Mirosław Włosek
Numer zawodnika: 340
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1971
Przynależność klubowa: KS Kijowianka Kije
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 9300
Numer licencji okres.: 8189
Data wydania: 07.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00
12. Kijowianka Kije - Warta Kostrzyn nad Odrą 10:0
3 1 B WŁOSEK Mirosław Y DYLLONG Paweł 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) ⇑
6 2 C WŁOSEK Mirosław
STOCIK Krzysztof
W BARANIECKI Mirosław
GRZĘDA Sylwester
3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:5) ⇑
9 1 B WŁOSEK Mirosław X GRZĘDA Marek 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:5) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
13. Spójnia Ośno Lubuskie - Kijowianka Kije 7:3
4 2 D POKRZYWKA Wojciech Z WŁOSEK Mirosław 3:2 (15:13, 12:14, 15:13, 8:11, 18:16) ⇓
6 2 C HAJKOWICZ Paweł
MICHALSKI Filip
W KACPRZYK Janusz
WŁOSEK Mirosław
3:1 (10:12, 11:3, 11:5, 11:6) ⇓
8 2 C MICHALSKI Filip Z WŁOSEK Mirosław 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 11:00 ⇨ 2023-10-24 19:00
24. Teja Łęknica - Kijowianka Kije 4:6
3 1 B DYMIŃSKI Krzysztof Y WŁOSEK Mirosław 2:3 (13:15, 11:13, 14:12, 11:5, 3:11) ⇑
6 2 C MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
W WŁOSEK Mirosław
STOCIK Krzysztof
3:0 (11:7, 11:7, 13:11) ⇓
7 1 A MARACZ Bartłomiej Y WŁOSEK Mirosław 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 16:00
26. Kijowianka Kije - Gorzovia Gorzów Wlkp. III 8:2
2 2 C WŁOSEK Mirosław W BŁASZCZAK Roman 3:2 (2:11, 13:15, 11:6, 11:9, 11:9) ⇑
6 2 C KACPRZYK Janusz
WŁOSEK Mirosław
W BŁASZCZAK Roman
SAWOCH Marek
1:3 (11:7, 7:11, 10:12, 6:11) ⇓
8 2 C WŁOSEK Mirosław Z SAWOCH Marek 3:1 (11:4, 9:11, 11:6, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 16:00
39. Kijowianka Kije - ZKS Zielona Góra V 1:9
2 2 C WŁOSEK Mirosław W BŁASZCZYK Maciej 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) ⇓
6 2 C KACPRZYK Janusz
WŁOSEK Mirosław
W SROCZYŃSKI Paweł
STANIOWSKI Dawid
0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 ⇨ 2023-12-05 18:30
46. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Kijowianka Kije 2:8
4 2 D MATKOWSKI Piotr Z WŁOSEK Mirosław 2:3 (11:9, 15:17, 8:11, 11:5, 8:11) ⇑
5 1 A BINCZAROWSKI Jan
SROCZYŃSKI Kamil
X WŁOSEK Mirosław
STOCIK Krzysztof
2:3 (11:7, 6:11, 7:11, 11:8, 8:11) ⇑
8 2 C SROCZYŃSKI Kamil Z WŁOSEK Mirosław 3:2 (11:13, 11:8, 8:11, 11:7, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00 ⇨ 2023-12-29 18:30
52. Kijowianka Kije - Wulmar Słubice II 6:4
4 2 D WŁOSEK Mirosław Z ARTIUCHOW Grzegorz 3:0 (12:10, 11:6, 11:6) ⇑
6 2 C KACPRZYK Janusz
WŁOSEK Mirosław
W ŁOWIECKI Przemysław
ARTIUCHOW Grzegorz
2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 8:11, 2:11) ⇓
10 2 D WŁOSEK Mirosław W DONIGIEWICZ Ireneusz 3:2 (10:12, 11:13, 11:6, 11:9, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 16:00
65. Kijowianka Kije - Jofrakuda Świebodzin 3:7
3 1 B WŁOSEK Mirosław Y SZWER Marek 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) ⇓
5 1 A WŁOSEK Mirosław
STOCIK Krzysztof
X FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇓
9 1 B WŁOSEK Mirosław X FRANC Dariusz 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 8:11) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 14:00 ⇨ 2024-03-14 19:00
70. Kijowianka Kije - Gorzovia Gorzów Wlkp. II 6:4
4 2 D WŁOSEK Mirosław Z SZABUNIA Marcel 3:1 (11:7, 3:11, 11:9, 11:6) ⇑
6 2 C WĘGRZYŃSKI Adrian
WŁOSEK Mirosław
W BALUKIEWICZ Paulina
MANIEWSKI Adam
1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇓
10 2 D WŁOSEK Mirosław W MANIEWSKI Adam 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 17:00 ⇨ 2024-04-19 18:00
76. Jofrakuda Świebodzin - Kijowianka Kije 9:1
2 2 C SZWER Marek W WŁOSEK Mirosław 3:1 (11:6, 15:13, 5:11, 11:5) ⇓
6 2 C FRANC Dariusz
JOŚKO Dariusz
W WĘGRZYŃSKI Adrian
WŁOSEK Mirosław
3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇓
10 2 D FRANC Dariusz W WŁOSEK Mirosław 2:3 (11:7, 10:12, 11:9, 9:11, 6:11) ⇑
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-05-11 16:00
79. Kijowianka Kije - Spójnia Ośno Lubuskie 2:8
3 1 B WŁOSEK Mirosław Y MICHALSKI Filip 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) ⇓
5 1 A WŁOSEK Mirosław
MIKOŁAJCZAK Maciej
X RUDOMINA Sławomir
MALEWICZ Kacper
3:2 (9:11, 9:11, 11:6, 11:7, 11:7) ⇑
9 1 B WŁOSEK Mirosław X MALEWICZ Kacper 1:3 (11:8, 10:12, 10:12, 11:13) ⇓