Andrzej Samela
Numer zawodnika: 334
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1971
Przynależność klubowa: LZS Zorza Mozów
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 60733
Numer licencji okres.: 9309
Data wydania: 13.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00
5. Zorza Mozów - Pogoń Wschowa 3:8
2   B SAMELA Andrzej X SŁUPNY Dariusz 1:3 (11:6, 6:11, 10:12, 6:11) ⇓
5   A KAŃDUŁA Damian
SAMELA Andrzej
W BARON Zbigniew
SŁUPNY Dariusz
3:2 (11:8, 4:11, 11:7, 6:11, 11:7) ⇑
8   B SAMELA Andrzej W GÓRCZEWSKI Aleksander 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00
6. Zorza Mozów - Fiber Nowogród Bobrzański II 6:8
3   C SAMELA Andrzej Y MĄCZKOWSKI Tomasz 3:2 (9:11, 5:11, 12:10, 11:8, 11:5) ⇑
5   A DRĄG Arkadiusz
SAMELA Andrzej
W ZIAJA Maciej
MĄCZKOWSKI Tomasz
0:3 (9:11, 7:11, 6:11) ⇓
10   C SAMELA Andrzej Z SZYMCZAK Jarosław 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇑
12   C SAMELA Andrzej W ZIAJA Maciej 2:3 (8:11, 9:11, 11:7, 11:9, 8:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
15. MKS Cargovia Kargowa - Zorza Mozów 8:2
4   D KAMROWSKI Robert Z SAMELA Andrzej 3:1 (11:7, 5:11, 11:6, 11:5) ⇓
5   A POKORSKI Rafał
MOLENDA Michał
W DRĄG Arkadiusz
SAMELA Andrzej
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇓
10   C PONIEDZIAŁEK Artur Z SAMELA Andrzej 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:7) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
17. Zorza Mozów - Dziesiątka Nowa Sól III 4:8
1   A SAMELA Andrzej W GIERLACH Bogusław 0:3 (5:11, 3:11, 10:12) ⇓
5   A KAŃDUŁA Damian
SAMELA Andrzej
W GIERLACH Bogusław
GAC Krzysztof
0:3 (7:11, 4:11, 3:11) ⇓
7   A SAMELA Andrzej X GAC Krzysztof 1:3 (10:12, 10:12, 11:7, 6:11) ⇓
11   A SAMELA Andrzej Y MARCINKOWSKI Bogusław 2:3 (11:6, 6:11, 11:7, 8:11, 9:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00
24. ZKS Zielona Góra VI - Zorza Mozów 0:8 walkower
2   B BŁASZCZYK Jakub X SAMELA Andrzej 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) -
5   A OTULAK Sebastian
DRĄG Wiktor
W DRĄG Arkadiusz
SAMELA Andrzej
3:0 (11:5, 11:4, 11:5) -
7   A MARCINKIEWICZ Laura X SAMELA Andrzej 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:6) -
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 16:00
28. Zorza Mozów - Fiber Nowogród Bobrzański I 1:8
1   A SAMELA Andrzej W BABIAK Filip 3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 9:11, 11:9) ⇑
5   A KACZMAR Andrzej
SAMELA Andrzej
W JANUSZ Marek
BABIAK Emanuel
0:3 (9:11, 3:11, 9:11) ⇓
7   A SAMELA Andrzej X BABIAK Emanuel 1:3 (3:11, 6:11, 11:6, 9:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 17:30
33. Olimpia Lubsko - Zorza Mozów 3:8
2   B STAWISKI Jacek X SAMELA Andrzej 3:1 (11:4, 11:3, 5:11, 11:6) ⇓
5   A STAWISKI Jacek
KAMIŃSKI Adam
W DRĄG Arkadiusz
SAMELA Andrzej
3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:8) ⇓
7   A NADRICZNY Grzegorz X SAMELA Andrzej 0:3 (4:11, 3:11, 4:11) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00
39. Zorza Mozów - Budowlani Lubsko II 8:2
4   D SAMELA Andrzej Z BEREŹNICKI Arkadiusz 1:3 (9:11, 7:11, 11:5, 5:11) ⇓
6   B KAŃDUŁA Damian
SAMELA Andrzej
X BOGDANOWICZ Mateusz
BEREŹNICKI Arkadiusz
3:0 (11:5, 11:8, 11:3) ⇑
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 17:00
42. Jofrakuda Świebodzin II - Zorza Mozów 8:5
2   B ŚLIWA Piotr X SAMELA Andrzej 3:0 (12:10, 11:5, 11:5) ⇓
5   A ŚLIWA Piotr
ZYMA Witalij
W OTULAK Marcin
SAMELA Andrzej
3:0 (12:10, 11:9, 11:7) ⇓
7   A JOŚKO Krzysztof X SAMELA Andrzej 3:0 (11:5, 17:15, 13:11) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 10:00
58. Fiber Nowogród Bobrzański I - Zorza Mozów 8:3
2   B BABIAK Emanuel X SAMELA Andrzej 0:3 (11:13, 7:11, 5:11) ⇑
5   A PAWLAK Dariusz
BABIAK Filip
W KAŃDUŁA Damian
SAMELA Andrzej
3:2 (11:3, 11:9, 10:12, 8:11, 11:8) ⇓
7   A PAWLAK Dariusz X SAMELA Andrzej 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-04-06 10:00
60. Fiber Nowogród Bobrzański II - Zorza Mozów 3:8
1   A PAWLISIAK Lech W SAMELA Andrzej 2:3 (4:11, 14:12, 7:11, 11:6, 5:11) ⇑
5   A ZIAJA Maciej
PRUSZKOWSKI Piotr
W OTULAK Marcin
SAMELA Andrzej
3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:7) ⇓
8   B JARMOLONEK Daniel W SAMELA Andrzej 3:2 (11:5, 4:11, 13:11, 5:11, 11:5) ⇓
5pd | Grupa B | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 16:00
63. Zorza Mozów - Jofrakuda Świebodzin II 6:8
2   B SAMELA Andrzej X JOŚKO Krzysztof 1:3 (11:8, 8:11, 11:13, 10:12) ⇓
8   B SAMELA Andrzej W ŚLIWA Piotr 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) ⇓
13   B SAMELA Andrzej Z ŁUCZAK Rafał 3:2 (11:5, 9:11, 8:11, 11:9, 11:8) ⇑