Paolo Belardo
Numer zawodnika: 314
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1974
Przynależność klubowa: UKS Dziesiątka Nowa Sól
Kraj: Włochy
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 45319
Numer licencji okres.: 9104
Data wydania: 11.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00
3. Dziesiątka Nowa Sól III - Budowlani Lubsko II 8:3
3   C BELARDO Paolo Y BEREŹNICKI Arkadiusz 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) ⇑
5   A BELARDO Paolo
GIERLACH Bogusław
W JASINSKI Eugeniusz
STANIEWSKI Mateusz
3:0 (13:11, 11:7, 11:8) ⇑
10   C BELARDO Paolo Z DEKA Jan 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00
7. Prus Żary - Dziesiątka Nowa Sól I 8:5
3   C POLANOWSKA Ewa Y BELARDO Paolo 2:3 (9:11, 15:17, 11:5, 12:10, 9:11) ⇑
6   B NOWAK Marek
KORKUŚ Krzysztof
X FRYDRYCHOWICZ Jacek
BELARDO Paolo
3:2 (9:11, 8:11, 11:9, 11:4, 11:8) ⇓
9   D NOWAK Marek Y BELARDO Paolo 1:3 (11:8, 4:11, 7:11, 6:11) ⇑
11   A MIKOŁAJCZUK Mateusz Y BELARDO Paolo 0:3 (3:11, 7:11, 2:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
15. Dziesiątka Nowa Sól I - Teja Łęknica II 8:5
3   C BELARDO Paolo Y TRĄBIŃSKI Marek 1:3 (14:12, 8:11, 6:11, 10:12) ⇓
5   A FICNER Zbigniew
BELARDO Paolo
W SZAŁĘGA Jacek
MIKOŁAJCZUK Leszek
3:2 (2:11, 11:9, 11:7, 10:12, 11:4) ⇑
10   C BELARDO Paolo Z MIKOŁAJCZUK Leszek 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) ⇑
12   C BELARDO Paolo W IWUĆ Stefan 1:3 (7:11, 11:6, 11:13, 11:13) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
16. Dziesiątka Nowa Sól I - Budowlani Lubsko 7:7
3   C BELARDO Paolo Y MATLĄG Łukasz 0:3 (8:11, 8:11, 2:11) ⇓
6   B FICNER Zbigniew
BELARDO Paolo
X MAGDZIARZ Dominika
JASINSKI Eugeniusz
3:0 (11:4, 13:11, 11:8) ⇑
10   C BELARDO Paolo Z JASINSKI Eugeniusz 3:1 (12:10, 12:10, 9:11, 11:1) ⇑
12   C BELARDO Paolo W MUSIELAK Dariusz 3:1 (11:8, 11:5, 5:11, 12:10) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 15:30
25. ŻSTS Żagań II - Dziesiątka Nowa Sól I 4:8
1   A BUDAKOWSKI Andrzej W BELARDO Paolo 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇓
5   A RADY Sławomir
ZACIEK Zbigniew
W BELARDO Paolo
GAC Krzysztof
1:3 (6:11, 12:10, 9:11, 7:11) ⇑
8   B RADY Sławomir W BELARDO Paolo 0:3 (3:11, 8:11, 5:11) ⇑
12   C PŁOCEK Tomasz W BELARDO Paolo 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
27. Dziesiątka Nowa Sól I - Spartakus Otyń 2:8
3   C BELARDO Paolo Y LOPKO Bartłomiej 1:3 (11:13, 5:11, 11:8, 1:11) ⇓
5   A BELARDO Paolo
GAC Krzysztof
W LOPKO Bartłomiej
STASIK Tomasz
0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇓
10   C BELARDO Paolo Z MUCHA Mateusz 1:3 (11:8, 7:11, 10:12, 12:14) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00
34. KSTS Podmokle Wielkie - Dziesiątka Nowa Sól I 5:8
3   C PRZĄDKA Marek Y BELARDO Paolo 2:3 (7:11, 11:9, 8:11, 11:6, 9:11) ⇑
6   B KANIA Przemysław
KANIA Natan
X KOZŁOWSKI Adam
BELARDO Paolo
0:3 (9:11, 3:11, 10:12) ⇑
9   D KANIA Natan Y BELARDO Paolo 0:3 (9:11, 5:11, 3:11) ⇑
11   A KANIA Przemysław Y BELARDO Paolo 3:0 (11:4, 12:10, 11:5) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
38. Dziesiątka Nowa Sól I - Uczniak Szprotawa 4:8
2   B BELARDO Paolo X MAŁACHOWSKI Dariusz 0:3 (10:12, 7:11, 10:12) ⇓
5   A FRYDRYCHOWICZ Jacek
BELARDO Paolo
W MAŁACHOWSKI Dariusz
ZJAWIN Wiesław
0:3 (15:17, 6:11, 8:11) ⇓
8   B BELARDO Paolo W ZJAWIN Wiesław 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 5:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 11:00
43. Tęcza Krosno Odrzańskie - Dziesiątka Nowa Sól I 7:7
1   A NOGGA Sebastian W BELARDO Paolo 3:1 (11:9, 11:3, 7:11, 11:7) ⇓
6   B NOGGA Sebastian
MENIO Jacek
X KOZŁOWSKI Adam
BELARDO Paolo
0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇑
8   B BUJANOWSKI Zbigniew W BELARDO Paolo 3:1 (9:11, 12:10, 11:9, 11:8) ⇓
12   C KRUPA Jarosław W BELARDO Paolo 2:3 (9:11, 11:8, 17:15, 8:11, 8:11) ⇑
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 11:00 ⇨ 2024-03-16 11:00
49. Spartakus Otyń - Dziesiątka Nowa Sól I 8:3
3   C MUCHA Mateusz Y BELARDO Paolo 2:3 (10:12, 11:2, 8:11, 11:8, 8:11) ⇑
5   A LOPKO Bartłomiej
STASIK Tomasz
W BELARDO Paolo
GAC Krzysztof
3:0 (13:11, 11:8, 11:6) ⇓
9   D SOKOŁOWSKI Wojciech Y BELARDO Paolo 1:3 (7:11, 11:7, 9:11, 6:11) ⇑
11   A STASIK Tomasz Y BELARDO Paolo 3:1 (11:7, 14:12, 9:11, 11:8) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 11:00
53. Budowlani Lubsko - Dziesiątka Nowa Sól I 1:8
3   C JASINSKI Eugeniusz Y BELARDO Paolo 0:3 (5:11, 3:11, 6:11) ⇑
5   A KUCHARSKI Fabian
SKRZYPCZAK Artur
W BELARDO Paolo
GAC Krzysztof
3:1 (12:10, 11:8, 7:11, 12:10) ⇓
9   D KUCHARSKI Fabian Y BELARDO Paolo 0:3 (3:11, 8:11, 4:11) ⇑
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 11:00
54. Dziesiątka Nowa Sól I - Prus Żary 3:8
3   C BELARDO Paolo Y POLANOWSKA Ewa 2:3 (11:4, 2:11, 7:11, 11:3, 9:11) ⇓
5   A BELARDO Paolo
GAC Krzysztof
W NOWAK Marek
KORKUŚ Krzysztof
0:3 (6:11, 8:11, 7:11) ⇓
10   C BELARDO Paolo Z NOWAK Marek 3:2 (8:11, 11:8, 9:11, 12:10, 11:4) ⇑