Krzysztof Gac
Numer zawodnika: 347
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1978
Przynależność klubowa: UKS Dziesiątka Nowa Sól
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 48521
Numer licencji okres.: 9109
Data wydania: 11.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00
7. Prus Żary - Dziesiątka Nowa Sól I 8:5
2   B KORKUŚ Krzysztof X GAC Krzysztof 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇓
5   A POLANOWSKA Ewa
MIKOŁAJCZUK Mateusz
W FICNER Zbigniew
GAC Krzysztof
3:1 (11:8, 6:11, 11:8, 11:8) ⇓
7   A MIKOŁAJCZUK Mateusz X GAC Krzysztof 3:0 (11:6, 12:10, 11:2) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
15. Dziesiątka Nowa Sól I - Teja Łęknica II 8:5
4   D GAC Krzysztof Z MIKOŁAJCZUK Leszek 0:3 (10:12, 6:11, 4:11) ⇓
6   B KOZŁOWSKI Adam
GAC Krzysztof
X TRĄBIŃSKI Marek
IWUĆ Stefan
1:3 (2:11, 9:11, 11:7, 10:12) ⇓
9   D GAC Krzysztof Y TRĄBIŃSKI Marek 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 5:11) ⇓
5pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00
17. Zorza Mozów - Dziesiątka Nowa Sól III 4:8
2   B DRĄG Arkadiusz X GAC Krzysztof 0:3 (4:11, 10:12, 6:11) ⇑
5   A KAŃDUŁA Damian
SAMELA Andrzej
W GIERLACH Bogusław
GAC Krzysztof
0:3 (7:11, 4:11, 3:11) ⇑
7   A SAMELA Andrzej X GAC Krzysztof 1:3 (10:12, 10:12, 11:7, 6:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 15:30
25. ŻSTS Żagań II - Dziesiątka Nowa Sól I 4:8
4   D ZACIEK Zbigniew Z GAC Krzysztof 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇑
5   A RADY Sławomir
ZACIEK Zbigniew
W BELARDO Paolo
GAC Krzysztof
1:3 (6:11, 12:10, 9:11, 7:11) ⇑
10   C PŁOCEK Tomasz Z GAC Krzysztof 2:3 (10:12, 11:5, 11:5, 7:11, 7:11) ⇑
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
27. Dziesiątka Nowa Sól I - Spartakus Otyń 2:8
1   A GAC Krzysztof W STASIK Tomasz 0:3 (5:11, 12:14, 7:11) ⇓
5   A BELARDO Paolo
GAC Krzysztof
W LOPKO Bartłomiej
STASIK Tomasz
0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇓
7   A GAC Krzysztof X SOKOŁOWSKI Wojciech 2:3 (11:8, 8:11, 11:7, 5:11, 7:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00
34. KSTS Podmokle Wielkie - Dziesiątka Nowa Sól I 5:8
2   B LEMANOWICZ Tomasz X GAC Krzysztof 3:1 (12:10, 11:6, 7:11, 11:7) ⇓
5   A PRZĄDKA Marek
LEMANOWICZ Tomasz
W FICNER Zbigniew
GAC Krzysztof
0:3 (7:11, 9:11, 10:12) ⇑
7   A KANIA Przemysław X GAC Krzysztof 3:0 (11:6, 11:9, 11:2) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
38. Dziesiątka Nowa Sól I - Uczniak Szprotawa 4:8
3   C GAC Krzysztof Y BLACHA Henryk 1:3 (11:9, 13:15, 5:11, 6:11) ⇓
6   B FICNER Zbigniew
GAC Krzysztof
X BLACHA Henryk
KOZIEŁ Marek
3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:6) ⇑
10   C GAC Krzysztof Z KOZIEŁ Marek 3:0 (11:0, 11:4, 12:10) ⇑
12   C GAC Krzysztof W ZJAWIN Wiesław 2:3 (4:11, 11:6, 8:11, 16:14, 8:11) ⇓
4pd | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 11:00
43. Tęcza Krosno Odrzańskie - Dziesiątka Nowa Sól I 7:7
2   B BUJANOWSKI Zbigniew X GAC Krzysztof 3:2 (11:7, 9:11, 7:11, 11:3, 11:2) ⇓
5   A BUJANOWSKI Zbigniew
KRUPA Jarosław
W FICNER Zbigniew
GAC Krzysztof
1:3 (14:12, 5:11, 9:11, 10:12) ⇑
7   A NOGGA Sebastian X GAC Krzysztof 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇓
14   D MENIO Jacek X GAC Krzysztof 1:3 (11:13, 4:11, 11:9, 9:11) ⇑
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 11:00
46. Uczniak Szprotawa - Dziesiątka Nowa Sól I 8:1
1   A ZJAWIN Wiesław W GAC Krzysztof 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) ⇓
6   B KOZŁOWSKI Krzysztof
BLACHA Henryk
X FICNER Zbigniew
GAC Krzysztof
3:2 (10:12, 11:3, 11:6, 6:11, 16:14) ⇓
8   B MAŁACHOWSKI Dariusz W GAC Krzysztof 3:2 (11:3, 8:11, 10:12, 11:6, 11:9) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-02 11:00 ⇨ 2024-03-16 11:00
49. Spartakus Otyń - Dziesiątka Nowa Sól I 8:3
1   A STASIK Tomasz W GAC Krzysztof 3:0 (11:7, 11:5, 11:4) ⇓
5   A LOPKO Bartłomiej
STASIK Tomasz
W BELARDO Paolo
GAC Krzysztof
3:0 (13:11, 11:8, 11:6) ⇓
8   B LOPKO Bartłomiej W GAC Krzysztof 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-27 11:00
53. Budowlani Lubsko - Dziesiątka Nowa Sól I 1:8
4   D KUCHARSKI Fabian Z GAC Krzysztof 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) ⇑
5   A KUCHARSKI Fabian
SKRZYPCZAK Artur
W BELARDO Paolo
GAC Krzysztof
3:1 (12:10, 11:8, 7:11, 12:10) ⇓
4pd | Grupa A | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-05-11 11:00
54. Dziesiątka Nowa Sól I - Prus Żary 3:8
2   B GAC Krzysztof X KORKUŚ Krzysztof 0:3 (9:11, 7:11, 2:11) ⇓
5   A BELARDO Paolo
GAC Krzysztof
W NOWAK Marek
KORKUŚ Krzysztof
0:3 (6:11, 8:11, 7:11) ⇓
8   B GAC Krzysztof W MIKOŁAJCZUK Mateusz 2:3 (8:11, 8:11, 12:10, 11:7, 8:11) ⇓