Damian Kańduła
Numer zawodnika: 326
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1993
Przynależność klubowa: LZS Zorza Mozów
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 32643
Numer licencji okres.: 9306
Data wydania: 13.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00
5. Zorza Mozów - Pogoń Wschowa 3:8
1   A KAŃDUŁA Damian W GÓRCZEWSKI Aleksander 1:3 (10:12, 8:11, 11:6, 6:11) ⇓
5   A KAŃDUŁA Damian
SAMELA Andrzej
W BARON Zbigniew
SŁUPNY Dariusz
3:2 (11:8, 4:11, 11:7, 6:11, 11:7) ⇑
7   A KAŃDUŁA Damian X SŁUPNY Dariusz 1:3 (11:3, 6:11, 13:15, 4:11) ⇓
11   A KAŃDUŁA Damian Y KOZŁOWSKI Zbigniew 1:3 (11:9, 10:12, 4:11, 8:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00
6. Zorza Mozów - Fiber Nowogród Bobrzański II 6:8
1   A KAŃDUŁA Damian W ZIAJA Maciej 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 7:11) ⇓
6   B KAŃDUŁA Damian
OTULAK Marcin
X SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
3:0 (13:11, 11:7, 11:8) ⇑
7   A KAŃDUŁA Damian X JARMOLONEK Daniel 1:3 (11:7, 7:11, 7:11, 3:11) ⇓
11   A KAŃDUŁA Damian Y MĄCZKOWSKI Tomasz 3:1 (11:5, 11:8, 5:11, 12:10) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
15. MKS Cargovia Kargowa - Zorza Mozów 8:2
2   B POKORSKI Rafał X KAŃDUŁA Damian 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇓
6   B KAMROWSKI Robert
PONIEDZIAŁEK Artur
X KAŃDUŁA Damian
WYBRANOWSKI Krzysztof
3:2 (8:11, 11:7, 7:11, 11:9, 11:4) ⇓
7   A MOLENDA Michał X KAŃDUŁA Damian 3:0 (11:4, 12:10, 11:7) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
17. Zorza Mozów - Dziesiątka Nowa Sól III 4:8
3   C KAŃDUŁA Damian Y MARCINKOWSKI Bogusław 3:2 (9:11, 9:11, 11:7, 11:7, 11:6) ⇑
5   A KAŃDUŁA Damian
SAMELA Andrzej
W GIERLACH Bogusław
GAC Krzysztof
0:3 (7:11, 4:11, 3:11) ⇓
10   C KAŃDUŁA Damian Z BAKUSIEWICZ Agnieszka 3:1 (5:11, 11:5, 11:9, 11:7) ⇑
12   C KAŃDUŁA Damian W GIERLACH Bogusław 1:3 (11:8, 4:11, 2:11, 4:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00
24. ZKS Zielona Góra VI - Zorza Mozów 0:8 walkower
3   C DRĄG Wiktor Y KAŃDUŁA Damian 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) -
6   B BŁASZCZYK Jakub
ZAWADKA Kaja
X KAŃDUŁA Damian
WYBRANOWSKI Krzysztof
0:3 (5:11, 6:11, 7:11) -
9   D OTULAK Sebastian Y KAŃDUŁA Damian 2:3 (15:17, 9:11, 11:5, 14:12, 8:11) -
11   A MARCINKIEWICZ Laura Y KAŃDUŁA Damian 2:3 (6:11, 11:7, 7:11, 11:4, 10:12) -
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 16:00
28. Zorza Mozów - Fiber Nowogród Bobrzański I 1:8
3   C KAŃDUŁA Damian Y PAWLAK Dariusz 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 3:11) ⇓
6   B KAŃDUŁA Damian
OTULAK Marcin
X PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
2:3 (11:9, 10:12, 9:11, 15:13, 8:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 17:30
