Krzysztof Wybranowski
Numer zawodnika: 333
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1993
Przynależność klubowa: LZS Zorza Mozów
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 26352
Numer licencji okres.: 9311
Data wydania: 13.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
15. MKS Cargovia Kargowa - Zorza Mozów 8:2
3   C PONIEDZIAŁEK Artur Y WYBRANOWSKI Krzysztof 1:3 (5:11, 3:11, 11:9, 6:11) ⇑
6   B KAMROWSKI Robert
PONIEDZIAŁEK Artur
X KAŃDUŁA Damian
WYBRANOWSKI Krzysztof
3:2 (8:11, 11:7, 7:11, 11:9, 11:4) ⇓
9   D KAMROWSKI Robert Y WYBRANOWSKI Krzysztof 0:3 (8:11, 4:11, 8:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00
24. ZKS Zielona Góra VI - Zorza Mozów 0:8 walkower
1   A ZAWADKA Kaja W WYBRANOWSKI Krzysztof 0:3 (12:14, 9:11, 7:11) -
6   B BŁASZCZYK Jakub
ZAWADKA Kaja
X KAŃDUŁA Damian
WYBRANOWSKI Krzysztof
0:3 (5:11, 6:11, 7:11) -
8   B BŁASZCZYK Jakub W WYBRANOWSKI Krzysztof 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) -
12   C DRĄG Wiktor W WYBRANOWSKI Krzysztof 3:2 (11:8, 8:11, 11:13, 11:9, 11:1) -
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 17:30
33. Olimpia Lubsko - Zorza Mozów 3:8
3   C KAMIŃSKI Adam Y WYBRANOWSKI Krzysztof 2:3 (7:11, 11:4, 9:11, 11:3, 8:11) ⇑
6   B LESIAK Monika
NADRICZNY Grzegorz
X KAŃDUŁA Damian
WYBRANOWSKI Krzysztof
0:3 (6:11, 3:11, 8:11) ⇑
9   D LESIAK Monika Y WYBRANOWSKI Krzysztof 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
11   A NADRICZNY Grzegorz Y WYBRANOWSKI Krzysztof 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00
39. Zorza Mozów - Budowlani Lubsko II 8:2
3   C WYBRANOWSKI Krzysztof Y PUŁAWSKA Amelia 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:7) ⇑
5   A WYBRANOWSKI Krzysztof
KOZŁOWSKI Dawid
W STANIEWSKI Mateusz
PUŁAWSKA Amelia
3:1 (11:6, 9:11, 11:3, 11:9) ⇑
10   C WYBRANOWSKI Krzysztof Z BEREŹNICKI Arkadiusz 3:0 (11:8, 13:11, 11:3) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 17:00
42. Jofrakuda Świebodzin II - Zorza Mozów 8:5
3   C REBA Aleksander Y WYBRANOWSKI Krzysztof 1:3 (10:12, 11:8, 20:22, 6:11) ⇑
6   B JOŚKO Krzysztof
REBA Aleksander
X KAŃDUŁA Damian
WYBRANOWSKI Krzysztof
2:3 (11:8, 6:11, 11:9, 9:11, 7:11) ⇑
9   D ZYMA Witalij Y WYBRANOWSKI Krzysztof 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) ⇑
11   A JOŚKO Krzysztof Y WYBRANOWSKI Krzysztof 3:2 (6:11, 7:11, 11:7, 12:10, 11:8) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00
57. Dziesiątka Nowa Sól III - Zorza Mozów 4:8
3   C ŁYSIAK Jacek Y WYBRANOWSKI Krzysztof 1:3 (9:11, 11:9, 5:11, 8:11) ⇑
5   A ŁYSIAK Jacek
GIERLACH Bogusław
W WYBRANOWSKI Krzysztof
KOZŁOWSKI Dawid
0:3 (7:11, 9:11, 12:14) ⇑
9   D MARCINKOWSKI Bogusław Y WYBRANOWSKI Krzysztof 0:3 (3:11, 4:11, 11:13) ⇑
11   A GIERLACH Bogusław Y WYBRANOWSKI Krzysztof 3:0 (12:10, 11:4, 11:2) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 10:00
60. Fiber Nowogród Bobrzański II - Zorza Mozów 3:8
4   D PRUSZKOWSKI Piotr Z WYBRANOWSKI Krzysztof 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇑
6   B SZYMCZAK Jarosław
JARMOLONEK Daniel
X KAŃDUŁA Damian
WYBRANOWSKI Krzysztof
0:3 (3:11, 6:11, 9:11) ⇑
10   C ZIAJA Maciej Z WYBRANOWSKI Krzysztof 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 7:11) ⇑
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 16:00
63. Zorza Mozów - Jofrakuda Świebodzin II 6:8
1   A WYBRANOWSKI Krzysztof W ŚLIWA Piotr 3:1 (11:3, 7:11, 11:7, 11:9) ⇑
5   A KAŃDUŁA Damian
WYBRANOWSKI Krzysztof
W KONSTANTY Piotr
JOŚKO Krzysztof
3:1 (9:11, 11:4, 11:4, 11:3) ⇑