Sławomir Jach
Numer zawodnika: 34
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1960
Przynależność klubowa: Kłodawka Gorzów Wlkp.
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 62248
Numer licencji okres.: 4815
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 09:00
1. Kłodawka Kłodawa III - Kłodawka Kłodawa II 4:8
2   B JACH Sławomir X SZYMCZAK Maciej 0:3 (2:11, 7:11, 6:11) ⇓
6   B SZYMCZAK Grzegorz
JACH Sławomir
X LISOWSKI Roman
RUDNICKI Mateusz
3:2 (11:2, 11:8, 7:11, 9:11, 11:8) ⇑
8   B JACH Sławomir W KEDZIA Hanna 0:3 (9:11, 1:11, 0:11) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-11-25 09:30
11. Gorzovia Gorzów Wlkp. V - Kłodawka Kłodawa III 8:2
1   A NIR Ireneusz W JACH Sławomir 3:0 (11:2, 11:1, 11:4) ⇓
5   A KULCZYCKI Ryszard
MATUSZCZAK Dariusz
W LUBIŃSKI Mariusz
JACH Sławomir
3:0 (11:8, 11:2, 11:4) ⇓
8   B KULCZYCKI Ryszard W JACH Sławomir 3:0 (11:6, 11:0, 11:6) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-12-16 10:00
15. Kłodawka Kłodawa III - Warta Kostrzyn nad Odrą II 6:8
2   B JACH Sławomir X STASZEWSKI Karol 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) ⇓
5   A JACH Sławomir
KOSTOLKO Serhii
W DYLLONG Paweł
ZAGÓRSKI Łukasz
0:3 (5:11, 7:11, 6:11) ⇓
8   B JACH Sławomir W ZAGÓRSKI Łukasz 0:3 (1:11, 3:11, 4:11) ⇓
13   B JACH Sławomir Z BUKIEL Krzysztof 3:1 (10:12, 14:12, 11:2, 11:2) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 6. | 2024-02-03 13:00
17. Kłodawka Kłodawa III - Gorzovia Gorzów Wlkp. V 3:8
1   A JACH Sławomir W NIR Ireneusz 0:3 (4:11, 3:11, 8:11) ⇓
5   A KAPROŃ Dariusz
JACH Sławomir
W LEWANDOWSKI Eugeniusz
NIR Ireneusz
0:3 (5:11, 8:11, 7:11) ⇓
7   A JACH Sławomir X MATUSZCZAK Dariusz 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) ⇓
11   A JACH Sławomir Y KULCZYCKI Ryszard 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 7. | 2024-03-02 10:00
21. Kłodawka Kłodawa II - Kłodawka Kłodawa III 8:2
1   A KLINOWSKA Marlena W JACH Sławomir 3:0 (11:4, 11:4, 11:2) ⇓
6   B RUDNICKI Mateusz
KLINOWSKA Marlena
X SZYMCZAK Grzegorz
JACH Sławomir
3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇓
8   B LISOWSKI Roman W JACH Sławomir 3:1 (12:14, 11:5, 11:2, 11:7) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 8. | 2024-04-06 13:00
22. Kłodawka Kłodawa III - Wulmar Słubice III 8:1
4   D JACH Sławomir Z ROMAK Dariusz 2:3 (13:15, 10:12, 11:4, 13:11, 9:11) ⇓
6   B KAPROŃ Dariusz
JACH Sławomir
X POLAK Ireneusz
RADZISZEWSKI Mariusz
3:0 (11:7, 11:9, 13:11) ⇑
9   D JACH Sławomir Y RADZISZEWSKI Mariusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 9. | 2024-04-27 10:00
27. Cytryna Wojcieszyce - Kłodawka Kłodawa III 8:6
2   B WASILEWSKI Zenon X JACH Sławomir 3:2 (8:11, 11:7, 12:10, 5:11, 11:6) ⇓
6   B WILMAN Michał
WASILEWSKI Zenon
X LUBIŃSKI Mariusz
JACH Sławomir
0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇑
7   A OSTRYCHARZ Józef X JACH Sławomir 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) ⇓
14   D WILMAN Michał X JACH Sławomir 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-05-11 10:00
29. Warta Kostrzyn nad Odrą II - Kłodawka Kłodawa III 8:4
2   B DYLLONG Paweł X JACH Sławomir 3:0 (11:8, 11:8, 11:2) ⇓
5   A BUKIEL Krzysztof
DYLLONG Paweł
W KAPROŃ Dariusz
JACH Sławomir
3:1 (11:7, 11:2, 8:11, 11:5) ⇓
7   A STASZEWSKI Karol X JACH Sławomir 3:1 (11:3, 5:11, 11:7, 11:9) ⇓