33. Olimpia Lubsko - Zorza Mozów 3:8
1   A NADRICZNY Grzegorz W KAŃDUŁA Damian 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) ⇑
6   B LESIAK Monika
NADRICZNY Grzegorz
X KAŃDUŁA Damian
WYBRANOWSKI Krzysztof
0:3 (6:11, 3:11, 8:11) ⇑
8   B STAWISKI Jacek W KAŃDUŁA Damian 0:3 (8:11, 7:11, 10:12) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00
39. Zorza Mozów - Budowlani Lubsko II 8:2
2   B KAŃDUŁA Damian X BOGDANOWICZ Mateusz 3:2 (11:7, 9:11, 7:11, 11:9, 11:8) ⇑
6   B KAŃDUŁA Damian
SAMELA Andrzej
X BOGDANOWICZ Mateusz
BEREŹNICKI Arkadiusz
3:0 (11:5, 11:8, 11:3) ⇑
8   B KAŃDUŁA Damian W STANIEWSKI Mateusz 3:1 (5:11, 11:8, 14:12, 11:9) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 17:00
42. Jofrakuda Świebodzin II - Zorza Mozów 8:5
1   A JOŚKO Krzysztof W KAŃDUŁA Damian 3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:6) ⇓
6   B JOŚKO Krzysztof
REBA Aleksander
X KAŃDUŁA Damian
WYBRANOWSKI Krzysztof
2:3 (11:8, 6:11, 11:9, 9:11, 7:11) ⇑
8   B ŚLIWA Piotr W KAŃDUŁA Damian 3:1 (5:11, 11:8, 11:6, 11:9) ⇓
12   C REBA Aleksander W KAŃDUŁA Damian 2:3 (9:11, 11:9, 11:3, 8:11, 5:11) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00
57. Dziesiątka Nowa Sól III - Zorza Mozów 4:8
2   B BRYCKI Janusz X KAŃDUŁA Damian 3:2 (12:10, 8:11, 8:11, 11:7, 12:10) ⇓
6   B MARCINKOWSKI Bogusław
BRYCKI Janusz
X KAŃDUŁA Damian
OTULAK Marcin
2:3 (9:11, 9:11, 11:2, 11:9, 8:11) ⇑
7   A GIERLACH Bogusław X KAŃDUŁA Damian 3:0 (11:8, 11:3, 11:3) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 10:00
58. Fiber Nowogród Bobrzański I - Zorza Mozów 8:3
1   A PAWLAK Dariusz W KAŃDUŁA Damian 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) ⇑
5   A PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
W KAŃDUŁA Damian
SAMELA Andrzej
3:2 (11:3, 11:9, 10:12, 8:11, 11:8) ⇓
8   B BABIAK Emanuel W KAŃDUŁA Damian 0:3 (8:11, 4:11, 9:11) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 10:00
60. Fiber Nowogród Bobrzański II - Zorza Mozów 3:8
2   B JARMOLONEK Daniel X KAŃDUŁA Damian 2:3 (7:11, 11:4, 5:11, 11:4, 5:11) ⇑
6   B SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
X KAŃDUŁA Damian
WYBRANOWSKI Krzysztof
0:3 (3:11, 6:11, 9:11) ⇑
7   A SZYMCZAK Jarosław X KAŃDUŁA Damian 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 16:00
63. Zorza Mozów - Jofrakuda Świebodzin II 6:8
4   D KAŃDUŁA Damian Z ŁUCZAK Rafał 3:1 (11:8, 10:12, 13:11, 11:7) ⇑
5   A KAŃDUŁA Damian
WYBRANOWSKI Krzysztof
W KONSTANTY Piotr
JOŚKO Krzysztof
3:1 (9:11, 11:4, 11:4, 11:3) ⇑
9   D KAŃDUŁA Damian Y ZYMA Witalij 3:2 (7:11, 6:11, 11:8, 11:4, 11:5) ⇑
14   D KAŃDUŁA Damian X JOŚKO Krzysztof 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 8:11) ⇓