Roman Lisowski
Numer zawodnika: 32
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1953
Przynależność klubowa: Kłodawka Gorzów Wlkp.
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 44402
Numer licencji okres.: 4819
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 09:00
1. Kłodawka Kłodawa III - Kłodawka Kłodawa II 4:8
4   D SZYMCZAK Grzegorz Z LISOWSKI Roman 0:3 (6:11, 10:12, 3:11) ⇑
6   B SZYMCZAK Grzegorz
JACH Sławomir
X LISOWSKI Roman
RUDNICKI Mateusz
3:2 (11:2, 11:8, 7:11, 9:11, 11:8) ⇓
10   C KAPROŃ Dariusz Z LISOWSKI Roman 0:3 (5:11, 2:11, 5:11) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-14 09:30
4. Gorzovia Gorzów Wlkp. V - Kłodawka Kłodawa II 4:8
1   A KULCZYCKI Ryszard W LISOWSKI Roman 2:3 (9:11, 11:9, 4:11, 11:7, 8:11) ⇑
8   B KACZMAREK Piotr W LISOWSKI Roman 3:2 (12:10, 7:11, 11:7, 3:11, 11:7) ⇓
12   C MATUSZCZAK Dariusz W LISOWSKI Roman 2:3 (7:11, 11:6, 6:11, 11:7, 11:13) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-11-04 10:00
7. Kłodawka Kłodawa II - Wulmar Słubice III 8:1
3   C LISOWSKI Roman Y CHMURZYŃSKI Jacek 3:1 (12:10, 10:12, 17:15, 11:8) ⇑
6   B LISOWSKI Roman
RUDNICKI Mateusz
X DUNAJEWSKI Andrzej
CHMURZYŃSKI Jacek
3:0 (11:8, 12:10, 11:9) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-11-25 10:00
10. Warta Kostrzyn nad Odrą II - Kłodawka Kłodawa II 8:1
3   C DYLLONG Paweł Y LISOWSKI Roman 3:2 (2:11, 11:4, 11:5, 4:11, 11:8) ⇓
5   A DYLLONG Paweł
ZAGÓRSKI Łukasz
W LISOWSKI Roman
RUDNICKI Mateusz
3:0 (11:9, 11:4, 11:8) ⇓
9   D PANASIUK Janusz Y LISOWSKI Roman 3:2 (12:10, 8:11, 9:11, 11:9, 11:6) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-12-16 10:00
13. Kłodawka Kłodawa II - Cytryna Wojcieszyce 8:0
4   D LISOWSKI Roman Z WILMAN Michał 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 11:6) ⇑
5   A LISOWSKI Roman
KLINOWSKA Marlena
W BANASZKIEWICZ Mirosław
WILMAN Michał
3:0 (11:7, 12:10, 11:0) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 7. | 2024-03-02 10:00
21. Kłodawka Kłodawa II - Kłodawka Kłodawa III 8:2
2   B LISOWSKI Roman X LUBIŃSKI Mariusz 3:0 (11:3, 12:10, 11:9) ⇑
5   A LISOWSKI Roman
KEDZIA Hanna
W LUBIŃSKI Mariusz
PIETRUSEWICZ Roman
3:2 (12:10, 9:11, 13:11, 5:11, 12:10) ⇑
8   B LISOWSKI Roman W JACH Sławomir 3:1 (12:14, 11:5, 11:2, 11:7) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 8. | 2024-04-06 10:00
23. Cytryna Wojcieszyce - Kłodawka Kłodawa II 2:8
2   B WASILEWSKI Robert X LISOWSKI Roman 3:0 (11:5, 11:7, 15:13) ⇓
7   A OSTRYCHARZ Józef X LISOWSKI Roman 3:2 (11:8, 12:10, 9:11, 7:11, 11:7) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-05-11 15:00
30. Kłodawka Kłodawa II - Gorzovia Gorzów Wlkp. V 8:3
2   B LISOWSKI Roman X BRZOSTOWSKI Czesław 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇑
6   B ZAWADZKI Marcin
LISOWSKI Roman
X KULCZYCKI Ryszard
NIR Ireneusz
3:1 (11:9, 9:11, 11:4, 11:9) ⇑
8   B LISOWSKI Roman W LEWANDOWSKI Eugeniusz 3:1 (12:10, 9:11, 11:5, 11:5) ⇑