Krzysztof Stocik
Numer zawodnika: 342
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1980
Przynależność klubowa: KS Kijowianka Kije
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 6904
Numer licencji okres.: 8186
Data wydania: 07.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00
2. Witniczanin Witnica - Kijowianka Kije 2:8
3 1 B KOSIOROWSKI Adrian Y STOCIK Krzysztof 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) ⇑
6 2 C HORBEJCZUK Oskar
KANAREK Tomasz
W WĘGRZYŃSKI Piotr
STOCIK Krzysztof
1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 8:11) ⇑
7 1 A KOSIOROWSKI Mateusz Y STOCIK Krzysztof 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00
12. Kijowianka Kije - Warta Kostrzyn nad Odrą 10:0
4 2 D STOCIK Krzysztof Z BARANIECKI Mirosław 3:0 (12:10, 11:9, 11:7) ⇑
6 2 C WŁOSEK Mirosław
STOCIK Krzysztof
W BARANIECKI Mirosław
GRZĘDA Sylwester
3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:5) ⇑
10 2 D STOCIK Krzysztof W GRZĘDA Sylwester 3:2 (8:11, 7:11, 11:8, 11:9, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00
13. Spójnia Ośno Lubuskie - Kijowianka Kije 7:3
3 1 B HAJKOWICZ Paweł Y STOCIK Krzysztof 3:2 (10:12, 9:11, 11:5, 11:4, 11:6) ⇓
7 1 A MALEWICZ Kacper Y STOCIK Krzysztof 3:0 (11:7, 12:10, 11:6) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 11:00 ⇨ 2023-10-24 19:00
24. Teja Łęknica - Kijowianka Kije 4:6
4 2 D MORUSIEWICZ Hubert Z STOCIK Krzysztof 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 11:7) ⇓
6 2 C MORUSIEWICZ Hubert
IWUĆ Przemysław
W WŁOSEK Mirosław
STOCIK Krzysztof
3:0 (11:7, 11:7, 13:11) ⇓
8 2 C IWUĆ Przemysław Z STOCIK Krzysztof 3:0 (13:11, 11:5, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 16:00
26. Kijowianka Kije - Gorzovia Gorzów Wlkp. III 8:2
3 1 B STOCIK Krzysztof Y ASZYJCZYK Jacek 2:3 (9:11, 11:7, 8:11, 11:6, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 16:00
39. Kijowianka Kije - ZKS Zielona Góra V 1:9
4 2 D STOCIK Krzysztof Z SROCZYŃSKI Paweł 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇓
10 2 D STOCIK Krzysztof W BŁASZCZYK Maciej 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 ⇨ 2023-12-05 18:30
46. ZKS BMP Logistic Zielona Góra IV - Kijowianka Kije 2:8
3 1 B BINCZAROWSKI Jan Y STOCIK Krzysztof 1:3 (5:11, 11:9, 6:11, 8:11) ⇑
5 1 A BINCZAROWSKI Jan
SROCZYŃSKI Kamil
X WŁOSEK Mirosław
STOCIK Krzysztof
2:3 (11:7, 6:11, 7:11, 11:8, 8:11) ⇑
7 1 A STANIOWSKI Stanisław Y STOCIK Krzysztof 2:3 (12:10, 6:11, 7:11, 11:6, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00 ⇨ 2023-12-29 18:30
52. Kijowianka Kije - Wulmar Słubice II 6:4
3 1 B STOCIK Krzysztof Y ROGOWSKI Mirosław 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇓
9 1 B STOCIK Krzysztof X ŁOWIECKI Przemysław 3:1 (11:3, 9:11, 11:8, 11:3) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-20 12:00
57. Gorzovia Gorzów Wlkp. II - Kijowianka Kije 7:3
3 1 B RÓŻYCKI Daniel Y STOCIK Krzysztof 3:1 (8:11, 11:4, 11:8, 11:6) ⇓
5 1 A RÓŻYCKI Daniel
MANIEWSKI Adam
X KACPRZYK Janusz
STOCIK Krzysztof
3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇓
7 1 A MANIEWSKI Adam Y STOCIK Krzysztof 3:2 (8:11, 7:11, 11:7, 12:10, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-03 16:00
65. Kijowianka Kije - Jofrakuda Świebodzin 3:7
2 2 C STOCIK Krzysztof W JOŚKO Dariusz 0:3 (10:12, 6:11, 8:11) ⇓
5 1 A WŁOSEK Mirosław
STOCIK Krzysztof
X FRANC Dariusz
STARSZAK Szymon
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇓
8 2 C STOCIK Krzysztof Z STARSZAK Szymon 3:2 (11:6, 8:11, 9:11, 11:5, 11:6) ⇑
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-01 17:30
67. ZKS Zielona Góra V - Kijowianka Kije 10:0
4 2 D STANIOWSKI Dawid Z STOCIK Krzysztof 3:0 (11:6, 11:8, 13:11) ⇓
6 2 C BRYK Alan
BŁASZCZYK Maciej
W KACPRZYK Janusz
STOCIK Krzysztof
3:0 (11:7, 11:9, 11:8) ⇓
8 2 C BRYK Alan Z STOCIK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 14:00 ⇨ 2024-03-14 19:00
70. Kijowianka Kije - Gorzovia Gorzów Wlkp. II 6:4
1 1 A STOCIK Krzysztof X RÓŻYCKI Daniel 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇓
5 1 A WĘGRZYŃSKI Piotr
STOCIK Krzysztof
X RÓŻYCKI Daniel
SZABUNIA Marcel
3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:6) ⇑
7 1 A STOCIK Krzysztof Y BALUKIEWICZ Paulina 3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 11:9) ⇑
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-06 16:00 ⇨ 2024-03-26 19:00
73. Kijowianka Kije - Pełcz Górki Noteckie 2:8
4 2 D STOCIK Krzysztof Z CISAKOWSKI Filip 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 9:11) ⇓
6 2 C WĘGRZYŃSKI Piotr
STOCIK Krzysztof
W WIECZORKIEWICZ Marcin
CISAKOWSKI Aleksander
0:3 (6:11, 7:11, 5:11) ⇓
10 2 D STOCIK Krzysztof W CISAKOWSKI Aleksander 1:3 (11:9, 9:11, 6:11, 8:11) ⇓
3M | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-27 17:00 ⇨ 2024-04-19 18:00
76. Jofrakuda Świebodzin - Kijowianka Kije 9:1
1 1 A JOŚKO Dariusz X STOCIK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇓
5 1 A SZWER Marek
STARSZAK Szymon
X STOCIK Krzysztof
GROMULSKI Paweł
3:0 (11:4, 11:8, 11:5) ⇓
9 1 B STARSZAK Szymon X STOCIK Krzysztof 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:7) ⇓