Dariusz Kaproń
Numer zawodnika: 33
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1967
Przynależność klubowa: Kłodawka Gorzów Wlkp.
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 54880
Numer licencji okres.: 4816
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 09:00
1. Kłodawka Kłodawa III - Kłodawka Kłodawa II 4:8
3   C KAPROŃ Dariusz Y RUDNICKI Mateusz 3:2 (8:11, 10:12, 11:6, 11:5, 11:8) ⇑
5   A KAPROŃ Dariusz
DRWIĘGA Grzegorz
W SZYMCZAK Maciej
KEDZIA Hanna
0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇓
10   C KAPROŃ Dariusz Z LISOWSKI Roman 0:3 (5:11, 2:11, 5:11) ⇓
12   C KAPROŃ Dariusz W KEDZIA Hanna 0:3 (1:11, 6:11, 7:11) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-14 10:00
6. Wulmar Słubice III - Kłodawka Kłodawa III 3:8
2   B CHMURZYŃSKI Jacek X KAPROŃ Dariusz 3:1 (11:6, 11:7, 11:13, 11:5) ⇓
6   B CHMURZYŃSKI Jacek
ROMAK Dariusz
X LUBIŃSKI Mariusz
KAPROŃ Dariusz
1:3 (9:11, 7:11, 11:6, 4:11) ⇑
7   A ROMAK Sławomir X KAPROŃ Dariusz 1:3 (8:11, 7:11, 13:11, 7:11) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-11-04 10:00
8. Kłodawka Kłodawa III - Cytryna Wojcieszyce 3:8
2   B KAPROŃ Dariusz X MALUSZCZAK Paweł 3:1 (6:11, 11:6, 13:11, 12:10) ⇑
6   B LUBIŃSKI Mariusz
KAPROŃ Dariusz
X WASILEWSKI Robert
MALUSZCZAK Paweł
1:3 (1:11, 11:4, 8:11, 5:11) ⇓
8   B KAPROŃ Dariusz W BANASZKIEWICZ Mirosław 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 6. | 2024-02-03 13:00
17. Kłodawka Kłodawa III - Gorzovia Gorzów Wlkp. V 3:8
2   B KAPROŃ Dariusz X MATUSZCZAK Dariusz 0:3 (4:11, 3:11, 6:11) ⇓
5   A KAPROŃ Dariusz
JACH Sławomir
W LEWANDOWSKI Eugeniusz
NIR Ireneusz
0:3 (5:11, 8:11, 7:11) ⇓
8   B KAPROŃ Dariusz W NIR Ireneusz 0:3 (9:11, 6:11, 10:12) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 8. | 2024-04-06 13:00
22. Kłodawka Kłodawa III - Wulmar Słubice III 8:1
2   B KAPROŃ Dariusz X POLAK Ireneusz 3:2 (11:6, 8:11, 9:11, 11:6, 11:3) ⇑
6   B KAPROŃ Dariusz
JACH Sławomir
X POLAK Ireneusz
RADZISZEWSKI Mariusz
3:0 (11:7, 11:9, 13:11) ⇑
8   B KAPROŃ Dariusz W KRAWCZYK Andrzej 3:1 (11:9, 13:11, 4:11, 11:7) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-05-11 10:00
29. Warta Kostrzyn nad Odrą II - Kłodawka Kłodawa III 8:4
4   D BUKIEL Krzysztof Z KAPROŃ Dariusz 2:3 (3:11, 12:10, 11:8, 6:11, 9:11) ⇑
5   A BUKIEL Krzysztof
DYLLONG Paweł
W KAPROŃ Dariusz
JACH Sławomir
3:1 (11:7, 11:2, 8:11, 11:5) ⇓
10   C PANASIUK Janusz Z KAPROŃ Dariusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr LOZTS Zawodnik Rok ur.
4 BANASZKIEWICZ Mirosław 1963
267 BUKIEL Krzysztof 1961
52 CHMURZYŃSKI Jacek 1971
40 KEDZIA Hanna 2009
164 KRAWCZYK Andrzej 1964
32 LISOWSKI Roman 1953
13 MALUSZCZAK Paweł 1990
212 MATUSZCZAK Dariusz 1970
390 NIR Ireneusz 1968
361 PANASIUK Janusz 1953
45 POLAK Ireneusz 1968
162 ROMAK Sławomir 1970
35 RUDNICKI Mateusz 1992