Mateusz Rudnicki
Numer zawodnika: 35
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1992
Przynależność klubowa: Kłodawka Gorzów Wlkp.
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 65860
Numer licencji okres.: 4811
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 09:00
1. Kłodawka Kłodawa III - Kłodawka Kłodawa II 4:8
3   C KAPROŃ Dariusz Y RUDNICKI Mateusz 3:2 (8:11, 10:12, 11:6, 11:5, 11:8) ⇓
6   B SZYMCZAK Grzegorz
JACH Sławomir
X LISOWSKI Roman
RUDNICKI Mateusz
3:2 (11:2, 11:8, 7:11, 9:11, 11:8) ⇓
9   D SZYMCZAK Grzegorz Y RUDNICKI Mateusz 3:0 (13:11, 11:3, 11:9) ⇓
11   A DRWIĘGA Grzegorz Y RUDNICKI Mateusz 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:8) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-11-04 10:00
7. Kłodawka Kłodawa II - Wulmar Słubice III 8:1
6   B LISOWSKI Roman
RUDNICKI Mateusz
X DUNAJEWSKI Andrzej
CHMURZYŃSKI Jacek
3:0 (11:8, 12:10, 11:9) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-11-25 10:00
10. Warta Kostrzyn nad Odrą II - Kłodawka Kłodawa II 8:1
5   A DYLLONG Paweł
ZAGÓRSKI Łukasz
W LISOWSKI Roman
RUDNICKI Mateusz
3:0 (11:9, 11:4, 11:8) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 6. | 2024-02-03 10:00
16. Wulmar Słubice III - Kłodawka Kłodawa II 2:8
4   D GRZELAK Szymon Z RUDNICKI Mateusz 1:3 (11:7, 3:11, 5:11, 7:11) ⇑
6   B ROMAK Sławomir
ROMAK Dariusz
X RUDNICKI Mateusz
KLINOWSKA Marlena
1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 6:11) ⇑
10   C ROMAK Dariusz Z RUDNICKI Mateusz 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 7. | 2024-03-02 10:00
21. Kłodawka Kłodawa II - Kłodawka Kłodawa III 8:2
4   D RUDNICKI Mateusz Z SZYMCZAK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:3, 11:7) ⇑
6   B RUDNICKI Mateusz
KLINOWSKA Marlena
X SZYMCZAK Grzegorz
JACH Sławomir
3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇑
9   D RUDNICKI Mateusz Y PIETRUSEWICZ Roman 1:3 (14:12, 8:11, 11:13, 10:12) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 8. | 2024-04-06 10:00
23. Cytryna Wojcieszyce - Kłodawka Kłodawa II 2:8
5   A OSTRYCHARZ Józef
BANASZKIEWICZ Mirosław
W RUDNICKI Mateusz
KLINOWSKA Marlena
0:3 (8:11, 7:11, 11:13) ⇑
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 9. | 2024-04-27 10:00
26. Kłodawka Kłodawa II - Warta Kostrzyn nad Odrą II 8:3
5   A RUDNICKI Mateusz
KLINOWSKA Marlena
W DYLLONG Paweł
ZAGÓRSKI Łukasz
1:3 (9:11, 11:9, 5:11, 6:11) ⇓
5pn | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-05-11 15:00
30. Kłodawka Kłodawa II - Gorzovia Gorzów Wlkp. V 8:3
4   D RUDNICKI Mateusz Z KULCZYCKI Ryszard 0:3 (2:11, 5:11, 1:11) ⇓
5   A RUDNICKI Mateusz
KLINOWSKA Marlena
W LEWANDOWSKI Eugeniusz
BRZOSTOWSKI Czesław
3:0 (11:8, 11:5, 11:7) ⇑
9   D RUDNICKI Mateusz Y NIR Ireneusz 0:3 (9:11, 11:13, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr LOZTS Zawodnik Rok ur.
39 DRWIĘGA Grzegorz 1964
426 GRZELAK Szymon 2012
33 KAPROŃ Dariusz 1967
176 KULCZYCKI Ryszard 1941
390 NIR Ireneusz 1968
63 PIETRUSEWICZ Roman 1960
163 ROMAK Dariusz 2011
29 SZYMCZAK Grzegorz 1955