 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 11:8) ⇑
6   B KRUPA Jarosław
MIELCAREK Andrzej
X KANIA Bartosz
TABERSKI Łukasz
3:1 (11:6, 6:11, 11:7, 12:10) ⇑
8   B KRUPA Jarosław W KANIA Bartosz 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) ⇓
4pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 11:00
65. Tęcza Krosno Odrzańskie - Dziesiątka Nowa Sól II 8:2
4   D KRUPA Jarosław Z FUDALEJ Mariusz 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:8) ⇑
6   B BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
X FUDALEJ Mariusz
KUPCIW Piotr
2:3 (11:9, 4:11, 6:11, 11:9, 9:11) ⇓
9   D KRUPA Jarosław Y KUPCIW Piotr 1:3 (10:12, 11:8, 9:11, 9:11) ⇓