Mariusz Lubiński
Numer zawodnika: 31
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1980
Przynależność klubowa: Kłodawka Gorzów Wlkp.
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 60112
Numer licencji okres.: 4820
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-14 10:00
6. Wulmar Słubice III - Kłodawka Kłodawa III 3:8
4   D DUNAJEWSKI Andrzej Z LUBIŃSKI Mariusz 3:1 (11:6, 11:4, 9:11, 11:7) ⇓
6   B CHMURZYŃSKI Jacek
ROMAK Dariusz
X LUBIŃSKI Mariusz
KAPROŃ Dariusz
1:3 (9:11, 7:11, 11:6, 4:11) ⇑
10   C KRAWCZYK Andrzej Z LUBIŃSKI Mariusz 1:3 (12:14, 11:7, 6:11, 8:11) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-11-04 10:00
8. Kłodawka Kłodawa III - Cytryna Wojcieszyce 3:8
4   D LUBIŃSKI Mariusz Z OSTRYCHARZ Józef 1:3 (8:11, 6:11, 11:7, 7:11) ⇓
6   B LUBIŃSKI Mariusz
KAPROŃ Dariusz
X WASILEWSKI Robert
MALUSZCZAK Paweł
1:3 (1:11, 11:4, 8:11, 5:11) ⇓
9   D LUBIŃSKI Mariusz Y WASILEWSKI Robert 1:3 (11:9, 6:11, 5:11, 5:11) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-11-25 09:30
11. Gorzovia Gorzów Wlkp. V - Kłodawka Kłodawa III 8:2
2   B KULCZYCKI Ryszard X LUBIŃSKI Mariusz 3:1 (12:10, 8:11, 11:4, 11:8) ⇓
5   A KULCZYCKI Ryszard
MATUSZCZAK Dariusz
W LUBIŃSKI Mariusz
JACH Sławomir
3:0 (11:8, 11:2, 11:4) ⇓
7   A NIR Ireneusz X LUBIŃSKI Mariusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 6. | 2024-02-03 13:00
17. Kłodawka Kłodawa III - Gorzovia Gorzów Wlkp. V 3:8
4   D LUBIŃSKI Mariusz Z LEWANDOWSKI Eugeniusz 1:3 (13:11, 9:11, 5:11, 10:12) ⇓
6   B LUBIŃSKI Mariusz
PIETRUSEWICZ Roman
X KULCZYCKI Ryszard
MATUSZCZAK Dariusz
3:2 (11:8, 5:11, 10:12, 11:9, 11:9) ⇑
9   D LUBIŃSKI Mariusz Y KULCZYCKI Ryszard 1:3 (6:11, 11:7, 5:11, 4:11) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 7. | 2024-03-02 10:00
21. Kłodawka Kłodawa II - Kłodawka Kłodawa III 8:2
2   B LISOWSKI Roman X LUBIŃSKI Mariusz 3:0 (11:3, 12:10, 11:9) ⇓
5   A LISOWSKI Roman
KEDZIA Hanna
W LUBIŃSKI Mariusz
PIETRUSEWICZ Roman
3:2 (12:10, 9:11, 13:11, 5:11, 12:10) ⇓
7   A KLINOWSKA Marlena X LUBIŃSKI Mariusz 3:0 (11:9, 11:4, 11:6) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 9. | 2024-04-27 10:00
27. Cytryna Wojcieszyce - Kłodawka Kłodawa III 8:6
4   D WILMAN Michał Z LUBIŃSKI Mariusz 3:2 (7:11, 8:11, 12:10, 13:11, 11:8) ⇓
6   B WILMAN Michał
WASILEWSKI Zenon
X LUBIŃSKI Mariusz
JACH Sławomir
0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇑
10   C MALUSZCZAK Paweł Z LUBIŃSKI Mariusz 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 9:11) ⇑
13   B WASILEWSKI Zenon Z LUBIŃSKI Mariusz 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 8:11) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-05-11 10:00
29. Warta Kostrzyn nad Odrą II - Kłodawka Kłodawa III 8:4
1   A STASZEWSKI Karol W LUBIŃSKI Mariusz 3:1 (5:11, 11:9, 11:7, 11:8) ⇓
6   B PANASIUK Janusz
STASZEWSKI Karol
X LUBIŃSKI Mariusz
PIETRUSEWICZ Roman
2:3 (5:11, 8:11, 11:9, 11:6, 9:11) ⇑
8   B DYLLONG Paweł W LUBIŃSKI Mariusz 3:0 (11:0, 12:10, 11:8) ⇓
12   C PANASIUK Janusz W LUBIŃSKI Mariusz 3:1 (10:12, 11:8, 11:9, 11:4) ⇓